Cep Hesabım

Kuzey Kıbrıs Turkcell Cep Hesabım Uygulaması ile hatlarınızınla ilgili her türlü işlemi cebinizden yapın!

Cep Hesabım

Hatlarınızın kontrolü, kullanıcı dostu ara yüzü ile Cep Hesabım uygulaması sayesinde çok daha kolay!

Cep Hesabım uygulaması ile Kuzey Kıbrıs Turkcell hattınızın kalan kullanımlarını takip edip, güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görüntüleyebilir ve fatura ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kontör yükleyebilir, tarife ve paketlerimizi inceleyerek hemen satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hat ayarlarınıza ulaşabilir ve kullandığınız servisleri güncelleyebilirsiniz.

Cep Hesabım uygulaması ile size ait tüm Kuzey Kıbrıs Turkcell hatlarınızın kalan kullanımlarını takip edebilir, güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. Kontör yükleme yapabilir, tarife ve paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Ayarlarım alanından hat ayarlarınıza ulaşabilir, servislerle ilgili ayarları belirleyebilirsiniz.

 Cep Hesabım uygulamasını Apple Store, Google Play ve AppMarket'ten ücretsiz indirebilirsiniz.
Yurt içindeki kullanımlarınızda aktif internet paketiniz varsa, paket kotanızdan düşmez.
 Paketiniz yoksa, Türkiye ve Yurt dışındayken sadece uygulama üzerinden kullandığınız internet için ücret ödemezsiniz.

Cep Hesabım uygulaması ile Kuzey Kıbrıs Turkcell ses hattınızın kalan kullanımlarını takip edip, güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görüntüleyebilir ve fatura ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kontör yükleyebilir, tarife ve paketlerimizi inceleyerek hemen satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hat ayarlarınıza ulaşabilir ve kullandığınız servisleri güncelleyebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Cep Hesabım uygulaması, IOS işletim sistemli akıllı telefonlar için 9.0 ve üzeri, Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için ise 5.0 ve üzeri versiyonlarda desteklenmektedir.

Cep Hesabım uygulamasını Application Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Cep Hesabım beni hatırla özelliği ile 3G/Wi-Fi kullanarak uygulamayı açtığınızda süper şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. 

Kuzey Kıbrıs Turkcell Cep Hesabım abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir uygulama değildir. Telefonunuzdan uygulamayı silebilirsiniz.

NASIL GÖRÜNÜYOR

POPÜLER SERVİSLER

Sayfayı kaydırın