GNÇ Ek 100 SMS

Gnçtrkcll Paketlilere 1 ay boyunca Ek her yöne 100 SMS

AYLIK ABONELİK
10 TL/AY
Gnçtrkcll Her Yöne 100 SMS
SMS Ücret
100 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
10 TL/AY AYLIK ABONELİK
  • Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
  • Yeni faturalı hat alan müşterilerimizin, Gnçtrkcll tarifesine gelmek için 25 yaşından küçük olması ve veya öğrenci kimliklerini ibraz etmeleri gerekmektedir.
  • Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
  • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
  • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullan��mdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

Gnçtrkcll'lilere özel aylık yurt içi ve yurt dışı her yöne 100 SMS içeren pakettir. 

Faturalı ve Faturasız Gnçtrkcll tarifesinde isen ve bir Gnçtrkcll paketin var ise Gnçtrkcll paketli abonelere özel olan; 100 SMS Paketini alabilirsin.

Gnçtrkcll Ek 100 SMS Paket'e abone olmak için;

100 SMS yazıp 5555'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Cep Hesabım uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paket başvurunun hemen ardından paketin başlayacaktır.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

Faturalı paketinden kalanı öğrenmek için; KALAN SMS yazıp 5555’e göndererek, faturasız paketinden kalanı öğrenmek için *123*173# tuşlayarak paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin.

kktcell.com da yer alan hesabım içerisinde kalan kullanımlarım bölümünden görüntüleyebilirsin.

Hayır. Paketin ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır (faturalı; 31 gün, faturasız paket; 30 gün). Bir sonraki aya aktarılmaz. 

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Gnçtrkcll 100 SMS Paketini iptal etmek için IPTAL SMS yazıp 5555’e SMS gönderebilirsin. 

Evet, paketin sen iptal edene kadar, yeterli limitin/kontörün olduğu sürece otomatik olarak yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dâhilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz

Aynı ay içerisinde en fazla 5 kez Gnçtrkcll 100 SMS Paketi alabilirsin.

Paket yenilenme tarihinde yeterli limitin/kontörün yok ise, Gnçtrkcll 100 SMS Paketin otomatik olarak iptal olur. Limit artışı yaptırdıktan/kontör yükledikten sonra Gnçtrkcll 100 SMS Paketi başlatmak için 100 SMS yazıp 5555’e göndermen gerekmektedir. 

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Evet. Paket dâhilinde bulunan SMS faydası sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. (Yurt dışı ve Türkiye’deki SMS kullanımları, yurt dışı paketsiz kullanım tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.)

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her ay hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir. 

Artı bakiyeli hattın kullandığı Mega Paket’ten veya Büyük Paket'ten yararlanan müşterilerimiz ek olarak Gnçtrkcll 100 SMS Paketi alabilir.

Artı Bakiyeli Faturalı Hatlar, Mega Orta, Mega İnternetçi , Mega Dakikacı ve Bitmeyen Paketlerden yararlanamamaktadır. Artı bakiyeli hatlar Gnçtrkcll Mega Paket (MEGA -- >5555) aylık 52 TL'ye yararlanabilmektedir.

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

Başlangıç Tarihi: 20.10.2016
Bitiş Tarihi: (-) Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”