Fırsat 200

07.09.2023 itibarı ile yeni abone alımına kapatılmıştır.

YILLIK ABONELİK
249 TL/AY
AYLIK ABONELİK
299 TL/AY
Fırsat Paketler
İnternet KONUŞMA SMS Ek Avantaj Ücret
2 GB İNTERNET
Flex Internet -
200 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE HER YÖNE
2.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
LIFECELL WIFI 2MBPS
249 TL/AY YILLIK ABONELİK 299 TL/AY AYLIK ABONELİK

* 07.09.2023 itibari ile Fırsat 200 paketi yeni abone alımına ve kontrat yenilenmelerine kapanacaktır.

Flex İnternet Özelliği

  • Paketiniz kapsamında sunulan internet kotanızın dolması ile paketinizin flex özelliği ile kademeli olarak 125 TL’ye kadar kullanım yapabilirsiniz.
  • Her kademe 100 MB’ tır.
  • Paketinizin flex özelliği ile her 100 MB kullanımınızda baremler kapsamında ücret yansır.
  • Kullanımınızın 125 TL’ye gelmesi ile internet hızınız 5Kbps’a indirilir. 5 Kbps hız ile ücretsiz kullanım yapmaya devam edebilirsiniz
  • Ek internet paketi alarak internet hızınızı arttırabilirsiniz. Ek internet paketleri için tıklayınız.
KADEME ÜCRET
1. Kademe 25 TL
2. Kademe +20 TL
3. Kademe +20 TL
4. Kademe +20 TL
5. Kademe +10 TL
6. Kademe +10 TL
7. Kademe +10 TL
8. Kademe +10 TL
  • Faturasız hattını bireysel faturalı taşıyan müşterilere sunulan, içerisinde dakika, SMS ve internet faydası içeren fiyat avantajlı paketlerdir.
  • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarfaından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

FIRSAT 200 paketi faturasız hattını bireysel faturalı hatta geçiren abonelere sunulan, içerisinde dakika, SMS ve internet faydası içeren fiyat avantajlı paketlerdir.

Faturasız Ses Hattını Faturalı Bireysel ses hattına çeviren aboneler FIRSAT 200 paketinden yararlanabilmektedir. Fırsat 200 paketinden yararlanabilecek hatlar faturasız hat hayatı süresince en az bir kez minimum kontör miktarı olan 400 kontörü yüklemek zorundadır.

Fırsat 200 Paket'e abone olmak ;

Aylık abone olmak için FIRSAT 200,yıllık abonelik için FIRSAT 200 YIL yazıp 8780'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

KKTC sınırları içerisinde gönderilen başvuru SMS’i ücretsizdir. Yurt dışında iken gönderilen başvuru SMS’leri 1 SMS ücreti olarak ücretlendirilir. Paket iptal, kalan sorgulama SMS’leri ücretsizdir.

Paketiniz ilk fatura kesim tarihinden itibaren geçerli olur. Güncel tarifeniz Giriş Paketli Standart tarife ise paketiniz anında başlar. 

Evet. Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

FIRSAT KALAN yazıp 8780'e SMS ücretsiz öğrenebilirsiniz.
kktcell.com'dan giriş yaparak hesabım menüsünde kalan kullanımlarım bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

Paketiniz ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır. Bir sonraki aya aktarılmaz.

Paketten yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Aylık paketlerden faydalanıyor iseniz;
FIRSAT IPTAL -> 8780'e SMS gönderebilirsiniz.

Yıllık sabit fiyat garantili paketlerden faydalanıyor iseniz:
Taahhütlü paketiniz var ile kontrat süreniz dolmadan SMS ile iptal talebi yapamazsınız. Kontrat süresi bitmeden iptal talebi sadece Kuzey Kıbrıs Turkcell iletişim merkezlerinden yapılabilir. Kontrat süresi dolmadan iptal olması durumunda cayma bedeli yansır.

"Tarife İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve bir sonraki faturalama dönemi tarifeniz "Giriş Paketli Standart tarife" olarak değişir. Tarifeniz bir sonraki fatura dönemi değişene kadar FIRSAT 200 paketi faydalarınızı kullanmaya devam edersiniz.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Paket harici veya paket aşımlarınızda dakika ve SMS kullanımlarınız, ek paketiniz olmaması durumunda Standart Tarife’den ücretlendirilir.

Hayır, ek sabit ücret alınmamaktadır.

6 aylık kontrat döneminiz süresince kullanmakta olduğunuz paket fiyatının üzerinde bir pakete geçiş yapabilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz paket fiyatının altında bir paketi tercih etmeniz halinde hattınıza erken iptal bedeli yansıtılarak işlem gerçekleştirilebilir. Kontrat sürenizin son ayında farklı paket talebi yapabilirsiniz.

Numara değişikliği, devir, faturasız hatta geçiş, numara taşıma, borç nedeniyle hattın kapanması, kendi isteğiyle hat kapama durumlarında faydalar iptal olacaktır.

"Tarife İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve bir sonraki faturalama dönemi tarifeniz "Giriş Paketli Standart tarife" olarak değişir. Tarifeniz bir sonraki fatura dönemi değişene kadar Fırsat paketi faydalarınızı kullanmaya devam edersiniz.

Taahhüt sürenizin son ayında farklı paket talebi ya da iptal işlemi yapmamanız durumunda, taahhüttünüz aktif paketinizin güncel yıllık abonelik fiyatı üzerinden yenilenir.

Başlangıç Tarihi: 23.03.2017
Bitiş Tarihi: -
Paket bitiş tarihi, paketten yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Paket ve kampanyalara ait taahütlere ulaşmak için tıklayınız.