0

Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi Mi Band 6

Geniş Ekran, Pratik Kullanım

Peşin
1.206TL
Tükendi
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi
Aylık Ödeme İmkanı
Xiaomi Mi Band 6
 • Xiaomi Mi Band 6

  Geniş Ekran, Pratik Kullanım

  Xiaomi Mi Band 6, birbirinden çarpıcı detaylarıyla hayatınıza etkili bir dokunuşta bulunur. Xiaomi akıllı bileklik Mi Band 6’nın en iddialı özelliklerinden biri de geniş ekran alanıdır. 1,56 inç genişliğindeki AMOLED ekranı ile öne çıkan Mi Band 6 akıllı bileklik, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere tek bir bakışta ulaşabilmenizi sağlar. Xiaomi cep telefonu modelinize gelen aramaları ve uygulama bildirimlerini kolayca görüntüleyebilmenize yardımcı olan cihaz, metin mesajlarını da rahatça okuyabilmenize imkân tanır. Bu sayede toplantı, ders, spor, trafik gibi cep telefonunuza ulaşamadığınız etkinliklerde ve zamanlarda size büyük avantaj sağlayan cihaz, önemli aramaları, bildirimleri ve mesajları daima zamanında görebilmenize olanak tanır.

 • Xiaomi Mi Band 6

  Sağlıklı Yaşamın Destekçisi: Xiaomi Mi Band 6

  Kandaki oksijen doygunluğu, hastalıklardan korunma ve sağlıklı yaşama konularında dikkat etmeniz gereken veriler arasında yer alır. Kanınızdaki oksijen değerlerini detaylı bir şekilde takip etmeniz, Mi Band 6 akıllı bileklikle son derece kolaydır. Oksijen ölçümlerini düzenli olarak gerçekleştiren Xiaomi Mi Band 6, bu sayede sizi pek çok sağlık problemine karşı güvende tutar. Sağlığınızda bir problem oluşması durumunda anında haberdar olmanızı sağlayan bileklik, size adeta profesyonel bir sağlık görevlisi desteği sunar. Xiaomi Mi Band 6 ile farklı zamanlara ait oksijen doygunluğu testi sonuçlarını istediğiniz an görüntüleyebilir ve böylece sağlığınızdaki değişimleri rahatça takip edebilirsiniz.

 • Xiaomi Mi Band 6

  Uykunuza Kalite Katan Takip Özelliği

  Uyku kalitesi, sağlıklı bir yaşamın en temel gereksinimleri arasında yer alır. Xiaomi Mi Band 6, uykunuzu yakından takip eder ve nabzınızı kayıt altında tutar. Bu sayede REM uykusu, hafif uyku ve derin uyku sürelerinizi hesaplayan bileklik, uyandıktan sonra geceyi nasıl geçirdiğinizi analiz etmenize yardımcı olur. En beğenilen Xiaomi Mi Band 6 özellikleri arasında yer alan uyku takip fonksiyonu sayesinde siz uyurken vücudunuzda neler olup bittiğini kolayca öğrenebilir, uykunuzda bir problem tespit ederseniz kolayca önlem alabilirsiniz. Bu sayede daha sağlıklı ve kaliteli bir uyku düzenine geçebilir, yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

 • Xiaomi Mi Band 6

  Xiaomi Mi Band 6: Bileğinizdeki Antrenör

  En gelişmiş Xiaomi akıllı bileklik modelleri arasında yer alan Mi Band 6, spor performansı takibinde de benzersiz bir kaliteye sahiptir. Başarılı markanın imzasını taşıyan bileklik, 30 farklı spor dalındaki performansınızı takip eder ve size zengin veriler sunarak adeta kişisel bir antrenör gibi çalışır. Koşu, yürüyüş, bisiklet, basketbol, HIIT, boks, zumba, fitness, cross fit, body building gibi pek çok farklı spor branşındaki nabız değerlerinizi takip eden bileklik, aynı zamanda egzersiz süresi boyunca ne kadar kalori yaktığınızı ve yaklaşık olarak ne kadar kilo verdiğinizi de belirtir. Egzersiz sürenizi rahatça gözlemleyebilmenize olanak tanıyan Xiaomi Mi Band 6, geçmiş verilerinizi de hafızasında tutarak egzersizlerinizi istediğiniz gibi planlayabilmenize yardımcı olur.

