KAMPANYA DETAYLARI

BiP’e arkadaşlarını getir, 500 MB kazan

BiP'e arkadaşlarını getirenler kazanıyor.

BiP uygulaması içerisinden arkadaşlarını BiP kullanmaya davet eden ve davet ettiği 5 arkadaşı BiP indirip aktif eden kişiler 500 MB'lık internet paketi kazanıyor.

Ücretsizdir.

Kimler yararlanabilir ?
BiP kullanan Kuzey Kıbrıs Turkcell aboneleri

Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 30.03.2017 tarihinden itibaren geçerlidir. Sonlanma tarihi 15 gün öncesinde kktcell.com dan duyurulacaktır.

Kampanya kapsamında verilen haftalık 500 MB internet hattıma ne zaman yüklenir?
Kampanya kapsamında hediye bir hafta geçerli 500 MB internete hak kazanan müşterilerimizin hatlarına BiP’e davet ettikleri arkadaşlarının 5 tanesinin BiP’i indirip aktif ettikleri gün yüklenecektir. Bu tanım yapıldığında müşterimize SMS yolu ile bilgilendirme gidecektir.

Kampanyadan yararlanmak için ne yapmalıyım?
BiP uygulamasında Kişiler kısmında Davet et seçeneğini seçilir. Bu noktada telefonunuzda irtibat olarak bulunan kişiler arasından BiP’e davet edilmek istenenler seçilir ve en üstte SMS ile davet seçeneği kullanılarak alttaki Davet et butonu tıklanır. Seçtiğiniz kişilere BiP indirme daveti SMS yolu ile gidecektir.SMS yolu dışında davet seçenekleri bu kampanya için kullanılamaz.

Kimleri BiP’e davet edersem 500 MB kazanırım?
Telefon rehberinizde bulunan ve hali hazırda BiP kullanmayan tüm kullanıcıları (herhangi bir operatörden olabilir) BiP indirip aktif etmeye davet edebilirsiniz. Davet ettiklerinizden 5 tanesi BİP indirip aktif ettiğinde hediye 500 MB kazanırsınız

Bu kampanyadan birden fazla kere yararlanabilir miyim?
BİP içerisinden davet ettiğiniz kişiler arasında farklı 5 kişi BiP indirip aktif ettiğinde 500 MB kazanırsınız. Bir başka değiş ile ilk davet gönderdiğiniz kişiler arasından 5 kişi BiP indirip aktif ettiğinde 500 MB kazanırsınız, 500 MB lık hediye internetinizin bitmesi sonrası farklı 5 kişiyi davet edip BİP’e katılmalarını sağladığınızda 2. 500 MB internetinizi kazanırsınız.

Kampanyadan kalan haklarımı nasıl öğrenebilirim?
KALAN yazıp 7577’ye mesaj atarak hediye 500 MB internetinizden kalan kotanızı sorgulayabilirsiniz

Kullanılmayan internet kotası devredilebilir mi?
Hattınıza yüklenen 500 MBlık internet 1 hafta için geçerlidir ve bir hafta sonunda kullanılmayan internet kotanız devredilemez.

 

Sayfayı kaydırın