BiP Servisleri

BiP, faydalı servisleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor.

BiP Servisleri

Ev & bahçe ihtiyaçlarınız için tek ve doğru adres GENÇ YAPI MARKET! Hemen kanalımızı takip edin, tüm bilgilere bir tıkla ulaşın!

Uluslararası Final Üniversitesine ait BiP İletişim kanalı, üniversiteyi tanıtan, kampüs yerleşkesini, fakülte ve programlarını görselli bir şekilde gösteren, online işlemlere direk ulaştıran ve online kayıt alınabilen bir kanaldır.

Kuzey Kıbrıs Turkcell'in hediye ve fırsat ürünler içeren uygulama kanalı BiPBOX, takipçilerini bekliyor! Bu kanalı sadece takip etmeniz yeterli! Doya doya konuşmak, internette bol bol gezinmek için paketler, sürpriz hediyeler, çekiliş ve fırsat ürünleri… hepsi ve dahası için BiPBOX'u takipleyin.

Lapta Belediyesi BiP ile dijitalleşiyor, Lapta halkı ihtiyaç duyduğu her an BiP hizmet hattı üzerinden ücretsiz olarak Belediyeye ulaşıyor.

Dijital emlak kanalı, Emlak Dünyası ile sana en uygun emlağı BiP'ten aramaya başlayabilirsin! En güncel ilanlarla, sektörden haberlere, yepyeni emlak seçenekleriyle Emlak Dünyasını dijital platforma, sana bir adım daha yakına taşıdık. EMLAK yaz ve gönder, aramaya başla... Sen hayalini bize taşı, gerisi Emlak Dünyası!

Kuzey Kıbrıs ve dünyadaki tüm gelişmeleri Haber Kıbrıs BiP Haber Kanalı ile takip edebilirsiniz. Gün boyunca, gün boyunca tüm önemli gelişmeleri artık BiP kanalı ile sizlere daha hızlı ve daha dijital ulaştırıyoruz.

Turkcell Platinum'luara özel BiP Kanalında tüm Platinum ayrıcalıklarına ulaşbilir, kampanya ve hediyelerden haberdar olabilirsiniz.


Sayfayı kaydırın