Yılbaşı Kampanyası

Kategori: Zengin İçerikli Kampanyalar

Yılbaşı Çekilişi kazanan listesi açıklandı! 


ÜCRETSİZ

11.01.2021 Tarihine kadar geçerli

 • Kazanılan Hediye
  iPhone 12 Pro, Graphite, 128 GB
  Play Station 5 Dijital Edition
  LG 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi 55 inch
  Apple Watch Series 6
  HP 1S7Z6EA Laptop
  AirPods Pro
  AirPods Pro
  Garmin Vivoactive 4 Akıllı Saat
  JBL Pluse 4 Bluetooth Hoparlör
  JBL Pluse 4 Bluetooth Hoparlör
  JBL Pluse 4 Bluetooth Hoparlör
  Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP
  Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP
  Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP
  Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP
  Kazanan Kişi
  Sevil Ersen
  Burak Aka
  Seyide Akgünlü
  Umay Sena Sume
  Atif Adem
  Cemile Şafak
  Oruchukwu Catherıne Ibe
  Tahsin Tayfun Şen
  Emine Aktuğ
  Tahir Alşan
  Özkan Sert
  Ali Galip
  Kerem Işık
  Ahmet Kozanoğlu
  Reyhan Akın

  Katılım Kuralları:

  Kampanya 23 Aralık 2020 - 5 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerli olup kampanya süresince aşağıdaki işlemlerden herhangi birini gerçekleştirerek çekilişe katılabilirsiniz.

  1. Sarı Sandık kampanya sayfasından çekilişe katılabilirsiniz. Ek başka bir işlem yapmanız gerekmeden çekilişe 10 katılım hakkı kazanacaksınız. Hemen Katılmak için tıklayın: https://www.kktcell.com/sari-sandik-hediyeler
  2. Faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan abonelerimiz kampanyaya otomatik dahil edilecektir. Bu işlemi yapan müşterilerimiz 40 çekiliş hakkı kazanacaktır.
  3. Cihaz satın alımı yapan KKTCELL müşterileri: Kuzey Kıbrıs Turkcell'den, online veya mağazalardan, cihaz satın alan KKTCELL hat sahibi müşterilerimiz çekilşe otomatik dahil edilecektir. Bu işlemi yapan müşterilerimiz 50 çekiliş hakkı kazanacaktır. (Sadece KKTCELL portföyünden satılmakta olan/ kktcell.com sayfasında satışı olan cihazlar için geçerlidir)
  4. Turkcell Ev İnterneti alan müşteriler: Turkcell Ev interneti başvurusu yapan ve kurulumu kampanya sonlanma tarihine kadar tamamlanan herkes kampanyaya otomatik dahil edilecektir. Bu işlemi yapan kişiler 50 çekiliş hakkı kazanacaktır.
  5. Dijital kanallardan kredi kartı ile paket satın alan faturasız hat sahibi müşterilerimiz kampanyaya otomatik dahil edilecektir. Dijitalden paket alarak kazanma şansınızı artırabilirsiniz. Bu işlemi yapan müşterilerimiz 30 çekiliş hakkı kazanacaktır.

  Not: Çekilişe katılmak için yukarıdaki işlemlerden herhangi birini yapmanız yeterlidir. Ek başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

  Not 2: Kurumsal hat sahibi müşterilerimiz Sarı Sandık kampanyası üzerinden çekilişe katılmak için SURPRIZ yazıp 2626'ya SMS gönderebilirler.

  Çekiliş 7 Ocak 2021 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir.

Sayfayı kaydırın