Ada'ya Katkı

‘’Misyonumuz; Toplumdan aldığımızı yine topluma kazandırmak’’

Ada'ya Katkı

Kuzey Kıbrıs Turkcell olarak kurulduğumuz günden bu zamana daima toplumdan aldığımızı topluma kazandırmayı misyon edindik .Bizim toplumsal sorumluluk anlayışımızın temelinde hissedarlarımız, çalışanlarımız, müşterilerimiz, bayilerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız, üniversiteler ve medyanın oluşturduğu sosyal paydaşlarımıza duyduğumuz sorumluluk yatmaktadır. 

Kuzey Kıbrıs Turkcell olarak paydaşlarımızın beklentilerini tüm iş yapış süreçlerimize yansıttığımız gibi desteklediğimiz sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerimizi de bu beklentiler doğrultusunda oluşturuyoruz.
Toplumsal sosyal sorumluluk projelerimizde 3 ana odağımız bulunmaktadır. Engelliler, Çevre ve Trafik. Ana odaklarımızda ürettiğimiz projelerimizin yanısıra ,kültür sanat ,spor, ve ana işimiz teknolojiyi de projelerimize katarak ülkemiz yararına için her geçen gün yeni projeler üretmeye devam ediyoruz.

Sponsorluk Talep Kabul

Kuzey Kıbrıs Turkcell olarak ülkemize katkıda bulunabileceğimiz projeleri de destekliyoruz. Ülkenin sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunacak projelerinizi hayata geçirebilmek, ortak hareket etmek ve destek almak için Kuzey Kıbrıs Turkcell ile paylaşabilirsiniz. 
Proje başvuru formunu doldurup gulten.karanfiloglu@kktcell.com e-mail adresine gönderebilirsiniz.
Proje başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

KAN BANKASI

Kuzey Kıbrıs Turkcell olarak tüm dünyada milyonlarca insanın hayatını, hiçbir karşılık beklemeden kan bağışı yapan gönüllülere borçlu olduğunu biliyoruz.Ülkemizde de kan verilmesi önemli bir ihtiyaç ,bu ihtiyaçtan yola çıkarak kan verme alışkanlığını geliştirmek ve acil ihtiyaç anında kolay ulaşılmasını sağlamak amacıyla Sağlık Bakanlığı ile ortaklaşa yürüttüğümüz “Kan Donörü Veri Bankası’’nı oluşturduk.

Kan Donör Veri Bankasına katılmak için;
Ad, Soyad ve kan grubunun aralarında bir boşluk bırakılarak 2323'e ücretsiz SMS (kısa mesaj) atılması gerekiyor.

Sayfayı kaydırın