Askercell Tarifesi

Kahraman askerlerimizi sevdikleriyle rahat rahat konuşturacak, doya doya mesajlaştıracak, T.C. Genelkurmay Başkanlığı onaylı tarifeyle sayılı günler daha da çabuk geçecek.

Askercell
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell, T.C. Genelkurmay Başkanlığı'nın kışlalarda er ve erbaşların serbestçe konuşabilmesi için şart koştuğu koşulları yerine getirerek, Kuzey Kıbrıs'ta ilk defa Askercell'i ücretsiz olarak er ve erbaşların emrine sunuyor, müşterilerimiz kışlalarda doya doya konuşuyor.
 • Askercell KKTC'de görev yapan tüm askerlere sunulan bir servistir.
 • Askercell Servisi bireysel faturasız hatlara sunulmaktadır.
 • Hat hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında kullanılamayacaktır.
 • 5 mobil, 2 sabit olmak üzere en fazla 7 numara ile konuşup, mesajlaşılabilir.
 • 5 mobil, KKTC ve TC'deki tüm GSM hatlarından, 2 sabit ise yurtiçi/yurtdışı tüm sabit hatlardan seçilebilecektir.
 • Bu servisi kullanan hatların internet servisi kapalı olacaktır.
 • Askercell Servisi tüm cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. TSK'nın koyduğu kriterlerdeki cihazları kullanmak müşterilerimizin kendi sorumluluğundadır. 
 • Askercell Ek Paket: Avantajlı konuşma ve mesajlaşma seçeneği sunan pakettir.
 • Askercell Numara Ekleme Servisi: Görüşmek istediğiniz numaraları kolayca listenize ekleyip, çıkarabileceğiniz servistir.
 • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell, T.C. Genelkurmay Başkanlığı'nın kışlalarda er ve erbaşların serbestçe konuşabilmesi için şart koştuğu koşulları yerine getirerek, Kuzey Kıbrıs'ta ilk defa Askercell'i ücretsiz olarak er ve erbaşların emrine sunuyor, müşterilerimiz kışlalarda doya doya konuşuyor.
Askercell KKTC'de görev yapan tüm askerlere sunulan bir tarifedir.

 • Hat hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında kullanılamayacaktır.
 • 5 mobil, 2 sabit olmak üzere en fazla 7 numara ile konuşup, mesajlaşılabilir.
 • 5 mobil, KKTC ve TC'deki tüm GSM hatlarından, 2 sabit ise yurtiçi/yurtdışı tüm sabit hatlardan seçilebilecektir.
 • Bu tarifeyi kullanan hatların internet servisi kapalı olacaktır.

Not: Askercell Tarifesi tüm cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. TSK'nın koyduğu kriterlerdeki cihazları kullanmak müşterilerimizin kendi sorumluluğundadır.

Askercell tarifesinden bireysel faturasız hatlar yararlanabilmektedir.

Servise Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden ve Yetkili Turkcell Satış Noktaları'ndan askeri kimlik belgesi ile birlikte abonelik yapılacaktır. Konuşulmak ve mesajlaşılmak istenen 7 numara Askercell servisine tanımlandıktan sonra servisin kriterleri otomatik olarak sağlanacaktır.

Askercell tarifesi 7 numara ile sınırlıdır. İletişim sadece 7 numara ile olacaktır. Tarife, belirlediğiniz 7 numara harici iletişime kapalı olacaktır. 

Evet. Mevcut hattınız ile veya yeni alacağınız faturasız hat ile servise başvuru yapabilirsiniz. 

Belirlenen numaralarda değişiklik işlemi Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden, Yetkili Turkcell Satış Noktaları'ndan ve 533 numaralı Çağrı Merkezimiz aracılığı ile yapılacaktır. 

533 numarası aranıp "1" tuşlanarak, servisin devrede olduğu ve iletişim kurulacak 7 numara bilgisi öğrenilebilir.

Evet. Aramalarınız veya SMS gönderimleriniz mevcutta kullandığınız tarife veya paket üzerinden ücretlendirilecektir. Hattınızda herhangi tanımlı bir paket varsa, kullanım yaptığınız yöne doğru paket devreye girecektir ancak herhangi bir paket yoksa mevcut dakika veya SMS gönderim ücreti üzerinden ücretlendirileceksiniz.

Hayır. Kampanyadan yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Tarife iptali için Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden ve Yetkili Turkcell Satış Noktaları'ndan işlem yapılacaktır.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Başlangıç Tarihi: 28.04.2015
Bitiş Tarihi: - 

(*) Kampanya bitiş tarihi, kampanyadan yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Askercell tarifesi üzerine Askercell Ek paket ayda bir kez alınabilir. Askercell Ek paket dışında Askercell Tarifesine ek farklı bir paket kullanılmamaktadır.

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın