Toplu Data

Online işlemlerini ve hizmetlerini Kuzey Kıbrıs Turkcelliler için ücretsiz hale getiren kurumlar, dijitalleşiyor ve tasarruf ediyor.

Toplu Data

Online hizmet kanallarını Kuzey Kıbrıs Turkcell mobil internet kullanıcılarına ücretsiz hale getirmek isteyen kurumlarımıza özel, toplu data hizmetinden yararlanabilir, verimliliklerini artırıp, tasarruf edebilirsiniz

 

 

PAKET PAKET İÇERİĞİ CİHAZ ÜCRETİ LİSANS ÜCRETİ

0-10 GB ARASI

İNTERNET KULLANIMI

0 TL .
0,06 TL/Megabyte 0-10 GB ARASI
PAKET PAKET İÇERİĞİ CİHAZ ÜCRETİ LİSANS ÜCRETİ

10-100 GB ARASI

İNTERNET KULLANIMI

0 TL .
0,05 TL/Megabyte 10-100 GB ARASI
PAKET PAKET İÇERİĞİ CİHAZ ÜCRETİ LİSANS ÜCRETİ

100 GB ÜZERİ

İNTERNET KULLANIMI

0 TL .
0,04 TL/Megabyte 100 GB ÜZERİ

Toplu data hizmeti, kurumların online hizmet verdiği real IP adreslerine Kuzey Kıbrıs Turkcell abonelerinin ücretlendirilmeden ulaşmasını sağlanması ve ilgili data kullanım ücretinin kurum tarafından karşılanmasını kapsamaktadır.

Kuzey Kıbrıs Turkcell 3G şebekesini internet’e çıkış yapan bir APN (Access Point Name) üzerinden (özel olarak tanımlanmış ve internete çıkış yapmayan APN’ler bulunmaktadır) kullanan Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterilerinin ücretlendirilmeden hizmeti alan kurumun web sitesi / uygulama/ mobil uygulamasına erişimesini sağlayan bir servistir.

Başlangıç Tarihi: 13.02.2017
Bitiş Tarihi: -
Bitiş Tarihi: Kampanya bitiş tarihi, kampanyadan yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

POPÜLER ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER

Sayfayı kaydırın