, , ,

Cep Hesabım

Kuzey Kıbrıs Turkcell Cep Hesabım Uygulaması ile hattınızla ilgili her türlü işlemi cebinizden yapın!

Cep Hesabım

Kullanımı oldukça kolay ve ücretsiz olan Cep Hesabım uygulamasından dilediğiniz işlemi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Cep Hesabım uygulamasından teknolojik ürün alışverişi, fatura ödeme, kontör/paket yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Cep Hesabım üzerinden yüzlerce çeşit teknolojik ürünü inceleyebilir, alışveriş yapabilirsiniz.

Dijital Mağaza ile Teknoloji Ürünlere ve Tekliflerine Göz Atın!
Akıllı cep telefonu, akıllı saat, bilgisayar, tablet, elektrikli ev aletleri ve daha birçok ürün sizleri bekliyor. Beğendiğiniz ürünleri faturaya ek 36 ay taksit fırsatıyla satın alabilirsiniz.

Turkcell Ev İnterneti, Paket ve Tarifeleri İnceleyebilirsiniz
Dijital Mağazada sunulan Ev interneti, paket ve tarife tekliflerine göz atabilirsiniz.

Kontör ve Paket Yükleme İşlemlerini Yapabilirsiniz
Cep Hesabım’ı hem kontör yükleme hem de paket yükleme işlemleriniz için kullanabilirsiniz. Kredi kartı veya banka kartı ile hattınıza kontör veya paket yükleme işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Salla Kazan İle Sürpriz Hediyenizi Seçin!
“Salla Kazan” kampanyası ile her hafta telefonunuzu sallayın, sürpriz hediyeler kazanın!

Sarı Sandık Puanlarınızla Hediyenizi Seçin!
Birikmiş Sarı Sandık puanlarınızla dilediğiniz hediyeyi seçin!

Fatura Sorgulama ve Online Fatura Ödeme İşlemi Yapabilirsiniz
Faturalı hat kullanıcısıysanız fatura sorgulama ve online fatura ödeme işleminden yararlanabilirsiniz. İşlem Merkezi’nde yer alan ‘’Faturalarım’’ alanı üzerinden geçmiş ve güncel fatura bilgilerinizi inceleyebilirsiniz.

Tüm Ürünlerim, Ek Paketlerim ve Servislerim Görüntüle!
İşlem Merkezi bölümündeki ‘’Ürünlerim’’ alanından mevcut paket ve tarifenizi görüntüleyebilirsiniz. “Tüm Ürünlerim” butonuna tıklayarak sahip olduğunuz ek paket ve servis gibi hizmetleri bir arada bulabilirsiniz.

Cep Hesabım uygulaması ile size ait tüm Kuzey Kıbrıs Turkcell hatlarınızın kalan kullanımlarını takip edebilir, güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. Kontör yükleme yapabilir, tarife ve paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Ayarlarım alanından hat ayarlarınıza ulaşabilir, servislerle ilgili ayarları belirleyebilirsiniz.

  • Cep Hesabım uygulamasını Apple Store, Google Playstore'dan ücretsiz indirebilirsiniz.
  • Yurt içindeki kullanımlarınızda aktif internet paketiniz varsa, paket kotanızdan düşmez.
  • Paketiniz yoksa, Türkiye ve Yurt dışındayken sadece uygulama üzerinden kullandığınız internet için ücret ödemezsiniz.

Cep Hesabım uygulaması ile Kuzey Kıbrıs Turkcell ses hattınızın kalan kullanımlarını takip edip, güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görüntüleyebilir ve fatura ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kontör yükleyebilir, tarife ve paketlerimizi inceleyerek hemen satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hat ayarlarınıza ulaşabilir ve kullandığınız servisleri güncelleyebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Cep Hesabım uygulaması, IOS işletim sistemli akıllı telefonlar için 9.0 ve üzeri, Android işletim sistemli akıllı telefonlar için ise 5.0 ve üzeri versiyonlarda desteklenmektedir.

Cep Hesabım uygulamasını Application Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Cep Hesabım beni hatırla özelliği ile 3G/Wi-Fi kullanarak uygulamayı açtığınızda süper şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. 

Kuzey Kıbrıs Turkcell Cep Hesabım abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir uygulama değildir. Telefonunuzdan uygulamayı silebilirsiniz.

NASIL GÖRÜNÜYOR

Sayfayı kaydırın