Garmin Dash Cam 46

1080P HD Kalitede Geniş Görüşlü Kompakt, Göze Batmaz Araç İçi Kamerası!

Garmin Dash Cam 46
 TAAHHÜT SÜRESİ AYLIK ÜCRET
24 AY  314,09 TL/AY 


  • Garmin Dash Cam ürünleri Kurumsal tarifelere ek alınmaktadır.
  • Fiyatlara KDV dahildir.


PAKET PAKET İÇERİĞİ CİHAZ ÜCRETİ LİSANS ÜCRETİ

Garmin Dash Cam Tandem

Garmin Dash Cam Tandem

314,09 TL/AY 24 AY TAAHHÜTLÜ
0 TL -

Araç içi kameranızı sesinizle kontrol edebilir, bir videoyu veya hareketsiz görüntüyü kaydetmek, ses kaydını başlatmak/durdurmak veya Travelapse video kaydetme özelliğini başlatmak/durdurmak için “Tamam, Garmin” demeniz yeterlidir.

Geniş 140 derecelik görüş alanı ile, çoğu çapraz trafik dahil olmak üzere çevre görüntülerini yakalar ve olayların tam olarak nerede ve ne zaman gerçekleştiğini tam olarak gösteren ayrıntılı zaman ve GPS konum verileri içerir. Devamlı bir döngüde kesintisiz kayıt yapar ve meydana gelen özel durumları kaydeder.

Araç İçi Kamera Otomatik Senkronizasyon, neredeyse 360° tam kapsama alanı sağlamak için aracınızın ön, arka ve yanlarında dört adede kadar Garmin Araç İçi Kamerasını kablosuz olarak birbirine bağlar. Bir videoyu, bir araç içi kamerası ile kaydederseniz, diğerleri de videoyu kaydeder. Aynı anda iki açıdan "resim içinde resim" videosu oluşturmak için akıllı telefonunuzdaki Garmin Drive uygulamasını kullanın. Bu, videoları arkadaşlarınızla, sigorta acenteleriyle veya hukuki yetkililerle paylaşmayı kolaylaştırır.

Daha Fazla Farkındalıkla Sürün;

Sürücü uyarıları daha güvenli sürüşü teşvik eder. Önden çarpışma, şeritten ayrılma ve “Git” uyarıları, sürücü farkındalığınızı artırmak için çalışır. Yakındaki kırmızı ışık kameraları ve hız kameraları³ için uyarı verir.

Park modu, aracınız park halindeyken ve motoru çalışmazken aracınızın çevresini izler. Hareket algılanırsa otomatik olarak kayda başlar (ayrı satılan park modu kablosu gerektirir, profesyonel kurulum önerilir).

Dahili Bluetooth® ve Wi-Fi®;

Dahili Bluetooth ve Wi-Fi, Garmin Drive uygulamasını kullanarak kaydedilen medyayı kablosuz olarak görüntülemeyi, düzenlemeyi ve paylaşmayı kolaylaştırır.

533 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetleri arayarak, Kurumsal Satış temsilcinize ulaşarak veya Kuzey Kıbrıs Turkcell Çözüm ortağımıza başvurarak servisi alabilirsiniz.

 

TPS Kıbrıs Ltd.
Adres: Çiçekli Bayır Nergisli Mevki,
Bellapais, Girne - KKTC
Telefon: 0533 – 880 80 20

Başlangıç Tarihi: 10.02.2022
Bitiş Tarihi: -
Bitiş Tarihi: Kampanya bitiş tarihi, kampanyadan yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

POPÜLER ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER

Sayfayı kaydırın