KAMPANYA DETAYLARI

Alpet Clubcard Mega Kampanyası

Alpet clubcard ile birbirinden güzel hediyeler kazanmak için, Alpet istasyonlarını tercih edin!

Alpet clubcard ile birbirinden güzel hediyeler kazanmak için tek yapmanız gereken, Alpet istasyonlarından clupcard üyesi olmak ve benzin ihtiyacınız için Alpet istasyonlarını tercih etmek!

  • Katılım ücretlidir.
  • Cep telefonunuza ulaşan ClubCard ev cekilisi katılım sifresini 4400a göndermek ücretlidir.
  • Her gönderilen mesaj 4,94TL / 94Kontör şeklinde ücretlenecektir.

Nasıl Yararlanırım ?
- Kampanyaya katılım Alpet anlaşmalı istasyonlarından yapılacak her akaryakıt alışverişi öncesi üyenin Alpet ClubCard’ını akaryakıt pompasının üzerinde ve “Önce Alpet ClubCard Okutunuz!” uyarısı bulunan pompaya okutmasıyla alacağı akaryakıtın bedeline göre sistemin kullanıcı hesabında otomatik birikim yapmasıyla ve bilet üretmesiyle sağlanacaktır.
- Üyenin Alpet ClubCard’ı ile gerçekleştirdiği akaryakıt alımlarının 50 TL’ye ulaşmasıyla üye Markalar İşbirliği ve Araba Ödülü çekilişlerine otomatik hak kazanır ve alpetclubcard.com’dan da gerçekleştirdiği alışverişleri görüntüleyebilir.
Üyenin Alpet ClubCard’ı ile gerçekleştireceği akaryakıt alımlarının 100 TL’ye ulaşmasıyla üye Megapromo ile Ev çekilişine katılabilmek için alpetclubcard.com’dan beyan ettiği doğru ve aktif cep telefonu numarasına gelecek olan SMS’teki şifreyi 4400’a SMS göndermelidir.
- Hediyeler ve diğer tüm detaylar için ek bilgi öğrenmek için 444 5 433 MediaLife müşteri hizmetlerini arayabilir veya alpetclubcard.com adresinden detaylara ulaşabilirsiniz.

Kimler Yararlanabilir?
- Kampanyaya Alpet anlaşmalı istasyonlarından* alınacak Alpet ClubCard’ı alpetclubcard.com’dan aktif ederek Alpet ClubCard Sadakat Kart Sistemi’nin üyelik koşullarını kabul edip üye olan tüm Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri katılabilir. Kampanyaya katılım sadece bireysel ve peşin akaryakıt alımı gerçekleştiren Alpet ClubCard üyeleri için geçerlidir.

Katılım ücretli mi?
- Katılım ücretlidir.
- Cep telefonunuza ulaşan ClubCard ev cekilisi katılım sifresini 4400a göndermek ücretlidir.
- Her gönderilen mesaj 4,94TL / 94Kontör şeklinde ücretlenecektir.

Kaç kez katılabilirim, haklarım ne zaman yanar ?
- Kampanyaya katılım sadece bireysel ve peşin akaryakıt alımı gerçekleştiren Alpet ClubCard üyeleri için geçerlidir.
- Kampanya katılımı için bireysel günlük tek çekim maksimum 400 TL olarak belirlenmiştir. Ayni gün içerisinde Alpet ClubCard üyesi kartı ile Markalar İşbirliği ve Araba çekilişine maksimum 8 kez otomatik katılım hakkı kazanır. Megapromo ile Ev çekilişine de maksimum 4 kez aktif cep telefonu numarasına gelecek olan SMS ile katılabilir.
- Alpet ClubCard üyesi Megapromo ile ev çekilişi için aktif cep numarasına SMS yoluyla gelecek olan şifreleri biriktirerek, her bir şifreyi bir SMS olarak 4400’a gönderebilir. Kampanya bitiş tarihine kadar kazanılan şifreleri kişi SMS olarak göndermez ise ev çekilişine katılım hakkı aktif olmayacaktır ve Megapromo ile ev kazanma şansı olmayacaktır.
Bu kampanyaya Altınbaş Petrol Ltd. ve/veya sözleşmeli markaların çalışan ve/veya şirkete birinci derecede yakın olan herhangi bir personel, personel ailesi katılamaz. Katılmışsa da katılımı otomatik olarak geçersiz olarak sayılır

