KAMPANYALAR DETAY

Sarı Sandık'ta Çifte Sürpriz!

Ekim ayında, BiP uygulaması üzerinden ada içi her yöne 60 dakika konuşma, bir hafta boyunca ücretsiz! Üstelik General Mobile 6 kazanma şansı ile!

SURPRIZ yazıp 5467'ye ücretsiz SMS gönderin, hemen katılın!

BiP yüklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sarı Sanın Ekim Ayı Sürorizi

Kampanyaya katılan tüm Turkcell'liler, hem Bip'ten ada içi tüm hatlarla 1 hafta boyunca 60 dakika ücresiz konuşuyor hem de General Mobile 6 çekilişine katılmaya hak kazanıyor! Çekilişle 3 şanslı kişiye GM6 cihaz verilecektir

Kampanya 31.10.2018' kadar geçerlidir. Çekiliş 1 Kasım 2018 tarihinde gerçekleşecek olup kazanalar en geç 10 Kasım tarihine kadar aranıp telefon ile bilgilendirileceklerdir. Sonuçlar ayırca KKTCELL web sitesi ve sosyal medya hesaplarından da yayınlanacaktır.

Ücretsizdir

Nedir? Tek bir talep ile hem ücretsiz BiP dakikası kazandığınız hem de General Mobile 6 akıllı telefon çekilişine katıldığınız Sarı Sandık ayın sürprizi kampanyasıdır.
BiP uygulaması üzerinden bir hafta boyunca ada içi tüm hatları 60 dakika aramanız ücretsiz olacaktır. Çekilişe katlmak için ek bir talep yapmanız gerekmemektedir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? SURPRIZ yazıp 5467'ye ücretsiz SMS göndererek katılım talebinde bulunabilirsiniz. Hediye BiP paketiniz hemen başlayacaktır.

BiP uygulamasını nasıl kullanabilirim? BiP yüklemediyseniz http://mobiltr.co/BiP adresinden yükleyebilirsiniz. Arama yapmak için uygulma içerisindeki kişi listenizden aramak istediğiniz kişiyi seçip "BiP Her yöne Arama" seçeneği ile arama yapabilirsiniz.

Aramak istediğim kişinin BiP uygulaması olmas gerekli midi?
Hayır. Karşı tarafta BiP uygulaması olmasa bile arama yapabilirsiniz. Ayrıca, BiP Her Yönü Arama özelliği sayesinde, BiP uygulaması üzerinden diğer GSM operatörleri ve sabit telefonlar aranabilir.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?
Kampanyadan bireysel ve kurumsal tüm Kuzey Kıbrıs Turkcell aboneleri yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanmak için Sarı Sandık üyesi olmak gerekiyor mu?
Hayır. Kampanyadan tüm bireysel ve kurumsal ses hattı müşterileri yararlanabilir.

Paket başladıktan sonra ne zamana kadar ücretsiz kullanabilirim? 
Paketiniz bir haftalıktır ve talep anında başlayıp 1 hafta süresince geçerlidir. Paket sonlanma tarihi paket başladı SMS içerisinde belirtilecektir.

Kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir miyim? Kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilirsiniz.

Kampanya son katılım tarihi nedir? 
Son katılım tarihi 31.10.2018'dir.

General Mobiel 6 çekilişi ne zaman gerçekleşir? Çekiliş sonuçları 02.11.2018-10.11.2018 tarihleri arasında kktcell.com duyurular sayfasından ve sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır.

Sayfayı kaydırın