GNÇ Ek 60 Dakika

Her yöne ek dakikaya ihtiyacı olan paketli Gnçtrkcll'llilere özel dakika paketi!

AYLIK ABONELİK
149 TL/AY
Gnçtrkcll Ek 60 Dakika Paketi
KONUŞMA Ücret
60 DK YURT İÇİ VE YURT DIŞI YÖNLERİNE
149 TL/AY AYLIK ABONELİK
  • 1 Nisan 2023 itibari ile alınan paketlerde paketle sunulan her yöne dakikalar kapsamında; Kamerun, Zimbabve, Kongo, Gambiya, Guinea, Sierra Leone, Ivory Coast ve Congo Dem. Rep. ek olarak Liberya ve Zambiya yönüneyapılacak aramalar paket kapsamı dakikalarına dahil olmayacaktır. Bu yönlere doğru yapılacak aramalar Standart Tarifeden ücretlendirilecektir.
  • Paketle sunulan her yöne dakikalar kapsamında Kamerun, Zimbabve, Kongo, Gambiya, Guinea, Sierra Leone, Ivory Coast ve Congo Dem. Rep. yönüne aramalar paket kapsamı dakikalara dahil olmayacaktır. Bu yönlere doğru yapılacak aramalar Standart Tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

 

 

  • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
  • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  • Paket ücretlerine tüm vergiler dahildir.
  • 01.07.2020 tarihinden itibaren başlayan paketlerde Kamerun, Zimbabve, Kongo ve Gambiya yönüne aramalar paket kapsamı dakikalara dahil olmayacaktır. Bu yönlere yapılan aramalar standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
  • 1 Şubat 2022 itibariyle Paketle sunulan her yöne dakikalar kapsamında Kamerun, Zimbabve, Kongo, Gambiya, Guinea, Sierra Leone, Ivory Coast ve Congo Dem. Rep. yönüne aramalar paket kapsamı dakikalara dahil olmayacaktır.

 

Aylık yurt içi ve yurt dışı her yöne 60 dakika içeren pakettir. 

• 01.07.2020 tarihinden itibaren başlayan paketlerde Kamerun, Zimbabve, Kongo ve Gambiya yönüne aramalar paket kapsamı dakikalara dahil olmayacaktır. Bu yönlere yapılan aramalar standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Faturasız Gnçtrkcll tarifesinde isen ve bir Gnçtrkcll paketin var ise 60 Her yöne ek dakika Paketini alabilirsin.

Gnçtrkcll Ek 60 Dakika Paket'e abone olmak ;

60 DK yazıp 5555'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paket başvurunun hemen ardından paketin başlayacaktır. 

Evet. Hem paketin ile sunulan faydaların yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

Faturasız paketinden kalanı öğrenmek için *123*193# tuşlayarak paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin.

Paket faydaları numara yönlendirme durumunda geçerli değildir.

Hayır. Paketin ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır (30 gün). Bir sonraki aya aktarılmaz. 

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Evet, paketin sen iptal edene kadar, yeterli limitin/kontörün olduğu sürece otomatik olarak yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dâhilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı ay içerisinde dilediğin kadar Ek 60 Dakika Paketi alabilirsin.

Paket yenilenme tarihinde yeterli kontörün yok ise, Gnçtrkcll Ek 60 Dakika Paketin otomatik olarak iptal olur. Kontör yükledikten sonra Gnçtrkcll paketi başlatmak için EK 60 yazıp 1103’e göndermen gerekmektedir. 

Yurt içinde iken BİP üzerinden yapılan aramalarda internet kullanımınız paketiniz ile sunulan internet kotasından düşmemektedir.

Türkiye’de iken BİP üzerinden yapılan aramalarda internet kullanımınız Türkiye’de geçerli internet faydanız olması durumunda aktif internet faydanızdan, olmaması durumunda Türkiye’de standart kullanım tarifesinden ücretlendirilecektir.

Yurtdışında iken BİP üzerinden yapılan aramalarda internet kullanımınız Standart Uluslararası Dolaşım (Roaming) tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her ay hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir. 

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Evet. Paket dâhilinde bulunan dakika faydası sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. (Yurt dışı ve Türkiye’deki kullanımların yurt dışı paketsiz kullanım tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.)

Paket ile sunulan dakikalar BİP uygulaması üzerinden yapılan aramalarda, yurt içi, Türkiye ve yurt dışında yapacağınız kullanımlarda geçerlidir. BİP uygulaması haricinde standart arama yapman durumunda paket dakikaları sadece yurt içinde geçerlidir.

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

Gnçtrkcll Ek 60 Dakika Paketini iptal etmek için IPTAL EK 60 yazıp 1103’e SMS gönderebilirsin. 

Başlangıç Tarihi: 27.04.2017
Bitiş Tarihi: (-) Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”