KAMPANYA DETAYLARI

BiP’ten Mesaj Gönder, Hediye 1GB Cepten İnternet Kazan!

BiP’ten 5 Gün Boyunca Her Gün 10 Mesaj Gönderenler Haftalık 1GB Cepten İnternet Hediye Kazanıyor…

BiP'ten Mesaj Gönder, Hediye 1GB Cepten İnternet Kazan

Kampanya sadece BiP uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek kullanımlarda geçerli olacaktır. BiP uygulamasını Apple ve Google uygulama marketler üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

BiP uygulaması aracılığı ile 5 gün boyunca her gün üst üste 10 BiP mesajı göndermeniz durumunda, 1 hafta geçerli 1GB cepten internet kazanırsınız. Hediye olarak sunulan haftalık 1GB cepten internet sadece yurt içi (KKTC sınırları içerisinde) kullanımlarda geçerli olup, bir sonraki haftaya devretmez.

Her müşterimiz kampanya kapsamında, 31 gün içerisinde sadece 1 kez haftalık 1GB cepten internet kazanabilir. Kampanyaya tüm faturalı ve faturasız ses hattı kullanan müşterilerimiz katılabilir.

Katılım ücretsizdir.

Kampanya içeriği nedir?
BiP uygulaması aracılığı ile 5 gün boyunca her gün üst üste 10 BiP mesajı göndermeniz durumunda, 1 hafta geçerli 1GB cepten internet kazanırsınız. Hediye olarak sunulan haftalık 1GB cepten internet sadece yurt içi (KKTC sınırları içerisinde) kullanımlarda geçerli olup, bir sonraki haftaya devretmez. Her müşterimiz kampanya kapsamında, 31 gün içerisinde sadece 1 kez haftalık 1GB cepten internet kazanabilir.

Kampanyaya kimler katılabilir?
Kampanyaya tüm faturalı ve faturasız ses hattı kullanan aboneler faydalanabilirler.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?
Kampanya sadece BiP uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek kullanımlarda geçerli olacaktır. BiP uygulamasını Apple ve Google uygulama marketler üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz. BiP üzerinden gerçekleştirilecek mesajlaşmalar internet kotanızdan düşmez. Kampanya kapsamına BiP’ten gönderilen mesajlar, kontak bilgisi paylaşımı, lokasyon paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, titreşim gönderme, sesli mesaj gönderme, fotoğraf ve video gönderme dahildir.

Kampanya kapsamında hangi hediyeleri alabilirim?
Kampanya kapsamında, 1 hafta geçerli 1GB cepten internet kazanırsınız. Hediye olarak sunulan haftalık 1GB cepten internet sadece yurt içi (KKTC sınırları içerisinde) kullanımlarda geçerli olup, bir sonraki haftaya devretmez.

Kampanya hangi tarihe kadar sürecektir?
26.11.2018 - Süresiz

Kampanyadan kaç sefer faydalanabilirim? 
Kampanyada 31 gün içerisinde sadece 1 kez faydalanabilirsiniz.

BiP uygulamasını telefonuma nasıl indirebilirim?
BiP uygulamasını Apple ve Google uygulama marketler üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.
http://trcll.im/BiP

Sayfayı kaydırın