 • Xiaomi Mi Band 6

  Risklere Dur Demenin Yolu

  Xiaomi akıllı bileklik, kendinizi daima sağlıklı ve güvende hissetmeniz için pek çok farklı ölçüm gerçekleştirir. Sağlık risklerine dur demenizi kolaylaştıran cihazın takip ettiği detaylar arasında stres seviyesi, nabız, kadın sağlığı verileri de bulunur. Zamanla vücudunuzu daha yakından tanıyan ve verilerinizi kaydederek normal değerlerinizin ortalamasını çıkaran cihaz, olası bir kriz ya da risk durumunda sizi bildirimle uyarır ve vücudunuzda yanlış giden değeri erkenden öğrenmenizi sağlar. Bu sayede olası sağlık problemlerine erkenden müdahale edebilmenizi mümkün kılan bileklik, nefes egzersizlerinizi de kayıt altında tutar.

 • Xiaomi Mi Band 6

  Yıllara Meydan Okuyan Kalite

  Eğer akıllı bilekliğinizi her ortamda ve her koşulda üzerinizde taşımak istiyorsanız, Xiaomi Mi Band 6 tam size göre! 5 ATM’ye kadar basınca ve 50 m derinliğe kadar suya dayanabilen Xiaomi Mi Band 6, bu sayede akıllı bileklik keyfinizi özgürce sürdürebilmenize yardımcı olur. Duşa girerken, yüzerken ve yağmurlu havalarda güvenle kullanabileceğiniz ürün, uzun şarj ömrüyle de fark yaratır. Yoğun bir tempoyla kullanıldığında 5 güne kadar dayanabilen ürün şarjı, normal kullanımda ise bilekliğinizi 14 gün boyunca kesintisiz bir şekilde kullanabilmenizi sağlar. Hızlı şarj dolum özelliğiyle de öne çıkan ürün, dayanıklı tasarımı ve ideal fiyatlarıyla da dikkat çeker. Her bütçeye hitap eden Xiaomi Mi Band 6 fiyatları, dileyen herkesin bu çarpıcı deneyimi yaşayabilmesini mümkün hâle getirir.

Boyut & Ağırlık
Ağırlık 12,8 g
Boy 47,4 × 18,6 × 12,7 mm
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu 1,56 inç AMOLED ekran
Ekran Çözünürlüğü 152 x 486 piksel
Bağlantılar
Bluetooth Bluetooth 5.0
Pil & Güç Yönetimi
Pil Türü Lityum iyon polimer pil
+ Daha fazla
Ön Ödemeli Tarifenize Ek (170 TL)
201,90 TLX6 AY
Tarifenize Ek
234,50 TLX6 AY
Ön Ödemeli Tarifenize Ek (170 TL)
106,50 TLX12 AY
Tarifenize Ek
124,90 TLX12 AY
K.Kartına 24 Ay Taksitli
SADECE CARDPLUS'A ÜYE KREDİ KARTLARI İÇİN GEÇERLİDİR
69,50 TLX24 AY
K.Kartına 12 Ay Taksitli
SADECE CARDPLUS'A ÜYE KREDİ KARTLARI İÇİN GEÇERLİDİR
116,90 TLX12 AY
K.Kartına 6 Ay Taksitli
SADECE CARDPLUS'A ÜYE KREDİ KARTLARI İÇİN GEÇERLİDİR
217,50 TLX6 AY
Peşin
1.206 TL

Detaylı Bilgi

● Hoş geldin hediye internet cihazın alındığı gün başlar ve ayın son günü sona erer.
● Paket harici internet kullanımlarınız ek paketiniz bulunmadığı takdirde Flex internet Özelliği üzerinden ücretlendirilir.
● Tarife kapsamında verilen faydaların aşılması halinde ilgili tarifenizin paket aşım ücretinden ücretlendirilirsiniz.
● Paket kapsamında verilen internet faydası hem Kuzey Kıbrıs hem de Türkiye'de geçerlidir.
● Kampanya Taahhütnamesi için tıklayın

Boyut & Ağırlık
Ağırlık 12,8 g
Boy 47,4 × 18,6 × 12,7 mm
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu 1,56 inç AMOLED ekran
Ekran Çözünürlüğü 152 x 486 piksel
Bağlantılar
Bluetooth Bluetooth 5.0
Pil & Güç Yönetimi
Pil Türü Lityum iyon polimer pil
Sayfayı kaydırın