Paycell Kıbrıs’la öğrencilere kolay alışveriş ayrıcalığı!

Kuzey Kıbrıs Turkcell, ayrıcalıklar sunan dijital cüzdan uygulaması Paycell Kıbrıs ile öğrencilere kolay ve ebeveyn kontrolünde güvenli alışveriş sağlıyor.

Paycell Kıbrıs’la öğrencilere kolay alışveriş ayrıcalığı!

Kuzey Kıbrıs Turkcell ekibi, teknolojinin konforunu kullanarak birçok avantaj ve ayrıcalık sunan dijital cüzdan Paycell Kıbrıs uygulaması ile ilgili bilgi vermek için Türk Maarif Koleji’ni ziyaret etti. Milli Eğitim Bakanlığı Genel Ortaöğretim Dairesi Müdürü Cengiz Topel Uzun’un da yer aldığı görüşmede Türk Maarif Koleji Müdürü Candan Kortay, Kuzey Kıbrıs Turkcell uzmanları Ahmet Arık, Ezgi Taptık, Esin Işıltay Işık ve Gülten Karanfiloğlu da yer aldı.

Paycell Kıbrıs ile harçlık yönetimi artık daha kolay…

Kuzey Kıbrıs Turkcell uzmanlarının Türk Maarif Koleji’nde katıldığı görüşmede Milli Eğitim Bakanlığı Genel Ortaöğretim Dairesi Müdürü Cengiz Topel Uzun, Bakanlık olarak öğrencilere ve harçlık yönetimi anlamında ailelere kolaylık sağlayan yeni projeler ve iş birliklerine destek verdiklerini belirterek Paycell dijital cüzdan uygulamasının okullarda başladığını söyledi. Uzun, “Paycell Kıbrıs’ın öğrencilere özel bu uygulamasının, Milli Eğitim Bakanlığı ile gerçekleştirilen iş birliği protokolü kapsamında pilot okul olarak seçilen Türk Maarif Koleji ve 19 Mayıs Türk Maarif Koleji’nde uygulanmaya devam ediyor” dedi.

Türk Maarif Koleji Müdürü Candan Kortay ise açıklamasında, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Türk Maarif Koleji’ni pilot okul seçtiğini ve bu hizmetin ilk olarak TMK’da başladığını vurguladı. Paycell uygulamasını kullanan öğrenci sayısının her geçen gün arttığını belirten Kortay, velilerin bu uygulamanın avatajlarından memnun olduklarını dile getirdi.

Kuzey Kıbrıs Turkcell uzmanları ise Paycell Kıbrıs’ın öğrencilere özel dijital cüzdan hizmetinin, pilot okul kantinlerinde kullanıldığına değinerek bu uygulama ile çocukların kantinlerde ebeveynlerinin aktardığı harçlıklarını QR ile POS cihazları aracılığıyla ödeyebilme veya yine Paycell POS’un bulunduğu farklı noktalarda alışveriş yapabilmelerine olanak tanındığını aktardı. Açıklamada, Paycell Kıbrıs’ın dijital cüzdan uygulaması ile ilgili şu bilgilere de yer verildi: “Paycell, ailelere kontrollü ve kolay harçlık verebilme, QR ile ödeme yapan öğrencilere de kullanım kolaylığı sağlıyor. Paycell Kıbrıs’ın öğrencilere özel dijital cüzdan uygulamasını tanıtmak için ebeveynler kendi telefonlarına ‘cüzdan’ oluşturduktan sonra 05338781018 Paycell Kıbrıs Çağrı Merkezi’nden destek alarak, çocukları için de cüzdan oluşturabilirler.”

Dijital cüzdandan harcanan her 500 TL’ye 10 GB hediye!

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den verilen bilgiye göre dijital cüzdanlardan yapılan ödemelerle birlikte çeşitli avantajlar da sağlıyor. Paycell Kıbrıs uygulamasını indiren herkese 5 GB, Paycell dijital cüzdanla öğrencilerin kantinlerde veya anlaşmalı kurumlarda QR kod ile 1 hafta boyunca yapacakları ve toplamı 500 TL olan her harcamaya haftalık 10 GB internet hediye ediliyor. Müşterilerine yenilik ve avantajlar sağlayan Paycell Kıbrıs ile dijital fatura ödeme, alışveriş, cep telefonu numarasına para gönderme, kontör yükleme ve temassız şekilde adada yaklaşık 3000 noktada QR ile ödeme yapılabiliyor.

Paycell Kıbrıs uygulamasını linkinden ücretsiz olarak indirip dijital cüzdan oluşturabilir, işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi için de kktcell.com/paycellkibris linkini tuşlayabilirsiniz.

 Basın Bülteni Basın Görseli-1 Basın Görseli-2 Basın Görseli-3 Basın Görseli-4 Basın Görseli-5 Basın Görseli-6DİĞER HABERLER

Sayfayı kaydırın