KAMPANYA DETAYLARI

Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Enflasyona karşı Turkcell de bir katkı koyuyor, BiPBOX takipçilerinin internet paketleri ikiye katlanıyor! KKTC kazanıyor!

Faturalı müşterilere kullandıkları tarife kapsamında verilen internet faydası kadar ek internet faydası hediye edilecek, Faturasız müşterilere ise tarifesine bakılmaksızın ek 3GB internet faydası hediye edilecektir.

Enflasyonla Mücadele Kampanyası kapsamında, enflasyona karşı Turkcell de bir katkı koyuyor, BiPBOX takipçilerinin internet paketleri ikiye katlanıyor! KKTC kazanıyor! Kampanyaya katılan müşterilerin BiP te yer alan BiPBOX kanalını takip etmesi yeterli olacaktır.

Kampanyaya katılım ücretsizdir.

Kimler yararlanabilir ?
Android ve IOS akıllı telefon sahibi, BiP uygulamasını indirip aktivasyonunu tamamlamış faturalı & faturasız hat kullanan tüm Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri kampanyadan 1 Aralık 2018 - 31 Ocak 2019 tarihleri arasında yararlanabilirler.

Kampanya içeriği nedir?
Enflasyonla Mücadele Kampanyası kapsamında, enflasyona karşı Turkcell de bir katkı koyuyor, BiPBOX takipçilerinin internet paketleri ikiye katlanıyor! KKTC kazanıyor! Kampanyaya katılan müşterilerin BiP te yer alan BiPBOX kanalını takip etmesi yeterli olacaktır.

Kampanya kurgu detayları nelerdir?
Kampanyaya katılmak için BiP uygulaması üzerinden “BiPBOX” kanalını takip etmek gerekmektedir. BiPBOX için tıklayınız. Kampanyaya katılım sağlayan faturalı müşterilere kampanyaya katılım sağladıkları aydan sonra takip eden ilk ay başlamak üzere aylık geçerli olacak şekilde kullandıkları tarife kapsamında verilen internet faydası kadar ek internet faydası hediye edilecektir.

Örnek: Kampanyayı takibe Aralık ayında başlayan bir müşterimize, Ocak ayı itibariyle tarifesindeki internet faydası kadar ek internet faydası hediye edilecektir. Kampanya 31 Ocakta sonlandığı için, aynı şekilde Şubat ayında da fayda katlanarak devam edecektir.

Örnek: Kampanyayı takibe Ocak ayında başlayan bir müşterimize, Şubat ayı itibariyle tarifesindeki internet faydası kadar ek internet faydası hediye edilecektir. Kampanya 31 Ocakta sonlandığından, müşteri bir kez fayda kazanacaktır.

Hali hazırda BiPBOX kanalını takip eden müşteriler, otomatik olarak kampanyadan faydalanıyor olacaktır. Aynı kullanım kurgusu devam edecektir. Kampanyaya katılım sağlayan faturasız hat müşterileri kampanyaya katılım sağladıkları aydan sonra takip eden ilk ay başlamak üzere aylık 3 GB cepten internet paketi ek olarak kazanacaklardır.

Örnek: Kampanyayı takibe Aralık ayında başlayan bir müşterimize, Ocak ayı itibariyle, tarifesine bakılmaksızın ek 3 GB internet faydası hediye edilecektir. Kampanya 31 Ocakta sonlandığı için, aynı şekilde Şubat ayında da fayda devam edecektir.

Örnek: Kampanyayı takibe Ocak ayında başlayan bir müşterimize, Ocak ayı itibariyle, tarifesine bakılmaksızın ek 3 GB internet faydası hediye edilecektir. Kampanya 31 Ocakta sonlandığından, müşteri bir kez fayda kazanacaktır.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?
Kampanyaya katılmak için BiP uygulaması üzerinden “BiPBOX” kanalı takip edilmelidir.

Yarışma kanalını nasıl takip edebilirim?
Cihazınızda BiP yüklü ise, uygulama içerisindeki KEŞFET bölümünden BiPBOX kelimesini aratarak uygulamaya erişebilir, uygulamaya eriştikten sonra TAKİP ET butonunu tıklayarak takibe başlayabilirsiniz.

Cihazınızda BiP yüklü değilse, önce işletim sistemine göre Google Play Store veya Apple App Store'dan BiP uygulamasını indiriniz. Sonrasında uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan aktivasyon ekranına telefon numaranızı girerek, aktivasyon için gerekli SMS şifresini isteyiniz. SMS ile gelen kodu BiP uygulaması aktivasyon sayfasında girerek aktivasyonu tamamlayabilirsiniz. Daha sonra sinema uygulamasına erişmek için yukarda belirtilen adımları sırayla yapabilirsiniz.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?
BiP uygulamasını indirip “Keşfet” alanı altındaki “BiPBOX” kanalını takip ederek kampanyaya katılabilirsiniz.

BiP uygulamasını indirmek ve “BiPBOX” kanalını takip etmek ücretli midir?
BiP uygulamasını indirmek ve kanal takibi ücretsizdir. Kanalı halihazırda takip eden müşteriler, kampanyaya otomatik dahil edilmiştir.

Kimler yararlanabilir?
Aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal ön ödemeli ve faturalı ses sahip müşterilerimiz kampanyadan 1 Aralık 2018 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında yararlanabilirler. 

Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım?
Kampanyadan kazandığınız faydalar ve haklar hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirileceksiniz. SMS bilgilendirmesi sonrasında faydalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanmadığım kampanya faydaları bir sonraki aya devreder mi?
Kullanım süresi içinde kullanmadığınız faydalar bir sonraki aya devretmez.

Kampanya süresi bittiğinde bilgilendirme SMS’i gönderilir mi?
Evet, gönderilir.

Katlanan internetimi yurt dışında da kullanabilir miyim?
Hayır. Katlanan internetiniz sadece yurt içi yönüne geçerlidir.

Kampanyadan kazandığım faydaların kalan miktarı nasıl öğrenebilirim?
Faturalı hat kullanıcıları DURUM yazıp 1111 e ücretsiz mesaj gönderebili, Faturasız hat kullanıcıları *123*66# tuşlayarak arama yapabilirler.

Enflasyonla Mücadele Kampanyasına katılan diğer firmalar hangileridir?

Kıbrıs Türk Ticaret Odasının resmi sitesinde bu firmalar yayınlanmaktadır. Bazı firmalar için de BiPBOX kanalı üzerinden duyuru yapılacaktır.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi Nedir? 
Başlangıç Tarihi: 01.12.2018
Bitiş Tarihi: 31.01.2019

Sayfayı kaydırın