Paket Konuşma SMS İnternet Ücret

Gnçtrkcll Faturalı Bitmeyen Mega Paket

Sınırsız TÜM GNÇTRKCLL'LİLERLE
200 DK YURT İÇİ YURT DIŞI HER YÖNE
10.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE 10.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
Sınırsız GNÇ WIFI
4 GB YURT İÇİ VE TÜRKİYE'DE GEÇERLİ MOBİL İNTERNET
59 TL/AY AYLIK ABONELIK

Gnçtrkcll Faturalı Büyük , Mega, Mega Orta, Mega İnternetçi, Mega Dakikacı ve Mega Bitmeyen Paketleri 1 Mart tarihinden itibaren parçalı ücretlendirme kurgusu ile başlayacaktır.

 

 

Avantajlarınız

Gnçtrkcll Ek 60 DK Paketi: Paketiniz bittiğinde ek 60 DK sadece 15 TL
Gnçtrkcll Ek 120 DK Paketi: Paketiniz bittiğinde ek 120 DK sadece 29 TL
Gnçtrkcll 4GB Paketi: Gnçtrkcll paketlilere özel sadece 44 TL
Gnçtrkcll 1GB Paketi: Gnçtrkcll paketlilere özel sadece 20 TL
Gnçtrkcll 10GBPlus Paketi : Gnçtrkcll Paketlilere 1 ay boyunca 10 GB Plus bilgisayardan internet sadece 74 TL (10 GB Plus paket için Turkcell İletişim Merkezleri’ne bekliyoruz.) 
GNÇ WiFi: En sevdiğiniz mekanlarda sizinle!

Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
Faturalı ve Faturasız Bitmeyen Paketler dahilinde bulunan internet kotası dolduğunda interneti bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar internet kullanım hızı 80 kbps olacaktır.

 

Faturalı Gnçtrkcll Bitmeyen Mega Paket ile tüm Gnçtrkcll'liler ile sınırsız konuşur, ada içi ve Türkiye'de kullanabileceğin bitmeyen 4 GB* internet, yurt içi ve yurt dışı her yöne aramalarında kullanabileceğin 200 dakika ve her yöne geçerli 10000 SMS alırsın.

*Faturalı Bitmeyen Mega Paket dahili 4GB internet faydası bittiği zaman interneti bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar internet kullanım hızı 80 kbps olacaktır.

Faturalı Gnçtrkcll tarifesinde isen paketi alabilirsin.

Gnçtrkcll Bitmeyen Mega Paketi almak için MEGA veya BITMEYEN MEGA yazıp 1108’e atman gerekmektedir.

KALAN yazıp 1108’e SMS göndererek, paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin.
kktcell.com da yer alan hesabım içerisinde kalan kullanımlarım bölümünden görüntüleyebilirsin.

Faturalı Bitmeyen Mega Paketini iptal etmek için IPTAL yazıp 1108’e SMS gönderebilirsin.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paketin dahilindeki internet faydası düşüp internet hızın 80 kbps olduğunda, ek cepten internet paketi alarak, hızını arttırabilirsin.

Paket dâhilindeki 4GB internet faydası bittiği zaman interneti bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar internet kullanım hızı 80 kbps olacaktır.

Aktif başka bir cepten internet paketin var ise, 4GB internetin bitse de hızın yavaşlamayacaktır; aktif olan diğer paketlerinin internetini kullanabileceksin.

Paket başvurunun hemen ardından paketin başlayacaktır.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

Yönlendirme yaptığında yönlendirme dakikaların paket dakikalarından düşer.

Hayır. Faturalı Bitmeyen Mega Paketin ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır (31 gün). Bir sonraki aya aktarılmaz.

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Paketinin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Evet, paketin sen iptal edene kadar, hattında yeterli limitin olduğu sürece otomatik olarak yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket dahilinde bulunan grup içi sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Gnçtrkcll Paketin olduğu sürece tüm Gnçtrkcll tarifelileri sınırsız arayabilirsin.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı ay içerisinde bir (1) kez Faturalı Bitmeyen Mega Paket alabilirsin.

 

Aktif Büyük, Mega, Mega Orta, Mega İnternetçi, Mega Dakikacı, Mega Bitmeyen Gnçtrkcll Paketin var iken bir diğer pakete* geçmek istemen durumunda, talebin alınarak, aktif paketinin geçerlilik süresi bittikten sonra yeni talep ettiğin paket devreye girer. Eski paketin bu durumda tekrardan yenilenmez.

* Büyük, Mega, Mega Orta, Mega İnternetçi, Mega Dakikacı, Mega Bitmeyen

Paket yenilenme tarihinde hattında yeterli limitin yok ise, Faturalı Bitmeyen Mega Paketin otomatik olarak iptal olur. Limit artışı yaptırdıktan sonra Faturalı Bitmeyen Mega Paketi başlatmak için BITMEYEN MEGA veya MEGA yazıp 1108’e göndermen gerekmektedir.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Evet. Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dahilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de geçerlidir.

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her ay hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir. 

Paket yenilenme tarihinde yeterli limitin yok ise, paketin otomatik olarak iptal olacaktır. Limit arttırımı yaptırdıktan sonra yeniden başvuru yapabilirsin.

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Paket içerisinde bulunan dakika ve sınırsız konuşma sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Evet. Faturalı Bitmeyen Mega Paketin var iken ek 4 GB İnternet Paketi alınabilmektedir.

Evet. Faturalı Bitmeyen Mega Paketin var iken GNC Wi-Fi servisinden yararlanabilirsin.

Evet, Artı Bakiyeli Faturalı Hatlar Bitmeyen Mega Paketten yararlanabilmektedir. Artı bakiyeli hatlar Gnçtrkcll Bitmeyen Mega Paket'ten (BITMEYEN MEGA --> 1108) aylık 64 TL'ye yararlanabilmektedir

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

Başlangıç Tarihi: 10.09.2016
Bitiş Tarihi: 30.04.2017

Sayfayı kaydırın