Cep Hesabım

Kuzey Kıbrıs Turkcell Cep Hesabım Uygulaması ile hatlarınızınla ilgili her türlü işlemi cebinizden yapın!

Cep Hesabım

Cep Hesabım'ın yenilenen tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, hattınızı cebinizden yönetmek artık çok daha kolay! Cep Hesabım ile mobil uygulama kolaylığını internete erişebildiğiniz her yerde yaşayabilirsiniz!

Cep Hesabım uygulaması sayesinde faturalı veya faturasız hattınızı, iletişim ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi biçimlendirebilirsiniz. Üstelik Cep Hesabım'ı akıllı telefonunuza yükleyerek fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızla faturasız paket veya cepten internet paketi satın alma gibi işlemlerinizi anında yapabilir, tarife veya paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Cep Hesabım'da Sarı Sandık puanlarınızı görüntüleyebilir, puanlarınızla dilediğiniz hediyeyi seçebilirsiniz. Ayrıca fatura detaylarınızı ve ayrıntılı fatura analizini görebilir, paket veya tarifenizden kalan kullanımlarınızı takip edebilirsiniz. Limit işlemlerinizi ve diğer hat ayarlarınızı gerçekleştirebilir, yurt dışında kullanımı, kullandığınız servislerle ilgili seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Uygulamaya GSM numaranız ve süper şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Süper Şifrenizi bilmiyor ya da hatırlamıyorsanız 8780’e SIFRE yazıp göndererek yeni şifre alabilir ve kullanabilirsiniz


Cep Hesabım uygulaması ile size ait tüm Kuzey Kıbrıs Turkcell hatlarınızın kalan kullanımlarını takip edebilir, güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. Kontör yükleme yapabilir, tarife ve paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Ayarlarım alanından hat ayarlarınıza ulaşabilir, servislerle ilgili ayarları belirleyebilirsiniz.

 Cep Hesabım uygulamasını Apple Store, Google Playstore'dan ücretsiz indirebilirsiniz.
Yurt içindeki kullanımlarınızda aktif internet paketiniz varsa, paket kotanızdan düşmez.
 Paketiniz yoksa, Türkiye ve Yurt dışındayken sadece uygulama üzerinden kullandığınız internet için ücret ödemezsiniz.

Cep Hesabım uygulaması ile Kuzey Kıbrıs Turkcell ses hattınızın kalan kullanımlarını takip edip, güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görüntüleyebilir ve fatura ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kontör yükleyebilir, tarife ve paketlerimizi inceleyerek hemen satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hat ayarlarınıza ulaşabilir ve kullandığınız servisleri güncelleyebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Cep Hesabım uygulaması, IOS işletim sistemli akıllı telefonlar için 9.0 ve üzeri, Android işletim sistemli akıllı telefonlar için ise 5.0 ve üzeri versiyonlarda desteklenmektedir.

Cep Hesabım uygulamasını Application Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Cep Hesabım beni hatırla özelliği ile 3G/Wi-Fi kullanarak uygulamayı açtığınızda süper şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. 

Kuzey Kıbrıs Turkcell Cep Hesabım abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir uygulama değildir. Telefonunuzdan uygulamayı silebilirsiniz.

NASIL GÖRÜNÜYOR

POPÜLER SERVİSLER

Sayfayı kaydırın