Paylaşımlı Güvenlik Duvarı

Paylaşımlı Güvenlik Duvarı (Shared Firewall) hizmeti Kuzey Kıbrıs Turkcell veri merkezlerinde barındırdığınız sistemlerinizi internet ortamından gelebilecek tehditlere karşı izler ve internet trafiğinizi kontrol altında tutar. Deneyimli Kuzey Kıbrıs Turkcell sistem mühendisleri tarafından 7x24 izlenen güvenlik duvarınız olası saldırılara karşı ağınızı güvenle korur.

Paylaşımlı Güvenlik Duvarı
  • Fiyatlandırma Gbps başına yapılmaktadır.
PAKET PAKET İÇERİĞİ CİHAZ ÜCRETİ LİSANS ÜCRETİ

Standard Paylaşımlı Güvenlik Duvarı

1 Gbps'e kadar Yedekli Firewall Bağlantısı

0 TL -
939 TL/AY -
PAKET PAKET İÇERİĞİ CİHAZ ÜCRETİ LİSANS ÜCRETİ

Multi Kontrol Paylaşımlı Güvenlik Duvarı

1 Gbps'e kadar Yedekli Firewall Bağlantısı

0 TL -
2439 TL/AY -

İsteğiniz doğrultusunda statik ve dinamik olarak IP, port, web ve içerik filtreleme ile ilgili güvenlik duvarı (firewall) kural tanımlamalarınız gerçekleştirilir böylece kurallara uymayan trafik ağınıza girmeden engellenir, dosya indirme vb. girişimler durdurulur. İnternet ağınız tanımlı kurallar doğrultusunda oluşturulan güvenlik duvarınızla denetim altında tutulur. 

İnternet çıkışını Kuzey Kıbrıs Turkcell veri merkezinden veya Kuzey Kıbrıs Turkcell kurumsal internet ürünlerini alan işletmeler faydalanabilir.

Paylaşımlı Güvenlik Duvarı hizmeti aldığınız bant genişliğine uygun olarak sunulur. Tüm kurulum ve işletim Kuzey Kıbrıs Turkcell'e aittir.
Paylaşımlı Güvenlik Duvarı hizmeti kapsamında donanımsal tek bir güvenlik duvarı kapasitesi farklı hizmet alıcılarına paylaştırılır. 

Standard Paylaşımlı Güvenlik Duvarı; Kuzey Kıbrıs Turkcell kurumlara talep ettikleri yapıyı kurup yönetimi de kendisi yapacaktır. Kurumlar taleplerini Kuzey Kıbrıs Turkcell'e iletecektir. Müşterilerimiz kendi altyapısını kendileri yönetemeyecektir. 
Multi Kontrol Paylaşımlı Güvenlik Duvarı; Kuzey Kıbrıs Turkcell'in kuracağı altyapı ile müşterilerimiz kendi altyapısını kendileri yönetebileceklerdir. 

Başlangıç Tarihi: 18.03.2016
Bitiş Tarihi: - 
Bitiş Tarihi: Kampanya bitiş tarihi, kampanyadan yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

POPÜLER ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER

Sayfayı kaydırın