Paket Konuşma SMS İnternet Ek Avantaj Ücret

Gnçtrkcll Faturalı Bitmeyen Süper Gece Paketi

200 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE YÖNÜNE
Sınırsız TÜM GNÇTRKCLL'LİLERLE
10.000 SMS YURT İÇİ YURT DIŞI HER YÖNE
Sınırsız LIFECELL WIFI 4MBIT
10 GB 5GB GECE GEÇERLİ
LİFEBOX FİZY
75 TL/AY AYLIK ABONELIK

Avantajlarınız

1. Gnçtrkcll Ek 60 DK Paketi: Paketiniz bittiğinde ek 60 DK sadece 15 TL
2. Gnçtrkcll Ek 120 DK Paketi: Paketiniz bittiğinde ek 120 DK sadece 29 TL
3. Gnçtrkcll 4GB Paketi: Gnçtrkcll paketlilere özel sadece 44 TL
4. Gnçtrkcll 1GB Paketi: Gnçtrkcll paketlilere özel sadece 20 TL
5. Gnçtrkcll 10GBPlus Paketi : Gnçtrkcll Paketlilere 1 ay boyunca 10 GB Plus bilgisayardan internet sadece 74 TL 
6. Lifecell WiFi: En sevdiğiniz mekanlarda sizinle!

Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
Faturalı ve Faturasız Bitmeyen Paketler dahilinde bulunan internet kotası dolduğunda interneti bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar internet kullanım hızı 80 kbps olacaktır.
Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Faturalı Gnçtrkcll Bitmeyen Süper Gece Paket ile tüm Gnçtrkcll'liler ile sınırsız konuşur, ada içi ve Türkiye'de kullanabileceğin bitmeyen 10 GB* internet, yurt içi ve yurt dışı her yöne aramalarında kullanabileceğin 200 dakika ve her yöne geçerli 10.000 SMS, ayrıca toplamda 10 GB internet kotalı GNCFIZYBOX alırsın.

* Paket dahili 10 GB’lık faydasnın 5 GB’ı gece 00.00-08.00 saatleri arasında geçerlidir. İlgili zaman aralıklarındaki paket kotaları sonlandığında internet bağlantısı kesilmeyecek olup yeni bir ek paket alana kadar internet kullanım hızı 80 kbps olacaktır. 

 

 


Faturalı Gnçtrkcll tarifesinde isen paketi alabilirsin.

Gnçtrkcll Bitmeyen Süper Paket'e abone olmak için ;

SUPERGECE yazıp 1108'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Cep Hesabım uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

Gnçtrkcll Bitmeyen Super Gece Paket'inden kalan bilgisini öğrenmek için ;

KALANSUPERGECE yazıp 1108'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Cep Hesabım uygulamasından
kktcell.com'a giriş yaparak internetten

öğrenebilirsiniz.

Paketin sen iptal edene kadar, hattında yeterli limitin olduğu sürece otomatik olarak her ayın ilk günü yenilenir. Ve paketin yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Faturalı Bitmeyen Süper Paketini iptal etmek için IPTALSUPERGECE yazıp 1108’e SMS gönderebilirsin.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Ek cepten internet paketi alarak, hızını arttırabilirsin.

Paket dâhilindeki 10 GB internet faydası bittiği zaman internetin bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar internet kullanım hızı 80 kbps olacaktır.

Aktif başka bir cepten internet paketin var ise, internetin bitse de hızın yavaşlamayacaktır; aktif olan diğer paketlerinin internetini kullanabileceksin.

Paket başvurunun hemen ardından paketin başlayacaktır.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

Yönlendirme yaptığında yönlendirme dakikaların paket dakikalarından düşer.

Hayır, bir sonraki aya aktarılmaz.

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Paketinin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Evet, paketin sen iptal edene kadar, hattında yeterli limitin olduğu sürece otomatik olarak yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket dahilinde bulunan grup içi sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Gnçtrkcll Paketin olduğu sürece tüm Gnçtrkcll tarifelileri sınırsız arayabilirsin.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı ay içerisinde Faturalı Bitmeyen Super Gece paketinden bir kez paket alabilirsin.

Paket yenilenme tarihinde hattında yeterli limitin yok ise, aktif paketin iptal olur. Limit artışı yaptırdıktan sonra tekrar paket başlatabilirsin.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Evet. Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dahilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de geçerlidir.

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her ay hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir. 

Paket yenilenme tarihinde yeterli limitin yok ise, paketin otomatik olarak iptal olacaktır. Limit arttırımı yaptırdıktan sonra yeniden başvuru yapabilirsin.

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Paket içerisinde bulunan dakika ve sınırsız konuşma sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Bitmeyen Paketler ile verilen Lifebox uygulaması, 50 GB’lık bir saklama alanına sahiptir. Paket dahilinde verilen 5 GB’lık ek internet kotası ile, 50 GB’lık saklama alanında tüm dosyalarını saklayabilirler.

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

Gnç FIZYBOX, Bitmeyen paketler ile birlikte gelen ek uygulamalara özel verilen internet kotalarını içermektedir.

Hayır, GNC FIZYBOX faydaları otomatik olarak başlamamaktadır. Bunun için ek olarak paket başladığı anda müşterilere giden başlatma bilgilerini takip ederek fizy ve lifebox paketlerinin kotalarını kullanmaya başlayabilirler.

Bitmeyen Süper ve veya Bitmeyen Gece Mega paketi olan faturalı ve faturasız müşterileri GNC FIZYBOX yazıp 3030’a SMS göndererek paketleri ile verilen GNC FIZYBOX ek data kotalarını aktifleyebilirler.

Hayır, paketler dahilinde verilen faydalar; birlikte başlar ve her bir uygulama için; paket sonuna kadar kullanılabilecek 5 GB’lık ( 5GB Fizy + 5 GB Lifebox) internet kotaları aktiflenir.

Evet. Aktif tekil fizy & lifebox paketi var ise, GNC FIZYBOX Ffaydası alınabilir. Devam eden aylarda, tekil paket abonelikleri devam etmez; Bitmeyen Paketi olduğu sürece, bitmeyen paketler ile sunulan GNC FIZYBOX faydaları kullanılabilir.

Evet, bitmeyen paketler ile birlikte verilen Fizy Paketi ile verilen 5 GB’lık ek internet kotası dahilinde; uygulama dahilinde; Müzik ve video dinlenebilir.

Hayır, aynı ay içerisinde 1 kere faturalı Gnçtrkcll Paketi alınabilmektedir.

Paket yenilenme tarihinde hattında yeterli limitin yok ise, Faturalı Bitmeyen Süper Gece Paketin otomatik olarak iptal olur. Limit artışı veya iptali yapıldıktan sonra paket aboneliği yeniden başlatabilirsin.

Hayır, yararlanamamaktadır.

Başlangıç Tarihi: 08.09.2017
Bitiş Tarihi: 31.03.2018

Sayfayı kaydırın