Huawei P30 Pro

Fotoğrafçılığın Kurallarını Yeniden Yaz.

TARİFENİZE EK 159,90 TL x 36 AY
PEŞİN 4.766 TL
 • Huawei P30 Pro

  Üstün Kamerası ile En İnce Detayları Bile Görün

  Huawei markasının en yeni modeli Huawei P30 Pro, sahip olduğu özellikler ile göz kamaştırıyor. Telefonu satın almanız için bir nedeniniz olacak. Telefonun kamerası hem gece hem de gündüz ortaya koyduğu performansı ile adeta sizleri büyülüyor. En karanlık anlarda bile en küçük detayları rahatlıkla görebiliyorsunuz. Karanlık bir gecede, siyah bir karganın ritmik hareketlerini yakından inceleyebilme şansına sahip olabilirsiniz. Anı yakalamak artık çok kolay. Tek bir tuş ile hayatın kendisini resmedin. Elde ettiğiniz görselin, gerçeğin ta kendisini olduğunu fark edeceksiniz. Böylelikle fotoğrafçılığa çok yeni bir tat ve farklı bir bakış açısı getirmeniz mümkün olacak.

 • Huawei P30 Pro

  Renklerin Farklılığına Odaklanın

  Transfix renk geçişlerini görmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Huawei P30 Pro, mekanın ve ışığın rengini çok başarılı bir şekilde yansıtıyor. Renk geçişlerini en ince ayrıntısına kadar fark edebiliyorsunuz. İlhamını, adeta bir renk cümbüşüne dönüşen gök yüzünden alan cihaz; tan vaktinin kızıllığını size tüm gerçekliği ile sunuyor. Güneşli ve bulutsuz bir havadaki maviliğin derinlik hissini, cihazın üstün özelliğiyle yakalamanız mümkün. Dolunaylı bir gecede, denize vuran yakamozun renk geçişlerini Huawei P30 Pro ile görmeniz çok kolay. Ya da karanlığı aydınlatan yıldızların saf ve beyazlığına şahit olun.

 • Huawei P30 Pro

  Fotoğrafçılığa Yeni Bir Soluk Getiriyor

  Dörtlü kamera sistemi tam anlamıyla göz kamaştırıyor. Dünyanın en iyi kamera markalarından birisi olan Lecia'dan yana tercih yapılmış. Benzersiz olan mevcut sistem sayesinde yeniden bir keşfe çıkmaya ne dersiniz? Super Zoom Lens özelliği mevcut. En minik ve görülmesi çok zor olan detayları bir fark etmeniz mümkün oluyor. Tam 40 MP gibi muhteşem bir çözünürlük söz konusu. Süper algılama özelliği ile göz kamaştırıyor. Ultra geniş açılı lens ise 20 MP özelliği ile öne çıkmakta. Ayrıca Huawei P30 Pro'nun bu bölümünde TOF kamera da mevcut. Çektiğiniz fotoğraflar ile fark yaratmanız artık çok kolay. Çevrenizi etkileyeceğinizden emin olabilirsiniz.

 • Huawei P30 Pro

  İlginizi Çeken Şeylere Yakından Odaklanın

  Optik yakınlaştırma özelliğini keşfedin. Son derece gelişmiş ve yeni bir teknoloji olan periskop telefonu lens sayesinde yüksek kaliteli görüntü yakalamak zor değil. Hiçbir şekilde görüntü kaybı yaşamıyorsunuz. Kompakt bir gövde üzerinden, çok daha yakına odaklanma fırsatına sahip olabiliyorsunuz. Ana kamera tam 40 MP olan özelliği ile göz kamaştırıyor. Üstelik OIS stabilitesi ve AIS ile renklerin doygunluğu başarılı bir şekilde sağlanmakta. Super Zoom Lens teknolojisi tam 10x olacak şekilde hibrit bir yakınlaştırma yapabiliyor. Böylelikle hiçbir şekilde yaşamamış olduğunuz deneyimi, bu cihaz ile tecrübe etmeniz mümkün. En ince ayrıntısına kadar her türlü nesneyi görüntülemek çok zor değil. Bu şekilde detayların ne kadar zengin olduğuna şahitlik edebileceksiniz. 50x özellikli yakınlaştırma ise çok uzaktaki bir objeyi bile önünüze getirebiliyor.

