KAMPANYA DETAYLARI

Kazan Kazandır Kampanyası

Kontörünü kktcell.com veya Cep Hesabım uygulamasından yükleyenler kazanıyor, kazandırıyor! Hemen alttaki formu kullanarak arkadaşlarınızı kontör yüklemeye davet edin birlikte 1GB internet kazanın!

Kazan Kazandır Kampanyası
Arkadaşını Davet Et

Arkadaşını Davet Et

Davet formunu kullanarak, Kazan Kazandır kampanyasına arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz

Arkadaşın Köntör Yüklesin

Arkadaşın Köntör Yüklesin

Davet ettiğiniz arkadaşınız kktcell.com üzerinden indirim kodunu kullanarak 30 gün içerisinde yapacağı her kontör yüklemesinde kampanyadan faydalanabilecektir.

Birlikte 1GB kazanın!

Birlikte 1GB kazanın!

Davet ettiğiniz arkadaşlarınız indirim kodunu kullanarak 30 gün içerisinde kktcell.com üzerinden yapacağı her kontör yüklemesinde hem size hem de arkadaşınıza 1 hafta boyunca geçerli 1GB internet hediye!

DAVET FORMU

DAVET EDEN KİŞİNİN TELEFON NUMARASI

DAVET ETMEK İSTEDİĞİNİZ KİŞİNİN TELEFON NUMARASI

DAVET ETMEK İSTEDİĞİNİZ KİŞİNİN TELEFON NUMARASI

DAVET ETMEK İSTEDİĞİNİZ KİŞİNİN TELEFON NUMARASI


Kodu giriniz

Kazan Kazandır kampanyasından yalnızca faturasız hat kullanıcılarını davet edebilir.
Davet edilebilecek faturasız hat müşterilerinin son 90 gün içerisinde kktcell.com veya Cep Hesabım uygulaması üzerinden kontör yüklememiş olma koşulu bulunmaktadır.
Kampanya süresi boyunca bir kişi tarafından en fazla 20 farklı kişi davet edebilir.
Davet alan faturasız hat müşterilerine SMS’le bilgilendirme yapılacaktır.
Davet alan müşterilere, davet SMS’i içerisinde bir kampanyadan yararlanılabilmesi için gerekli hediye kodu gönderilmektedir.
Davet alan faturasız hat müşterileri kktcell.com veya Cep Hesabım uygulamasında kontör yüklemeden önce kampanya kapsamında aldığı hediye kodunu girerek yükleme yapar ve 1GB cepten internet faydasını kazabilir.
Farklı Kuzey Kıbrıs Turkcell numaralarından davet alan bir müşteri, her müşterinin davetinden farklı bir hediye kodu alacaktır. Müşteri kontör yüklemesi sırasında yalnızca bir kod girişi yapabilir ve giriş yapacağı kod’a göre kendisini davet eden diğer müşteri de 1GB cepten internet faydası kazanabilecektir.
Davet almayan bir başka faturasız hat müşterisi davet alan bir müşterinin indirim kodunu kullanarak kampanyadan faydalanamaz.
Kampanya kapsamında davet alan müşteri 30 gün boyunca kktcell.com veya Cep Hesabım uygulamasında kontör yükleme bölümünde indirim kodunu kullanarak yapacağı her kontör yüklemesinde 1GB cepten internet kazanacaktır. Ayrıca eş zamanlı olarak müşteriyi davet eden faturalı/faturasız hat sahibi de 1GB cepten internet kazanacaktır.
1GB internet faydası 1 hafta süre ile geçerlidir.
 Kampanya 22.11.2017 - 22.12.2017 tarihleri arasında geçerlidir.


Kampanya kapsamında Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterisi olan faturasız hatlar; yine Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterisi olan faturalı ve faturasız hatlar tarafından davet edilebilir. Davet edilen faturasız hat kullanıcısı kontör yükleyerek hem kendi hemde kendisini davet eden faturalı veya faturasız hat kullanıcısına 1 hafta geçerli 1GB cepten internet hediyesi kazandırabilir.

Kampanyadan faydalanmak için koşullara uygun bir faturasız hat müşterisini kampanyaya davet sayfasında istenilen abone bilgilerini girerek yapabilirsiniz.

Kampanyadan kazanılan 1GB internet faydasının kalanını Cep Hesabım uygulamasından öğrenebilirsiniz. Faturasız hat kullanıcısı iseniz *123*190# ‘I tuşlayarak, Faturalı hat kullanıcısıysanız da KALAN yazıp 1121’e SMS gönderebilirsiniz.

Kalan sorgulama SMS’leri ücretsizdir.

Kampanya dahilinde kazandığınız 1GB internet faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

Kampanya kapsamında kazanacağınız 1GB internet 7 gün süreyle geçerli olup, kullanmadığınız internet faydası bir sonraki haftaya aktarılmamaktadır.

Kampanya kapsamında bir faturalı veya faturasız hat müşterisi en fazla 20 farklı faturasız hat müşterisi davet edebilir. Davet edilen bir müşteri ayni müşteri tarafından yeniden davet edilememektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan 1GB internet faydası yalnızca KKTC sınırları içerisinde geçerlidir.

Kampanya kapsamında davet alan müşteriler, davet aldıkları günden itibaren 30 gün boyunca kktcell.com kontör yükleme sayfasından veya Cep Hesabım uygulamasından kampanya kodunu girerek yapacakları her kontör yüklemesinde 1GB cepten internet faydasını hem kendileri hem de kendilerini davet eden faturalı veya faturasız hat müşterisi kazanacaktır.

Sayfayı kaydırın