Katılım ve Hediyeler için bilinmesi gereken detaylar nelerdir ?
- Bu kampanyada verilecek olan ödüller*, anlaşmalı istasyonlar, anlaşmalı markalar, çekiliş tarihleri, örnek beyanname, örnek teslim belgesi bu evrakın ekinde açıkça beyan edilmiştir ve kampanya süresince Altınbaş Petrol Ltd. tarafından değiştirilebilir, düzenlenebilir.
- Anlık kazanç olan akaryakıt ödülü yine Alpet ClubCard aktif üyesinin anlaşmalı akaryakıt istasyonarından alacağı akaryakıt alışverişlerinde Altınbaş Petrol Ltd. tarafından belirlenen şart ve koşullara* uygun olarak üyenin Alpet ClubCard sistemine kayıtlı, aktif ve doğru cep telefonu numarasına Alpet ClubCard ile akaryakıt alışverişinin tamamlanmasından itibaren 24 saat içerisinde SMS yoluyla gelecek bildirim ile beyan edilecektir.
- Kazanılan ödül / ödüller Altınbaş Petrol Ltd. tarafından müşteriye imzalatılacak olan “Beyanname” de açık olarak belirtilecektir. Kazanılan ödülden ayrı herhangi bir ödül ve/veya maddi varlık Altınbaş Petrol Ltd.’den asla talep edilemez.
- Ödül tesliminde;
o 3 adet beyanname imzalamak mecburidir,
o İmzalanan söz konusu beyannamelerin 1 kopyası Altınbaş Petrol Ltd.’de, 2. anlaşmalı kurumda, 3. ise talihlide olacaktır.
o Teslim Belgesi “Beyannameler” imzalandıktan sonra kazanılan ürünün veya servisin kazanan talihliye teslim edilmesi için 3 nüsha olarak imzalanacak ve talihliye teslim edilecektir.
o Kampanyada kazanılan ödüller kişilerin kimlik beyanı sonrası, beyanname ve kendileri tarafından bir tamam teslim belgesini imzalayarak teslim alınacaktır.
Evrak eksikliği tespit edildiği takdirde tamamlanana dek ödül Altınbaş Petrol Ltd.’e aittir.

Çekiliş hakkında bilinmesi gereken detaylar nelerdir ?
- Kampanya çekilişlerinin tamamı noter huzurunda gerçekleştirilecektir ve noter imzalı kazananlar ve yedek talihliler listesi alpetclubcard.com’da ve alpetkibris.com’da çekiliş tarihinden sonra en geç 48 saat içerisinde açık olarak yayınlanacaktır.
- Kampanyada kazanılan ödüller en geç 30 gün içerisinde teslim alınmalıdır. Teslim alınmayan ödüller otomatik yedek talihlilere aktarılacaktır.
- Kampanyaya katılan herkes Altınbaş Petrol Ltd.’ye ait veritabanına kaydedilir ve reklam, promosyon amaçlı kullanılabilir.
- Kazananlara SMS, telefon ve basın yoluyla kazandıkları bildirilecektir.
- Altınbaş Petrol Ltd., Altınbaş Petrol Ltd. ile anlaşmalı olan istasyonlar ve Altınbaş Petrol Ltd. ile anlaşmalı olan kurumların tüm Şirket Hakları her zaman saklıdır.
- Bu kampanyanın yaratıcısı ve organizatörü Medialife Reklam ve Organizasyon (NCV Advisory Services & Trading Şti. Ltd.’dir.
- Altınbaş Petrol Ltd. kampanya katılım şartlarını değiştirme hakkını her zaman saklı tutar.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi Nedir?
Başlangıç Tarihi: 19.07.2018
Bitiş Tarihi: 20.07.2019

Sayfayı kaydırın