KAMPANYA DETAYLARI

lifebox Prag Kampanyası

lifebox'ı keşfet, çift kişilik Prag seyahati kazanma şansı yakala! 

lifebox_prag_kampanyasi

5 Eylül - 5 Ekim tarihleri arasında IOS ve Android uyumlu lifebox mobil uygulamalarından veya www.mylifebox.com internet sitesi üzerinden Kayıt olma işlemi yapan ya da Telefon Rehberi Yedekleme, Yüz ve Nesne Gruplama, Fotoğrafları Dropbox ’tan Taşıma, Fotoğrafları Facebook’tan Taşıma, Fotoğrafları Instagram’dan Taşıma, Hikaye Oluşturma özelliklerini aktifleştiren kullanıcılar, her işlem için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. 
Kampanya boyunca kullanıcılar en fazla 7 çekiliş hakkı elde edeceklerdir. 

 • Kampanya sonucunda çekilişle belirlenecek 1 çifte Prag seyahati hediye edilecektir.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell gerekli gördüğü zaman katılım koşullarında ve yarışma tarihinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.
 • Kazanılan ödül başkasına devredilemez, paraya çevrilemez. Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Kuzey Kıbrıs Turkcell sorumlu değildir. Turkcell kampanya boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturduğunu tespit etmesi durumunda ilgili katılımcıyı / finalisti kampanyadan çıkarma hakkına sahiptir.
 • Kazanan çift ’in seyahat belgeleri ve vize (ihtiyaç duyulması durumunda) gibi işlemlerinden Kuzey Kıbrıs Turkcell sorumlu değildir. Bu işlemler kazanan kişilerin sorumluluğunda olup, kazanan kişiler tarafından çözümlenmelidir.
 • 01.12.2018 tarihine kadar vizesini ibraz etmeyen talihlilerin hakları geçersiz sayılır ve sıradaki talihliye hakkı transfer edilir.
 • Çekiliş hakkı kazanılabilmesi için kullanıcıların kampanya boyunca belirtilen özelliklerinin aktif olması gerekmektedir.
 • Bu kampanyada; 05.09.2018 (SAAT: 00.01)– 05.10.2018 (SAAT: 23:59) Kampanya tarihleri arasında, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait lifebox uygulamasının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla iOS, Android veya Google Play marketlerinden veya http://trcll.im/lifebox internet sitesinden ücretsiz indirerek uygulama üzerinden ya da www.mylifebox.com internet sitesi üzerinden Kayıt olma, Telefon Rehberimi Yedekle, Yüz ve Nesne Gruplama, Fotoğraflarını Dropbox’tan Taşı, Fotoğraflarını Facebook’tan Taşı, Fotoğraflarını Instagram’dan Taşı, Hikaye Oluştur işlemlerinden birini yapanlara her işlem için 1 çekiliş hakkı verilecektir. (Kampanyaya katılım her işlem için 1 toplamda 7 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.)
 • Çekiliş sonucunda; 13.12.2018-16.12.2018 tarihlerinde 1 çifte, 3 gece 4 gün, 4 yıldızlı otelde (oda / kahvaltı) konaklama, İstanbul - Prag –– İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, Ercan – İstanbul – Ercan gidiş dönüş ekonomik sınıfı uçak bileti, Panaromik Prag Şehir Turu, Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri, Türkçe rehberlik, havalimanı-turist şehir-otel vergileri, Türsab Zorunlu Mesleki Sigortası dâhildir.
 • Ekstra turların masrafları talihlimize ait olup, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in ekstra turlarda herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır.
 • Prag Turu Seyahati İstanbul havalimanında başlar İstanbul’da biter.
 • Kampanyaya katılım ücretsizdir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılım her işlem için 1 toplamda 7 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 • Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen katılım şartlarını kabul etmiş sayılır. 

Kampanyaya katılım ücretsizdir.

Kampanya detayları nelerdir?

 • 5 Eylül - 5 Ekim tarihleri arasında lifebox uygulaması veya www.mylifebox.com internet sitesi üzerinden Kayıt olma, Telefon Rehberimi Yedekle, Yüz ve Nesne Gruplama, Fotoğraflarımı Dropbox ‘tan Taşı, Fotoğraflarımı Facebook’tan Taşı, Fotoğraflarımı Instagram’dan Taşı, Hikâye Oluştur işlemlerinden birini yapan kullanıcılar, her işlem için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanya boyunca kullanıcılar en fazla 7 çekiliş hakkı elde edeceklerdir.
 • Çekilişle belirlenecek 1 kişiye çift kişilik 13 Aralık tarihli Prag seyahati ve Ercan - İstanbul – Ercan ekonomik sınıf çift kişilik gidiş, dönüş uçak bileti hediye edilecektir.
 • Kampanyadan lifebox’a yeni gelecek kullanıcılar veya mevcutta lifebox’ı kullananlar yararlanabilir. 

Kimler yararlanabilir?

