KAMPANYALAR DETAY

Nuh'un Gemisi Konserleri

Turkcell Platinumlular, 15 Şubat Cumartesi gecesi Nuh'un Gemisi Deluxe Hotel'de gerçekleşecek Sevgililer gününe özel Sinan Özen ve Aleyna Tilki konserine gidiyor!

Kuzey Kıbrıs Turkcell Platinum BiP kanalındaki duyuruyu yanıtlayarak çekilişe katılın, çift kişilik bilet kazanacak şanslı kişi siz olun!


15 Şubat Cumartesi gecesi Nuh'un Gemisi Deluxe Hotel'de gerçekleşecek Sevgililer gününe özel Sinan Özen ve Aleyna Tilki konseri için 6 kişiye çift kişilik bilet hediye edilecek olan çekiliş kampanyasıdır.

Katılım ücretsizdir.

Nedir?
Kampanyaya katılanlar arasında gerçekleştirilecek çekilişle, 15 Şubat Cumartesi gecesi Nuh'un Gemisi Deluxe Hotel'de gerçekleşecek Sevgililer gününe özel Sinan Özen ve Aleyna Tilki konseri için 6 kişiye çift kişilik bilet hediye edilecek olan çekiliş kampanyasıdır. 

Kimler katılabilir?
BiP uygulamasını kullanan ve Platinum paket üyesi bireysel ve kurumsal faturalı ses hattı sahipleri katılabilir.

Nasıl katılabilirim?
Kuzey Kıbrıs Turkcell Platinum BiP Kanalında 03 Şubat 2020'de paylaşılan kampanya duyuru anketini 12 Şubat 2020'ye kadar "katılmak istiyorum" oyu kullanan tüm müşteriler çekilişe katılabilir. Anketi görüntüleyebilmek için BiP uygulamasının yüklü olup aktifliğinin müşteri tarafından tamamlanmış olması gerekmektedir. BiP uygulaması ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız https://www.kktcell.com/servisler/bip 

Son katılım tarihi nedir?
12.02.2020 saat 23:59'a kadar katılabilirsiniz.

Çekiliş ne zaman gerçekleşecek?
Çekiliş 13.02.2020'de gerçekleşecek ve aynı gün kazananlara bilgi verilecektir.

Kazananlara hangi kanaldan bilgi verilecektir?
Kazanan müşterilerimiz telefon ile aranıp bilgilendirileceklerdir.

Etkinlik nerede gerçekleşecektir?
Etkinlik İskele Bafra bölgesinde yer alan Nuh'un Gemisi Deluxe Hotel'de gerçekleşecektir.

Sayfayı kaydırın