Hat Bilgilerim

Hat Bilgilerim Hat Bilgilerim

 • Kalan ses, data ve SMS kullanımlarımı nasıl görüntülerim?

  Paketinizde veya tarifenizde kalan kullanımlarınızı görmek için, kktcell.com hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Sayfanın sağ üst tarafında yer alan, kullanım miktarınızı belirten alana tıkladığınızda, konuşma, internet ve mesajlaşma kullanımlarınızı inceleyebilirsiniz.

  Ana menüde "Hesabım" seçeneğine tıklayarak "Hat Bilgilerim" sayfasına yönlenebilirsiniz. açılan sayfanın sol tarafındaki "TARİFE VE PAKETLERİM + KALAN KULLANIMLARIM" seçeneğinden konuşma, internet ve SMS tabları arasında geçiş yaparak paketinizin aylık başlangıç ve bitiş tarihlerini, kalan kullanım ve kullandığınız miktarları, paket veya tarife detay bilginizi görebilirsiniz. Kalan kullanımlarınızı görüntülemek için tıklayın.

  Bu içerik size yardımcı oldu mu?

  Evet Hayır
 • Hat bilgilerim nedir?

  kktcell.com'dan hesabınıza giriş yaparak ana menüden "Hesabım" seçeneğine tıkladığınızda doğrudan "Hat Bilgilerim" sayfasına yönlenirsiniz.

  Hat Bilgilerim sayfasında, hattınızın kullanım durumunun özetini görebilirsiniz. Hat özetinizin yer aldığı bu sayfada, kalan kullanımlarınızı, konuşma, internet ve SMS olarak izleyebilirsiniz.

  Fatura tutarınızı ve son ödeme tarihini öğrenebilirsiniz. Hat Bilgilerim sayfasına ulaşmak için tıklayın.

  Bu içerik size yardımcı oldu mu?

  Evet Hayır
Sayfayı kaydırın