 • Huawei P30 Pro

  Karanlığı Aydınlığa Çevirin

  Geceler artık karanlık değil. Huawei P30 Pro üstün bir ISO 409 ve 600 değerine sahip. Fark edilmesi çok zor nesneleri bile görüntülemek mümkün. Cihaz tam anlamı ile bir ışık saçıyor. Karanlıkta kalmış küçük detaylara yakından bakın. Onları ortaya çıkarın ve hayatın keşfedilmemiş güzelliklerini yeniden yorumlayın. Telefonun sahip olduğu bu özelliği, ışığın olmadığı yerlerde tercih edebiliyorsunuz. Gecenin karanlığında uçan bir kuşu görmek, Huawei P30 Pro ile artık imkansız değil. Kameranızı açın ve çevrenize odaklanın. Karanlığa ışık tutun. Daha önce hiç görmediğiniz birçok zenginliğin yanı başınızda olduğunu hemen fark edebileceksiniz.

 • Huawei P30 Pro

  En Güzel Anları Yakalayın

  Huawei P30 Pro TOF kamera sistemi ile her türlü objenin derinliğini hatasız bir şekilde ölçebiliyorsunuz. AIS Uzun pozlama sayesinde çekmiş olduğunuz nesneye tam anlamı ile bir keskinlik katmak çok kolay. Fotoğraflarınızdaki vurgu öne çıkacak. İsterseniz arka plan üzerinde bulanıklaştırma yöntemini çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Böylelikle fotoğrafınıza bir bokeh etkisi eklemiş olacaksınız. Görsel bir şöleni bu şekilde yakalamanız hiç de zor olmayacak. Daha farklı efektleri çekmiş olduğunuz fotoğrafa dahil edebilir hem kademeli hem de yumuşak geçişler elde edebilirsiniz. Seçim size kalmış.

 • Huawei P30 Pro

  Arkadaşlarınızla Paylaşın

  Şarj paylaşımına ne dersiniz? En yakın arkadaşınızın şarjı mı bitti? Hiçbir şekilde sorun değil. Çünkü ters şarj özelliği sayesinde enerji akışını onun cihazına yapmanız mümkün. Üstelik zaman almıyor. Hızlı bir şekilde sorunun ortadan kaldırılmasını sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca elektrikli diş fırçası ya da bir kulaklığın şarj edilmesi çok kolay. Arkadaşlarınıza ne kadar önem verdiğinizi gösterin. Çünkü sevgi her zaman paylaşmaktır. Dostlarınızı yarı yolda bırakmayın. Üstün özelliklere sahip olan cihazınızın enerjisini paylaşın.

 • Huawei P30 Pro

  Hemen Şarj Edin

  Huawei P30 Pro kolay ve hızlı şarj edilen bir özelliğe sahip. Sadece yarım saatlik bir süre içinde şarj seviyesi yüzde 70'e kadar ulaşıyor. Kısa sürede işinizi görecek kadar enerji elde edebiliyorsunuz. Bu veriler, laboratuvarda yapılan testler sonrasında elde edildi. 25 derecelik bir sıcaklıkta, bağıl nemin yüzde 80'e kadar çıktığı bir ortam oluşturuldu. Bunun için özel olarak üretilmiş olan SuperCharge özelliğine sahip olan cihaz kullanıldı. Üstelik bu şarj cihazı son derece şık ve kibar. Yer kaplamıyor. İhtiyaç duyduğunuz her an cebinizde ve çantanızda taşımanız mümkün. Böylelikle enerjisiz kalmayacaksınız.

 • Huawei P30 Pro

  Dokunuşlar Hiç Bu kadar Akıllı Olmamıştı

  Huawei P30 Pro, tek elle tutmanıza olanak sağlayan yapısı ile size avantaj sağlıyor. Ürünü çok daha iyi bir şekilde kavrayabiliyorsunuz. Güvenliği ön planda tutan cihaz, akıllı parmak izi sensörüne sahip. Kilidi açmak son derece kolay. Tek bir hamle ile giriş yapın ve bariyerleri kaldırın. Bunun için aynı anda iki elinizi kullanmanıza gerek yok. Avucunuzun içine mükemmel bir şekilde oturan telefon, bu yönü ile ergonominize uygun. Cihazın yan kısımları oval. Aşağı doğru çok kibar ve keskin olmayan şekilde eğilen bir tasarım kullanılmış. Tam ekran olması ise büyük bir avantaj. Boşluk paylarının sınırlı olması size daha geniş bir alan bırakıyor.

