GNÇ Her Yöne Büyük

Tüm GNÇ'lilerle sınırsız konuşma, 1GB internet, her yöne 100DK ve 10.000 SMS

AYLIK ABONELİK
759 TL/AY
Gnçtrkcll Her Yöne Büyük Paket
İnternet KONUŞMA SMS Ücret
1 GB İNTERNET
Flex Internet -
Sınırsız TÜM GNÇTRKCLL’LİLERLE
100 DK YURT İÇİ VE YURT DIŞI YÖNÜNE
10.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI YÖNÜNE
759 TL/AY AYLIK ABONELİK
 • Kamerun, Zimbabve, Kongo, Gambiya, Guinea, Sierra Leone, Ivory Coast ve Congo Dem. Rep. yönlerine yapılan aramalar paket kapsamına dahil değildir.

Flex İnternet Özelliği

 • Paketiniz kapsamında sunulan internet kotanızın dolması ile paketinizin flex özelliği ile kademeli olarak 125 TL’ye kadar kullanım yapabilirsiniz.
 • Her kademe 100 MB’ tır.
 • Paketinizin flex özelliği ile her 100 MB kullanımınızda baremler kapsamında ücret yansır.
 • Kullanımınızın 125 TL’ye gelmesi ile internet hızınız 5Kbps’a indirilir. 5 Kbps hız ile ücretsiz kullanım yapmaya devam edebilirsiniz
 • Ek internet paketi alarak internet hızınızı arttırabilirsiniz. Ek internet paketleri için tıklayınız.
 • Flex internet özelliği hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.
KADEME ÜCRET
1. Kademe 25 TL
2. Kademe +20 TL
3. Kademe +20 TL
4. Kademe +20 TL
5. Kademe +10 TL
6. Kademe +10 TL
7. Kademe +10 TL
8. Kademe +10 TL
 • Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
 • Yeni faturalı hat alan müşterilerimizin, Gnçtrkcll tarifesine gelmek için 25 yaşından küçük olması ve veya öğrenci kimliklerini ibraz etmeleri gerekmektedir.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur
 • Paket harici internet kullanımlarınız 9TL/100MB ve 99 TL'yi aşan kullanımlarınız 1GB/10TL olarak ücretlendirilir.
 • Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

Faturalı Gnçtrkcll Her Yöne Büyük Paket ile tüm Gnçtrkcll 'liler ile sınırsız konuşur, ada içi ve Türkiye'de kullanabileceğin 1 GB internet, yurt içi ve yurt dışı her yöne 100 dakika ve her yöne 10.000 SMS alırsın.

• 01.07.2020 tarihinden itibaren başlayan paketlerde Kamerun, Zimbabve, Kongo ve Gambiya yönüne aramalar paket kapsamı dakikalara dahil olmayacaktır. Bu yönlere yapılan aramalar standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

• 01.05.2021 tarihinden itibaren başlayan paketlerde Guinea, Sierra Leone, Ivory Coast ve Congo Dem. Rep. yönüne aramalar paket kapsamı dakikalara dahil olmayacaktır. Bu yönlere yapılan aramalar standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Faturalı Gnçtrkcll tarifesinde isen paketi alabilirsin.

Gnçtrkcll Her Yöne Büyük Paket'e abone olmak ;

HERYONE yazıp 5555'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paket başvurunun hemen ardından paketin başlayacaktır.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

KALAN HERYONE yazıp 5555’e göndererek paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin.

Yönlendirme yaptığında, paket dahili kullanabileceğin dakikalarının olması durumunda, yönlendirme dakikaların paket dakikalarından düşer.

Hayır. Her Yöne Büyük Paketin ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır (31 gün). Bir sonraki aya aktarılmaz.

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Faturalı Her Yöne Büyük Paketini iptal etmek için IPTAL HERYONE yazıp 5555’e SMS gönderebilirsin.

Paketinin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Evet, paketin sen iptal edene kadar otomatik olarak yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket dahili sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Paketin olduğu sürece tüm Gnçtrkcll tarifelileri sınırsız arayabilirsin.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı ay içerisinde bir kez Her Yöne Büyük Paket alabilirsin.

Aktif herhangi bir Gnctrkcll Paketin var iken bir diğer pakete geçmek istemen durumunda, talebin alınarak, aktif paketinin geçerlilik süresi bittikten sonra yeni talep ettiğin paket devreye girer. Eski paketin bu durumda tekrardan yenilenmez.

Paket yenilenme tarihinde yeterli limitin yok ise, Her Yöne Büyük Paketin otomatik olarak iptal olur. Limit artışı yaptırdıktan sonra Her Yöne Büyük Paketi başlatmak için HERYONE yazıp 5555’e göndermen gerekmektedir.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın SES ve SMS kullanımları Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

• Paketiniz kapsamında sunulan internet kotanızın bitmesi ile paketinizin flex özelliği devreye girer. Flex özelliği hakkında daha fazla bilgi için tıklatyınız.

Evet. Paket dâhilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dâhilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de geçerlidir.

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her ay hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir.

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Paket içeriğindeki SMS ve sınırsız konuşma sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Evet. Faturalı Her Yöne Büyük Paketin var iken ek 4 GB internet paket, , ek Her Yöne 60 veya 120 dakika paketlerinden alabilirsin.

Hayır. Devam etmemektedir.

Hayır, Artı Bakiyeli Faturalı Hatlar Gnçtrkcll Her Yöne Büyük paketten yararlanamamaktadır.

Hayır, Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

Başlangıç Tarihi: 01.02.2017
Bitiş Tarihi: (-) Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”