Tanışma Paketi

Tanışma paketi Yurt içi her yöne ve Türkiye cep telefonları yönüne 100 dakika, yurt içi ve yurt dışı her yöne 100 SMS, yurt içi ve Türkiye'de geçerli 1GB internet!

AYLIK ABONELİK
464 TL/AY
Tanışma Paketi
İnternet KONUŞMA SMS Ücret
1 GB INTERNET
100 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE CEP YÖNÜNE
1.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
464 TL/AY AYLIK ABONELİK
  •  01.07.2024 itibari ile internet kotanızın dolması halinde yurt içinde yapacağınız kullanımlar paketinizin %20'si bedeline denk gelen 92,80 TL'ye kadar devam edecektir. 92,80 TL' de internet bağlantı hızınız 5 kbps' a indirilir.

Tanışma paketi ile size Yurt içi her yöne ve Türkiye'deki tüm mobil operatörlere 50 dakika konuşma, yurt içi ve yurt dışı her yöne 100 SMS, hem yurt içi hem de Türkiye sınırları içerisinde geçerli 1GB internet kullanabilirsiniz

Paketiniz ilk fatura kesim tarihinden itibaren başlayacaktır.

Evet. Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.
Paket faydalarınızı bitirmeniz halinde kullanımlarınız STANDART tarife üzerinden ücretlendirlir.

  • TANISMA KALAN yazıp 8780'e göndererek 
  • Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından paketiniz içerisinde kalan fayda miktarlarını ve geçerlilik süresini ögrenebilirsiniz.

Hayır. Faydalarınız iptal olur.

Konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Başlangıç Tarihi: 06.06.2016
Bitiş Tarihi: -
Paket bitiş tarihi, paketten yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Paket harici veya paket aşımlarınızda dakika ve SMS kullanımlarınız, ek paketiniz olmaması durumunda Standart Tarife’den ücretlendirilir. İnternet kotanızın dolması halinde yurtiçinde yapacağınız kullanımlar paketinizin %20'si bedeline denk gelen 37,8 TL'ye kadar devam eder. 37,8 TL'de internet bağlantınız 5 kbps indirilir.