Paket Konuşma SMS İnternet Ücret

Gnçtrkcll Faturasız Bitmeyen Süper Paket

150 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE HER YÖNE
Sınırsız TÜM GNÇTRKCLL'LİLERLE
10.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
4 GB YURT İÇİ VE TÜRKİYE'DE GEÇERLİ
60 TL/AY AYLIK ABONELIK 923 KONTÖR/AY AYLIK ABONELIK

Avantajlarınız

1. Gnçtrkcll Ek 250MB Paketi: Paketiniz bittiğinde ek 250MB internet sadece 9,75 TL / 150 Kontör
2. Gnçtrkcll 4GB Paketi: Gnçtrkcll paketlilere özel sadece 44 TL / 680 Kontör
3. Gnçtrkcll 10GBPlus Paketi : Gnçtrkcll Paketlilere 1 ay boyunca 10 GB Plus bilgisayardan internet sadece 74 TL (10GBPlus paket için Turkcell İletişim Merkezleri’ne bekliyoruz.) 
4. GNÇ WiFi: En sevdiğiniz mekanlarda sizinle!

Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
Faturalı ve Faturasız Bitmeyen Paketler dahilinde bulunan internet kotası dolduğunda interneti bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar internet kullanım hızı 80 kbps olacaktır.

 

Faturasız Gnçtrkcll Bitmeyen Süper Paket ile tüm Gnçtrkcll'liler ile sınırsız konuşur, ada içi ve Türkiye'de kullanabileceğin bitmeyen 4 GB* internet, yurt içi ve Türkiye yönlerine aramalarında kullanabileceğin 150 dakika ve her yöne geçerli 10000 SMS alırsın.

*Faturasız Bitmeyen Süper Paket dahili 4GB internet faydası bittiği zaman interneti bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar internet kullanım hızı 80 kbps olacaktır.

Paket dâhilindeki 4GB internet faydası bittiği zaman interneti bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar internet kullanım hızı 80 kbps olacaktır.

Paketin dahilindeki internet faydası düşüp internet hızın 80 kbps olduğunda, ek cepten internet paketi alarak, hızını arttırabilirsin.

Aktif başka bir cepten internet paketin var ise, 4GB internetin bitse de hızın yavaşlamayacaktır; aktif olan diğer paketlerinin internetini kullanabileceksin.

Faturasız Gnçtrkcll tarifesinde isen paketi alabilirsin.

Gnçtrkcll Bitmeyen Süper Paketi almak için SUPER veya BITMEYEN SUPER yazıp 1108’e atman gerekmektedir.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paket başvurunun hemen ardından, kontörlerin hattından düşüp paketin başlayacaktır.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

*123*144# ‘i tuşlayarak, paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin.

Yönlendirme yaptığında yönlendirme dakikaların paket dakikalarından düşer.

Hayır. Faturasız Bitmeyen Süper Paketin ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır (30 gün). Bir sonraki aya aktarılmaz.

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Faturasız Bitmeyen Süper Paketini iptal etmek için IPTAL yazıp 1108’e SMS gönderebilirsin.

Paketinin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Evet, paketin sen iptal edene kadar, yeterli kontörün olduğu sürece otomatik olarak yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket dahilinde bulunan grup içi sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Gnçtrkcll Paketin olduğu sürece tüm Gnçtrkcll tarifelileri sınırsız arayabilirsin.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı ay içerisinde dilediğin kadar Faturasız Bitmeyen Süper Paket alabilirsin.

Evet, Faturasız Bitmeyen Süper Paketin var iken, faturasız, diğer Gnçtrkcll paketlerden de alabilirsin. Örnek: Aynı anda hem Faturasız Bitmeyen Süper Paket hem de Faturasız Mega paketin olabilmektedir. Ve her ikisinin de aboneliği devam etmektedir.

Paket yenilenme tarihinde kontörün yok ise, Faturasız Bitmeyen Süper Paketin otomatik olarak iptal olur. Kontör yükledikten sonra Faturasız Bitmeyen Süper Paketi başlatmak için BITMEYEN SUPER veya SUPER yazıp 1108’e göndermen gerekmektedir.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Evet. Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dahilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de geçerlidir.

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her ay hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir. 

Paket yenilenme tarihinde kontörün yok ise, paketin otomatik olarak iptal olacaktır. Kontör yükledikten sonra yeniden başvuru yapabilirsin.

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Paket içerisinde bulunan dakika ve sınırsız konuşma sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Evet. Faturasız Bitmeyen Süper Paketin var iken ek 4 GB İnternet Paketi alınabilmektedir.

Evet. Faturasız Bitmeyen Süper Paketin var iken GNC Wi-Fi servisinden ücretsiz yararlanabilirsin.

Hayır. Devam etmemektedir.

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

İçerisinde hediye 25 kontör ve Bitmeyen Süper Paket bulunan, satış noktalarından kullanıma hazır halde alabileceğin tanışma seti bedeli 65 TL'dir.

Tanışma Seti bedeli; Aylık Bitmeyen Süper Paket + 5 TL sim kart bedelini içermektedir.

 

“Tanışma Seti paketini başlatmak için satın alınan kart üzerindeki paket başlatma kelimesini 1104’e SMS olarak göndermen gerekmektedir.”

Örnek: BITMEYEN SUPER --> 1104

*1 Mayıs 2017 itibari ile Gnçtrkcll Faturasız Bitmeyen Süper Paket tanışma seti ücreti 70 TL olacaktır.

Başlangıç Tarihi: 10.09.2016
Bitiş Tarihi: 30.04.2017

Sayfayı kaydırın