 • Kampanyadan, tüm operatörlerden lifebox’a yeni gelecek kullanıcılar veya mevcutta lifebox’ı kullananlar yararlanabilir.
 • Sahte evrak, borç gibi durumlardan kapalı hatlar kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

 • 5 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında daha önce lifebox’a kayıt olmamış kişiler hesap oluşturarak 1 çekiliş hakkı elde edebilirler. Kayıt sonrasında Telefon Rehberimi Yedekle, Yüz ve Nesne Gruplama, Fotoğraflarımı Dropbox ‘tan Taşı, Fotoğraflarımı Facebook’tan Taşı, Fotoğraflarımı Instagram’dan Taşı, Hikâye Oluştur özelliklerini aktifleştiren kullanıcılar, her aktifleştirme işlemi için 1 çekiliş hakkı kazanabilirler. Kampanya süresi boyunca toplamda en fazla 7 çekiliş hakkı elde edebilirler.
 • 5 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında daha önce lifebox’a kayıt olmuş kişiler, mevcut lifebox hesapları üzerinden Telefon Rehberimi Yedekle, Yüz ve Nesne Gruplama, Fotoğraflarımı Dropbox ’tan Taşı, Fotoğraflarımı Facebook’tan Taşı, Fotoğraflarımı Instagram’dan Taşı, Hikâye Oluştur özelliklerini aktifleştirdiklerinde, her işlem için 1 çekiliş hakkı kazanabilirler. Daha önce lifebox hesabı olan kullanıcılar kampanya süresi boyunca toplamda en fazla 6 çekiliş hakkı elde edebilirler. 

Kampanya süresince özellikleri 1 kere aktifleştirmek yeterli midir?
Kullanıcılar aktifleştirdikleri her özellik için 1 çekiliş hakkı elde eder. Çekiliş hakkı geçerli olması için özelliklerin kampanya boyunca aktif olması gerekmektedir.

Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin sınır var mı?
Kampanyaya katılım için bir sınır yoktur. Kampanya sonrasında çekilişle belirlenecek kişi sayısı 1 kişidir. 

Prag seyahatinin detayları nelerdir?

 • 13.12.2018-16.12.2018 tarihlerinde 1 çifte, 3 gece 4 gün, 4 yıldızlı otelde (oda / kahvaltı) konaklama, İstanbul - Prag –– İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, Ercan – İstanbul – Ercan gidiş dönüş ekonomik sınıfı uçak bileti, Panaromik Prag Şehir Turu, Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri, Türkçe rehberlik, havalimanı-turist şehir-otel vergileri, Türsab Zorunlu Mesleki Sigortası dâhildir.
 • Prag Turu Seyahati İstanbul havalimanında başlar İstanbul’da biter.
 • Ekstra turların masrafları talihlimize ait olup, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in ekstra turlarda herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Vize masrafları kime aittir?
Kazanan katılımcıların seyahat detayında bildirilen uçak, otel masrafları dışında kalan vize vb. masrafları kendi sorumluluğundadır. Kazanan katılımcıların vizesi olmaması veya seyahat tarihine kadar temin edemeyecek olması durumunda Turkcell yedek listeden başka birini gönderme hakkını saklı tutar.

01.12.2018 tarihine kadar vizesini ibraz etmeyen talihlilerin hakları geçersiz sayılır ve sıradaki talihliye hakkı transfer edilir.

Kampanya sonuçları ne zaman açıklanacak?
Kampanya 5 Ekim Cuma 23:59’da sonlanacaktır. Çekiliş 15 Ekim 2018 haftasında, Kuzey Kıbrıs Turkcell Merkez Ofisinde Noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Kampanya kapsamında kazanan talihliye bilgi aranarak ulaştırılacaktır.

Yurt dışında geçerli mi?
Kuzey Kıbrıs numaraları üzerinden lifebox’a kayıt olmuş kişiler kampanyadan yararlanabilir. Kullanıcıların yurtdışında yaptıkları işlemler de geçerlidir.

Kampanyanın süresi dolması durumunda tekrar yararlanılabilir miyim?
5 Ekim 2018 23:59'dan sonra kampanyadan yararlanmazsınız. 

Kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir miyim?

 • 5 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında daha önce lifebox’a kayıt olmamış kişiler hesap oluşturarak 1 çekiliş hakkı elde edebilirler. Kayıt sonrasında Telefon Rehberimi Yedekle, Yüz ve Nesne Gruplama, Fotoğraflarımı Dropbox’tan Taşı, Fotoğraflarımı Facebook’tan Taşı, Fotoğraflarımı Instagram’dan Taşı, Hikâye Oluştur özelliklerini aktifleştiren kullanıcılar, her aktifleştirme işlemi için 1 çekiliş hakkı kazanabilirler. Kampanya süresi boyunca toplamda en fazla 7 çekiliş hakkı elde edebilirler.
 • 5 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında daha önce lifebox’a kayıt olmuş kişiler, mevcut lifebox hesapları üzerinden Telefon Rehberimi Yedekle, Yüz ve Nesne Gruplama, Fotoğraflarımı Dropbox’tan Taşı, Fotoğraflarımı Facebook’tan Taşı, Fotoğraflarımı Instagram’dan Taşı, Hikâye Oluştur özelliklerini aktifleştirdiklerinde, her işlem için 1 çekiliş hakkı kazanabilirler. Daha önce lifebox hesabı olan kullanıcılar kampanya süresi boyunca toplamda en fazla 6 çekiliş hakkı elde edebilirler. 

 
Kampanyayı nasıl iptal ederim?
lifebox kampanyası iptal gerektirmeyen bir kampanyadır. Kişiler çekilişle seyahate hak kazanmasına rağmen istemediği taktirde seyahat hakkından vazgeçebilir.

Sayfayı kaydırın