Paket İnternet Diğer TOPLAM ÜCRET

Tarifenize Ek

6 GB ILK AY'A OZEL 6GB İNTERNET HEDİYE

-

250,50 TLX24 AY

İnterneti İçinde

6 GB AYLIK LIFEBOX'A ÖZEL INTERNET 6 GB ILK AY'A OZEL EK 6GB İNTERNET HEDİYE 5 GB İNTERNET TAAHHÜT SÜRESİNCE LIFEBOX ABONELİĞİ 283,50 TLX24 AY
Paket İnternet Diğer TOPLAM ÜCRET

Ön Ödemeli Tarifenize Ek (650 TL)

6 GB ILK AY'A OZEL 6GB İNTERNET HEDİYE

-

159,90 TLX36 AY

Tarifenize Ek

6 GB ILK AY'A OZEL 6GB İNTERNET HEDİYE

-

185,50 TLX36 AY

Ön Ödemeli (650 TL)

6 GB İNTERNET 6 GB ILK AY'A OZEL EK 6GB İNTERNET HEDİYE 5 GB AYLIK LIFEBOX'A ÖZEL INTERNET TAAHHÜT SÜRESİNCE LIFEBOX ABONELİĞİ 192,90 TLX36 AY

İnterneti İçinde

6 GB ILK AY'A OZEL EK 6GB İNTERNET HEDİYE 6 GB İNTERNET 5 GB YLIK LIFEBOX'A ÖZEL INTERNET TAAHHÜT SÜRESİNCE LIFEBOX ABONELİĞİ 218,50 TLX36 AY
Paket İnternet TOPLAM ÜCRET

Peşin

6 GB ILK AY'A OZEL 6GB İNTERNET HEDİYE 4.766 TL
 • Hoş geldin hediye internet cihazın alındığı gün başlar ve ayın son günü sona erer.
 • Paket harici internet kullanımlarınız ek paketiniz bulunmadığı takdirde Flex internet Özelliği üzerinden ücretlendirilir.
 • Tarife kapsamında verilen faydaların aşılması halinde ilgili tarifenizin paket aşım ücretinden ücretlendirilirsiniz.
 • Paket kapsamında verilen internet faydası hem Kuzey Kıbrıs hem de Türkiye'de geçerlidir.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayın.
Kamera

Kamera

 1. Arka Kamera 40 MP + 20 MP + 8 MP
 2. AutoFocus Var
 3. Flaş Var
 4. Ön Kamera 32 MP
Boyut & Ağırlık

Boyut & Ağırlık

 1. Boy 158 mm
 2. Genişlik 73.4 mm
 3. Kalınlık 8.41mm
 4. Ağırlık 192 gr
Genel Özellikler

Genel Özellikler

 1. İşletim Sistemi Android
 2. Bellek (RAM) 8GB
 3. İşlemci Kirin 980 2.6GHz
Hafıza

Hafıza

 1. Dahili Hafıza 128 GB
 2. Harici Hafıza 128 GB'ye Kadar Arttırılabilir Hafıza
Ekran & Görüntü

Ekran & Görüntü

 1. Ekran Boyutu 6.47 inç
 2. Ekran Çözünürlüğü 2340 x 1080 Piksel
 3. Ekran Teknolojisi OLED
 4. Ekran Tipi Dokunmatik
Video & Multimedya

Video & Multimedya

 1. Video Çözünürlük 3840x2160 Piksel
 2. Video Kayıt 2160P 60 Kare/Saniye
 3. Görüntülü Konuşma Uygulama ile İnternet Üzerinden
Bağlantılar

Bağlantılar

 1. 4.5G ile Uyumlu CAT 16
 2. Kablosuz Ağ (Wi-Fi) 802.11a/b/g/n/ac
 3. Bluetooth v5.0
Pil & Güç Yönetimi

Pil & Güç Yönetimi

 1. Pil Türü 4200 mAh
Diğer Özellikler

Diğer Özellikler

 1. GPS & Lokasyon Var

Turkcell İletişim Merkezleri ve Yetkili Satış Noktalarımızı ziyaret ederek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Tarifeye ek taksitli cihaz kampanyalarında geçerli tarife listesi için tıklayınız.

