Gnçtrkcll fizybox

Gnçtrkcll Bitmeyen Paketler ile Eğlencen Hiç Bitmez!

Gnçtrkcll fizybox

Gnçtrkcll fizy ve lifebox uygulamaları; Gnçtrkcll Bitmeyen Paketleri * ile birlikte sunulan fizy ve lifebox eğlence paketlerinde 5’er GB ek internet kotan bulunmaktadır. Böylece mevcut paketlerinin kotasını bitirmeden, dilediğince müzik dinleyebilir, depolama yapabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsin.

fizy ve lifebox web sitesinden veya iOS ve Android akıllı telefon ve tablet uygulamaları üzerinden erişebilir, müzik keyfine hemen başlayabilirsin. 

* Faturasız Bitmeyen Süper, Faturasız Bitmeyen Mega, Faturasız Bitmeyen Süper Gece , Faturasız Bitmeyen Mega Gece , Faturalı Bitmeyen Süper, Faturalı Bitmeyen Mega, Faturalı Bitmeyen Süper Gece , Faturalı Bitmeyen Mega Gece Paketleri ile birlikte GNC eğlence paketi birlikte verilmektedir. (Fizy : 5 GB Kota. Lifebox : 5 GB’lık kota) .

 

Apple Store veya Google Play Store uygulaması içerisinde bulunan arama kısmına “lifebox” veya "fizy" yazıp veya paketinizi başlattığınız zaman otomatik gelecek link’e tıklayıp uygulamaya ulaşabilirsiniz.


fizy Nedir?

fizy, yerli - yabancı milyonlarca şarkıyı, binlerce hazır liste ve video klip ile cebinde, tabletinde veya bilgisayarında seninle buluşturan, yasal müzik platformudur. 
Üstelik Kuzey Kıbrıs Turkcell ve Lifecell müşterileri fizy ile cep telefonundan müzik dinlerken veya video klipleri izlerken, fizy ile özel sunulan tam 5GB internet paketleri üzerinden kullanım gerçekleştirirler. Böylece mevcut internet paketinizin kotasını bitirmeden, dilediğinizce müzik dinleyebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.
fizy’e web sitesinden veya iOS ve Android akıllı telefon ve tablet uygulamaları üzerinden erişebilir, müzik keyfine hemen başlayabilirsin. 

Neden fizy?

Yerli - yabancı milyonlarca şarkıyı, binlerce hazır listeyi ve son çıkan albümleri özgürce dinlersin!
Beğendiğin şarkıları video klipleri ile izleyebilirsin.
Kuzey Kıbrıs Turkcell ve/veya Lifecell'li isen fizy mobil uygulaması, şarkı dinlerken veya video izlerken fizy’ye özel 5GB internet kotasından düşer!
Şarkı aralarında reklam dinlemek zorunda kalmazsın!
Her ana uygun ve sürekli güncellenen hazır listelerle müziğin keyfini çıkarırsın!
Üstelik bilgisayarından, tabletinden veya cep telefonundan fizy’e ulaşabilirsin!


Turkcell lifebox uygulaması nedir?

● lifebox ile fotoğraftan videoya, müzik dosyalarından önemli belgelere kadar tüm dosyalarınızı güvenle saklayabilir, tüm verilerinize istediğiniz zaman cep telefonu, tablet veya bilgisayarınız üzerinden erişebilirsiniz. 
Kolay ve hızlı kullanım sağlayan lifebox artık 10 kat daha büyük saklama alanıyla, kullanıcılarına telefonlarından hiçbir kareyi kaçırmadan daha çok fotoğraf ve video çekme olanağı sağlıyor.
lifebox servisi gelişmiş otomatik yedekleme özelliği sayesinde, tüm fotoğraflarınızı deponuza otomatik olarak yüklüyor. Fotoğraflarınız lifebox’unuza çekildiği tarihe ve lokasyona göre sınıflandırıyor. Yüklenen fotoğrafların ister sevdiklerinizle, ister sosyal medyada anında ve kolayca paylaşılabilmesine de olanak sağlıyor.
PDF ve Word dosyalarınızı lifebox ’da kolayca kaydedebilir ve saklayabilirsiniz.
Android (4.0 ve üzeri) ve iOS (8.1 ve üzeri) işletim sistemli akıllı telefon ve tablet kullanıcıları, lifebox’a mobil uygulama üzerinden, akıllı cihaz sahibi olmayanlar ise http://www.turkcell.com.tr/akillidepo adresinden ulaşabilirler.
Dropbox'taki fotoğraflarınızı, dosyalarınızı, klasörlerinizi artık lifebox içinden hızlıca lifebox’unuza transfer edebilirsiniz.
lifebox uygulaması ile tüm kullanıcılarımıza 1GB depolama alanı da anında HEDİYE!
 Platinum, Platinum Grand ve Platinum Premium paket kullanıcılarımıza lifebox 50GB depolama alanı tarifeleri ile anında Hediye!
 lifecell Midi kullanıcılarımıza lifebox 50GB, Lifecell Maxi kullanıcılarımıza lifebox 500GB ve Lifecell Mega kullanıcılarımıza lifebox 2.5TB depolama alanı tarifeler ile anında HEDİYE!

Neden lifebox?

Tüm bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklayabilir, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde hemen ulaşabilirsiniz!
Tüm kullanıcılarımıza anında 1GB depolama alanı hediye!
 Kuzey Kıbrıs Turkcell ve/veya Lifecell’li isen lifebox uygulaması kullanımlarınız için lifebox uygulamasına özel 5GB internet anında paketinizle hediye

lifebox Uygulaması Genel Bilgiler

lifebox uygulaması ücretsizdir, servis 3G ve Wifi üzerinden çalışmaktadır.
Uygulamayı indiren tüm abonelere 1 GB saklama alanı hediye edilmektedir.
Saklama alanını büyütmek için paket satın alınabilir. Alınan paketler aylık olarak otomatik yenilenir. Aboneler istedikleri zaman paket aboneliklerini sonlandırabilirler.
AppStore ve GooglePlay üzerinden uygulamayı indirmeniz, lifebox senkronizasyonunu 3G üzerinden seçmeniz durumunda Android (4.0 ve üzeri), iOS (8.1 ve üzeri) cihazlarda otomatik olarak, iOS cihazlarda uygulamanın açılması ile uygulamada yapılan işlemler ve e-posta ile sosyal ağlar üzerinde paylaşım yapılması durumunda oluşan veri trafiği, mobil internet paketiniz varsa paketinizden, yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
lifebox ‘da yer alan fotoğraf, video ve dosyalarınızı, e-posta, Facebook ve Twitter hesabınız üzerinden paylaşım yapabilirsiniz. Müzik paylaşımı yapılamaz.
lifebox üzerinden yapılan paylaşımlar ile ilgili Kuzey Kıbrıs Turkcell sorumluluk kabul etmez.
lifebox saklama alanı, abone olunan servis paketi alanı ile sınırlıdır.
Servis üzerinde saklanan hiçbir bilgi 3. şahıslar ile paylaşılmaz.
lifebox’da bulunan bilgileriniz, şifrelenmiş şekilde üstün güvenlikli Turkcell Veri Merkezi'nde tutulur. Bu bilgilere yalnızca siz erişebilirsiniz.

Ücretsiz

NASIL GÖRÜNÜYOR

POPÜLER SERVİSLER

Sayfayı kaydırın