Kuzey Kıbrıs Turkcell Uygulaması

Hattınızla ilgili her türlü işlemi cebinizden yapın!

Kuzey Kıbrıs Turkcell Uygulaması

Hala çok dijital, hala çok kolay, aradığınız her şey onda! 

TAM ile Teknoloji Ürünlere ve Tekliflerine Göz Atın!
Akıllı cep telefonu, akıllı saat, bilgisayar, tablet, elektrikli ev aletleri ve daha birçok ürün sizleri bekliyor. Beğendiğiniz ürünleri faturaya ek taksit fırsatıyla satın alabilirsiniz.

Kontör ve Paket Yükleme İşlemlerini Yapabilirsiniz
Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasını hem kontör yükleme hem de paket yükleme işlemleriniz için kullanabilirsiniz. Kredi kartı veya banka kartı ile hattınıza kontör veya paket yükleme işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Salla Kazan İle Her Hafta Sürpriz Hediyeler!
“Salla Kazan” kampanyası ile her hafta telefonunuzu sallayın, sürpriz hediyeler kazanın!

Sarı Sandık Puanlarınızla Hediyenizi Seçin!
Birikmiş Sarı Sandık puanlarınızla dilediğiniz hediyeyi seçin!

Fatura Sorgulama ve Online Fatura Ödeme İşlemi Yapabilirsiniz
Faturalı hat kullanıcısıysanız fatura sorgulama ve online fatura ödeme işleminden yararlanabilirsiniz. İşlem Merkezi’nde yer alan ‘’Faturalarım’’ alanı üzerinden geçmiş ve güncel fatura bilgilerinizi inceleyebilirsiniz.

Tüm Ürünlerim, Ek Paketlerim ve Cihaz Kampanyaları ve Servislerim Görüntüle!
İşlem Merkezi bölümündeki ‘’Ürünlerim’’ alanından mevcut paket ve tarifenizi görüntüleyebilirsiniz. “Tüm Ürünlerim” butonuna tıklayarak sahip olduğunuz ek paket ve servis gibi hizmetleri bir arada bulabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulaması ile size ait tüm Kuzey Kıbrıs Turkcell hatlarınızın kalan kullanımlarını takip edebilir, güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. Kontör yükleme yapabilir, tarife ve paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Ayarlarım alanından hat ayarlarınıza ulaşabilir, servislerle ilgili ayarları belirleyebilirsiniz.

  • Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasını Apple Store, Google Playstore'dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamas ile Kuzey Kıbrıs Turkcell ses hattınızın kalan kullanımlarını takip edip, güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görüntüleyebilir ve fatura ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kontör yükleyebilir, tarife ve paketlerimizi inceleyerek hemen satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hat ayarlarınıza ulaşabilir ve kullandığınız servisleri güncelleyebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamas, IOS işletim sistemli akıllı telefonlar için 9.0 ve üzeri, Android işletim sistemli akıllı telefonlar için ise 5.0 ve üzeri versiyonlarda desteklenmektedir.

Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasını Appstore ve Google Playstore'dan indirebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamas beni hatırla özelliği ile 3G/Wi-Fi kullanarak uygulamayı açtığınızda süper şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. 

Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamas abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir uygulama değildir. Telefonunuzdan uygulamayı silebilirsiniz.

NASIL GÖRÜNÜYOR

Sayfayı kaydırın