İnterneti içinde paketini seçmişseniz:
Kampanya dahilinde verilen internet paketi her ayın ilk günü hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Kampanyaya katıldığınız gün, aynı ayın son gününe kadar geçerli 3GB internet hediye olarak anında hattınıza tanımlanır.
Tarifenize ek paketi seçmişseniz: 
Tarifenizde bulunan faydalar her ayın ilk günü hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Kampanyaya katıldığınız gün, aynı ayın son gününe kadar geçerli 3GB internet hediye olarak anında hattınıza tanımlanır.

Peşin satış seçmişseniz:
Kampanyaya katıldığınız gün, aynı ayın son gününe kadar geçerli 3GB internet hediye olarak anında hattınıza tanımlanır.

Ön ödemeli paketi seçmişseniz:
Kampanya dahilinde verilen internet paketi her ayın ilk günü hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Kampanyaya katıldığınız gün, aynı ayın son gününe kadar geçerli 3 GB internet hediye olarak anında hattınıza tanımlanır.

Turkcell fizy paketi:

İnterneti içinde ve Ön Ödemeli Kampanya Paketleri ile birlikte Turkcell fizy müzik paketi de sunulmaktadır. Seçilen kampanya süresi boyunca Turkcell fizy müzik paketi üyelik faydası kampanyaya katıldığınız gün anında hattınıza tanımlanır ve her ay otomatik olarak yenilenir. Paket kapsamında, fizy’ye özel 5GB internet paketi de ek olarak kampanya süresince hattınıza yüklenecektir. Turkcell fizy kullanım detaylarına aşağıdaki linkden ulaşabilirsiniz.

https://www.kktcell.com/servisler/fizy

 

 • Kampanya aboneliği devredilememektedir.
 • Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devredilmez ve başka bir hatta transfer edilemez.
 • Kampanya hattı müşterilerimizin başka bir hattına da devredilemez.
 • Numara değişikliği: Yapılabilir. Kampanya devam eder.
 • Devir: Kampanya iptal olur. İptal ücretleri yansır.
 • Sim kart değişikliği: Yapılabilir. Kampanya devam eder.
 • Üst üstte ödenmemiş 2 faturadan dolayı hattın kapanması: Kampanya iptal olur. Erken iptal bedeli yansır.
 • Faturasız Hat'a geçiş: Kampanya iptal olur. İptal ücretleri yansır.
 • Tarifesine ek kurgudan yararlanmanız durumunda kampanya kapsamında sunulan tarifelerin seçilmesi gerekmektedir.
 • Tarife bağımsız internet paketli kurgudan yararlanmanız durumunda mevcut tarifeniz ile devam edebilirsiniz.

Paket kullanımınız % 80 ve bittiği zaman SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. İlk ay yüklenen hediye paketler için 7576'ya KALAN yazıp göndererek kullanımınız görebilirsiniz.

Kampanya bittiğinde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

 • Devir: Kampanya iptal olur. İptal ücretleri yansır.
 • Üst üstte ödenmemiş 2 faturadan dolayı hattın kapanması: Kampanya iptal olur. Erken iptal bedeli yansır.
 • Faturasız Hat'a geçiş: Kampanya iptal olur. İptal ücretleri yansır.

 

Cihazınızı satın almış olduğunuz Turkcell İletişim Merkezine götürmeniz gerekmektedir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüz takdirde ve kullanıcı hatası yoksa herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

2 yıldır.

Cihazınızı satın almış olduğunuz Turkcell İletişim Merkezine götürmeniz gerekmektedir.

 Kontratlı kurgularda, taksit bedelleri faturanıza yansıtılacaktır. Peşin almışsanız, tek seferde satış esnasında ödeme yaparsınız.

 

 

Sayfayı kaydırın