KAMPANYA DETAYLARI

Numaranızı Turkcell'e Taşıyın, Harika Hediyeleri Kazanın!

Numarasını Turkcell'e taşyanlara, iPhone X, Samsung Galaxy J7 Core, General Mobile GM 6 ve T80 cihazlarından kazanma şansı!

Ayrıca, Sarı Sandık kampanyasından dilediğiniz iletişim paketlerini rahatça alabilmeniz için tüm bireysel hatlara 5000 Sarı Puan hediye!

Numaranızı Turkcell'e taşıyın harika hediyeler kazanın

Numarasını Turkcell'e taşıyanlar arasında gerçekleştirilecek çekilişle her hafta 2 şanslı kişi akıllı cihaz kazanıyor!

Çekilişe, her hafta iPhone X, Samsung Galaxy J7 Core, General Mobile GM 6 ve T80 akıllı cihazlarından ikisi dahil edilecektir. Çekilişe dahil olacak cihazlar haftalık olarak Kuzey Kıbrıs Turkcell web sitesi üzerinden sizlere duyurulacaktır. 

10.03.2018- 16.04.2018 tarihleri arasında numarasını Turkcell'e taşıyanlar arasında gerçekleştirilecek çekilişle  2 kişiye Samsung Galaxy J7 Core hediye edilecektir. Çekiliş 18.04.2018 tarihinde gerçekletirilecek olup kazanan talihliler telefon ile aranıp bilgilendiriliecektir.

Ayrıca, numarasını taşıyan tüm bireysel hat müşterilerine Sarı Sandık kampanyasından diledikleri hediyeleri rahatça alabilmeleri için 5000 puan hediye! 

Kampanyaya katılım ücretsizdir.

Numaramı Turkcell’e taşıyarak hangi hediyeleri alabilirim?
Numaranızı Turkcell’e taşıyarak, her hafta numarasını Turkcell’e taşıyanlar arasında gerçekleştireceğimiz çekiliş ile iPhone X, Samsung Galaxy J7 Core, General Mobile 6 ve T80 akıllı cihazlarından birini kazanan iki talihliden biri siz olabilirsiniz.

Ayrıca, numarasını taşıyan tüm bireysel ses hattı müşterilerimize Sarı Sandık kampanyasından diledikleri hediyeyi seçebilmeleri için 5000 sarı puan kazanıyorlar.

Cihaz çekilişi nasıl gerçekleştirilecektir?
Çekiliş haftalık olarak, çekiliş tarihinden önceki son 7 gün içerisinde, hattını resmi olarak taşımış olan aboneler arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya çekiliş tarihleri ve çekilişe dahil olacak cihazlar Kuzey Kıbrıs Turkcell web sitesi üzerinden duyurulacaktır.

Sarı Sandık puanı nedir ve nasıl kullanılır?
Sarı Sandık kampanyasından hediye almak için kullanabileceğiniz puanlarıdır. Hattınızı Turkcell bireysel hat tarifelerine taşıdığınızda, Sarı Sandık kampanyasına üyeliğiniz sağlanacak ve kazanacağınız hediye 5000 puana ek olarak Kuzey Kıbrıs Turkcell’li olduğunuz her gün için puan kazanmaya devam edeceksiniz.

Biriken puanlarınızla Sarı Sandık hediye kataloğundan hediyelere talepte bulunabilirsiniz. Katalog için https://www.kktcell.com/sari-sandik-hediyeler adresinden bilgi alabilirsiniz.

Sarı Sandık puanlarımla ne tür hediyeler alabilirim?
Sarı Sandık puanlarınızla, cepten internet ve facebook paketleri, yurt içi ve yurt dışı konuşma paketleri; ayrıca sevilen markalardan indirimler ve hediye çekleri alabilirsiniz. Sarı Sandık hediye listeleri sürekli yenilenmektedir. Detaylar için https://www.kktcell.com/sari-sandik-hediyeler adresinden bilgi alabilirsiniz.:

Kampanyadan kimler yararlanabilir?
Kampanya 22 Ocak 2018 itibari ile hattını Kuzey Kıbrıs Turkcell’e taşıyan faturalı ve faturasız tüm ses hattı müşterilerimiz için geçerlidir. Sarı Sandık puan hediyesi yalnızca bireysel ses hatları için geçerlidir.

Kampanya sonlanma tarihini nasıl öğrenebilirim?
Kampanya sonlanma tarihi kktcell.com adresinde duyurulacaktır.

Hediyelerin kullanım hakkı ne zamana kadar saklı kalır?
60 gün içerisinde kimlik belgelerini beyan ederek hediyelerini teslim alabilirler

 

Sayfayı kaydırın