Dolu Dolu Ramazan - BiP Kanalı

Kategori: Zengin İçerikli Kampanyalar

Ramazan boyunca, iftar ve imsak vakitleri, Ramazan'a dair anlamlı sözler, günün iftar menüsü, yemek tarifleri ve beslenme önerileri ile birlikte bir çok farklı içeriği kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ

24.05.2020 Tarihine kadar geçerli

  • Cihazınızda BiP yüklü ise, uygulama içerisindeki KEŞFET bölümünden Ramazan veya Dolu Dolu Ramazan kelimesini aratarak uygulamaya erişebilir, uygulamaya eriştikten sonra TAKİP ET butonunu tıklayarak takibe başlayabilirsiniz.

    Cihazınızda BiP yüklü değilse, önce işletim sistemine göre Google Play Store veya Apple App Store'dan BiP uygulamasını indiriniz. Sonrasında uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan aktivasyon ekranına telefon numaranızı girerek, aktivasyon için gerekli SMS şifresini isteyiniz. SMS ile gelen kodu BiP uygulaması aktivasyon sayfasında girerek aktivasyonu tamamlayabilirsiniz. Daha sonra kanala, uygulama içerisindeki KEŞFET bölümünden Ramazan veya Dolu Dolu Ramazan kelimesini aratarak uygulamaya erişebilir, uygulamaya eriştikten sonra TAKİP ET butonunu tıklayarak takibe başlayabilirsiniz.

    Kanal takibinden sonra, lokasyonunuzu paylaşarak bulunduğunuz bölgeye ait iftar ve imsak vakitlerini öğrenebilir hatta, her gün size belli bir saatte ulaşması için komut verebilirsiniz.

Sayfayı kaydırın