Paket Konuşma SMS İnternet Ücret

Flexi 2GB Paketi

200 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE HER YÖNE
200 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
2 GB YURT İÇİ VE TÜRKİYE'DE GEÇERLİ
Sınırsız TURKCELL WIFI
79 TL/AY YILLIK ABONELİK 109 TL/AY AYLIK ABONELİK

 12 ay pakette kalma sözü veren müşterilerimize sabit fiyat garantisi ile sunulmaktadır.  

Detaylı Bilgi:

Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.

Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

Avantajlarınız:

1. Akıllı Aşım Paketi: Paketinizi aşanız bile avantajlı fiyatlarla konuşmaya devam edersiniz.
2. Akıllı Devir Paketi: Paketinizde kullanmadığınız faydaları bir sonraki aya aktarabilirsiniz.
3. Akıllı Yurt Dışı Paketi: Yurtdışında avantajlı kullanım ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Flexi paketler yurt içi her yöne ve Türkiye yönüne dakika, her yöne SMS, ve internet faydalarını içeren paketlerimizdir. Ayrıca FLEXI paketinizdeki dakika faydanızı internete, internet faydanızı dakikaya dönüştürebilirsiniz.

Flexi Paketlerden bireysel faturalı hat müşterilerimiz faydalanabilir.

Yıllık aboneliklerde kontrat süreniz boyunca paket ücretinde değişiklik olmayacaktır.

  • FLEXI 2 yazıp 8780'e göndererek,
  • kktcell.com a sağ üst köşedeki giriş bölümünden giriş yapıp, ilgili sayfada hemen katıl butonuna tıklayarak,
  • Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
  • 444 0 533 Çağrı Merkezi'nden de başvurabilirsiniz.

FLEXI paketinizdeki dakika faydanızı internete, internet faydanızı dakikaya dönüştürebilirsiniz. DAKIKA EKLE yazıp 8780'e göndererek, paket faydalarından 1GB interneti 50 dakikaya veya INTERNET EKLE yazıp 8780'e göndererek, paket faydalarından 50 dakikayı 1GB internete dönüştürebilirsiniz.

Fayda dönüştürme işleminden yararlanabilme sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur, yeterli paket faydanız olması durumunda dilediğiniz kadar dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

KKTC sınırları içerisinde gönderilen başvuru SMS'i ücretsizdir. Yurt dışında iken gönderilen başvuru SMS'leri 1 SMS ücreti olarak ücretlendirilir. Paket iptal, kalan sorgulama SMS'leri ücretsizdir.

Paketiniz ilk fatura kesim tarihinden itibaren geçerli olur. Güncel tarifeniz Giriş Paketli ise Flexi paketiniz anında başlar.

Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

  • FLEXI KALAN yazıp 8780'e SMS gönderebilirsiniz.
  • kktcell.com dan giriş yapıp hesabım içerisindeki kalan kullanımlarım

bölümünden öğrenebilirsiniz.

Yönlendirme yapmanız durumunda yönlendirme dakikaları paket dakikaları kapsamında geçerli olur.

Paketiniz ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır. Bir sonraki aya aktarılmaz.

Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Flexi Flexi paketler ile hattınıza sabit ücret yansıtılmamaktadır.paketler ile hattınıza sabit ücret yansıtılmamaktadır.

12 aylık kontrat döneminiz süresince Flexi paketleri ve İnterneti Bol Paketler arasında geçiş yapabilirsiniz. Kontrat sürenizin son ayında ise tüm kanallardan farklı paket talebi yapabilir, dilerseniz kontratınızı yenileyerek paketinizin devamını sağlayabilirsiniz.

Paket harici veya paket aşımlarınızda kullanımlarınız, ek paketiniz olmaması durumunda Standart tarifeden ücretlendirilir. Paket harici internet kullanımlarınız ise ek paketiniz olmaması durumunda 9TL/100MB ve 99 TL'yi aşan kullanımlarınız 1GB/10TL olarak ücretlendirilir.

Numara değişikliği yapmanız durumda fayda ve paketiniz devam eder, hattınız kontrat süresince başka birine devredilemez, ödenmemiş 2 fatura sonrası paketiniz Giriş Tarifesi olarak değişir ve hattınıza cayma bedeli yansır.

"İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve bir sonraki faturalama dönemi tarifeniz "Giriş Paketli Standart tarife" olarak değişir. Tarifeniz bir sonraki fatura dönemi değişene kadar Flexi faydalarınızı kullanmaya devam edersiniz.

Taahhüt sürenizin son ayında (12.ayda) farklı paket talebi yapmamanız durumunda, tarifeniz aylık abonelik paket fiyatı üzerinden devam eder. Kontrat sürenizin son ayında tüm kanallardan kontratınızın devamı için ya da yeni paket için talep yapabilirsiniz.

12 aylık kontrat süreniz dolmadan SMS ile iptal talebi yapılamaaktadır. Kontrat süresi bitmeden iptal talebi sadece Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezlerinden yapılabilir. Kontrat süresi dolmadan iptal olması durumunda erken iptal bedeli yansır.

Flexi Paket Başlangıç Tarihi: 07.06.2016
Bitiş Tarihi: -
Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Sayfayı kaydırın