Mobil Ödeme

Online ödemelerinizi hızlı, kolay ve güvenli olarak gerçekleştirmek için tek ihtiyacınız, numaranız.

Mobil Ödeme

Mobil ödeme, kredi kartına ihtiyaç duymadan cep numaranız ile ödemelerinizi yapabileceğiniz bir servistir.

1500'den fazla web sitesinde ödeme yapmanıza olanak sağlayan bir mikro ödeme aracıdır. Hızı, kolaylığı ve güvenliği ile eşsiz bir alışveriş deneyimi sunar. Sosyal ağlar, oyun siteleri ve diğer üye işyerlerinde yapılan işlemlerde sadece cep telefonu numaranız ile işlem yapmanıza olanak sağlar. 


 

 


 

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell fatuları hat kullanıcıları Facebook, League of Legends, JoyGame, GameSultan, Busuu, GameForge, Badoo gibi yüzlerce oyun ve dijital içerik servisinde sadece cep telefonlarını girip, gelen ödeme talebine EVET cevabı vererek hızlı ve kolayca ödeme yapabilmektedirler. 

Ek olarak Bananativi.com'a üyelik için 6464'e ABONE BANANA yazarak aylık üyelik ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İptal etmediğiniz sürece her ay üyelik ücreti hattınıza yansımaktadır. Ödemenizin iptali için IPTAL BANANA yazmanız yeterlidir.

 

Facebook, League of Legends, JoyGame, GameSultan, Busuu, GameForge, Badoo gibi yüzlerce oyun ve dijital içerik servisinden aldığınız hizmetin karşılığı Kuzey Kıbrıs Turkcell faturanıza yansıtılacaktır. 

Ücret bilgisi hizmet aldığınız kurumun sitesinden anlık ulaşılabilmektedir.

Mobil ödeme hizmeti sadece Kuzey Kıbrıs Turkcell bireysel faturalı hat kullanıcılarına açıktır.

533 numaralı Kuzey Kıbrıs Turkcell çağrı merkezini arayarak servisinizi kapatabilirsiniz.

Mobil ödeme işlemini gerçekleştirmek için bireysel faturalı hat müşterisi olmanız, servisinizin açık olması, fatura limitinizin yapacağınız işlem tutarına yetiyor olması, abonelik yaşınıza göre tek seferde ve aylık işlem limitlerine uyuyor olması gerekmektedir. 

Kuzey Kıbrıs Turkcell yapılan ödemeye aracılık etmektedir, iptal işlemi alışveriş yapılan kurum tarafından gerçekleştirilmektedir. 533 numaralı Kuzey Kıbrıs Turkcell çağrı merkezini arayarak iade talebinizi hatalı işlemi yaptığınız üye iş yerine iletebilirsiniz.

İptal talebi, işlemin yapıldığı aydaki fatura çıkmadan gerçekleştirilirse ücret iptal edilecektir. Fatura çıkmış ise faturanın ödenmesi koşulu aranmakta ve iptal halinde ön ödeme statüsünde ilgili numaraya yansıtılmaktadır.

İşlem gerçekleşmesinden sonra cep telefonunuza gelen SMS'ler üzerinden ve 533 numaralı Kuzey Kıbrıs Turkcell çağrı merkezinden detayları öğrenebilirisiniz. 

Evet, hattınızdaki limit, mobil ödeme işleminden etkilemektedir. Örneğin, 55TL fatura limitiniz ve 49TL'lik bir paket kullanıyorsanız sadece 6TL'lik mobil ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Abonelik süresi 90 günü doldurmamış olan Kuzey Kıbrıs Turkcell bireysel faturalı hat kullanıcıları için tek seferde ve toplamda aylık 15TL limitle işlem yapabilmektedirler. Abonelik süresi 90 günün üstünde olan müşterilerimiz için ise tek seferde işlem limiti 50TL ve aylık toplam işlem limiti 75TL'dir.

Tanımadığınız veya emin olmadığınız kişilerden gelen talepleri, uyarıları göz önünde bulundurmamanız ve bilginiz dışında hiç bir işleme onay vermemeye dikkat etmelisiniz. 

Sayfayı kaydırın