KAMPANYA DETAYLARI

BiP indirene 1GB Hediye

Kampanya süresince BiP uygulamasını ilk kez indirip aktif eden müşterilerimiz hediye haftalık 1GB internet kazanıyor


Kampanya süresince BiP uygulamasını ilk kez indirip aktive eden müşterilerimiz hediye haftalık 1GB internet kazanıyor. BiP uygulamasını ilk kez indirip aktive eden müşterilerimize hediye internetleri aynı gün yüklenecektir. BiP indirmek için telefonunuzdan http://mobiltr.co/BiP linkini kullanabilirsiniz.

BiP Hakkında Detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

ÜCRETSİZ

Kimler yararlanabilir?
Daha önce BiP uygulamasını indirmemiş veya indirip SMS ile gelen aktivasyon kodunu kullanarak aktivasyonu tamamlamamış müşterilerimiz yararlanabilir.

Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanyamız 1 Eylül 2016 tarihinde başlamıştır. Sonlanma tarihi web sayfamız üzerinden duyurulacaktır.

Kampanya kapsamında verilen haftalık 1GB internet hattıma ne zaman yüklenir?
BiP uygulamasını ilk kez indirip aktive eden müşterilerimize hediye internetleri aynı gün yüklenecektir. Bu yükleme yapıldığında SMS yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için ne yapmalıyım?
Cihazınızın işletim sistemine göre Google Play Store veya Apple App Store'dan BiP uygulamasını indiriniz. Sonrasında uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan aktivasyon ekranına telefon numaranızı girerek, aktivasyon için gerekli SMS şifresini isteyiniz. Sonrasında SMS ile gelen kodu BiP uygulaması aktivasyon sayfasında girerek aktivasyonu tamamlayabilirsiniz. Aktivasyon işlemini tamamlamayan, sadece uygulamayı indiren müşterilerimiz kampanyadan yararlanamamaktadır.

Ben BiP kullanıyorum, bu kampanyadan yararlanabilir miyim?
Hali hazırda BiP kullanan müşterilerimiz internet kotalarından düşmeden mesajlaşma, resim vidyo gönderme şansına sahipler. Haftalık 1GB hediye kampanyası sadece daha önce BiP indirmemiş veya indirip aktif etmemiş müşterilerimiz için geçerlidir

Kampanyadan kalan haklarımı nasıl öğrenebilirim?
KALAN yazıp 7577'ye mesaj atarak hediye 500 MB internetinizden kalan kotanızı sorgulayabilirsiniz.

Kullanılmayan internet kotası devredilebilir mi?
Hattınıza yüklenen 1GB'lık internet 1 hafta için geçerlidir ve bir hafta sonunda kullanılmayan internet kotanız devredilemez.

Kampanya kapsamında verilen haftalık 1GB internet Türkiye'de de geçerli mi?
Kampanya kapsamında hediye bir hafta geçerli 1GB internet sadece KKTC sınırları içerisinde geçerlidir.

Kampanya bitiş tarihi nedir?
Başlangıç Tarihi: 01.09.2016
Bitiş Tarihi: -
Tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Sayfayı kaydırın