Tanışma Paketi

Tanışma Paketi

AYLIK ABONELİK
344 TL/AY
Tanışma Paketi
İnternet KONUŞMA SMS Ücret
1 GB İNTERNET
100 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE CEP YÖNÜNE
1.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
344 TL/AY AYLIK ABONELİK
  •  01.07.2024 itibari ile Tanışma paket fiyatı 464 TL olacaktır.
  • 01.07.2024 itibari ile internet kotanızın dolması halinde yurt içinde yapacağınız kullanımlar paketinizin %20'si bedeline denk gelen 92,80 TL'ye kadar devam edecektir. 92,80 TL' de internet bağlantı hızınız 5 kbps' a indirilir.

 

 

Tanışma paketi ile size Yurt içi her yöne ve Türkiye'deki tüm mobil operatörlere 50 dakika konuşma, yurt içi ve yurt dışı her yöne 100 SMS, hem yurt içi hem de Türkiye sınırları içerisinde geçerli 1 GB internet kullanabilirsiniz

Paketiniz ilk fatura kesim tarihinden itibaren başlayacaktır.

Evet. Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.
Paket faydalarınızı bitirmeniz halinde kullanımlarınız STANDART tarife üzerinden ücretlendirlir.

  • TANISMA KALAN yazıp 8780'e göndererek paketiniz içerisinde kalan fayda miktarlarını ve geçerlilik süresini ögrenebilirsiniz.
  • kktcell.com da yer alan Hesabım bölümüne giriş yaparak kalan kullanımlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Hayır. Faydalarınız iptal olur.

Konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Başlangıç Tarihi: 06.06.2016
Bitiş Tarihi: -
Paket bitiş tarihi, paketten yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Paket harici veya paket aşımlarınızda dakika ve SMS kullanımlarınız, ek paketiniz olmaması durumunda Standart Tarife’den ücretlendirilir. İnternet kotanızın dolması halinde yurtiçinde yapacağınız kullanımlar paketinizin %20'si bedeline denk gelen 37,8 TL'ye kadar devam eder. 37,8 TL'de internet bağlantınız 5 kbps indirilecektir.