, , ,

Fatura Kontrol Servisi

Beklenmedik fatura şoku yaşamayın!

Fatura Kontrol Servisi

Fatura Kontrol servisi ile 30,50,75,100,150 ve 250 TL'lik fatura tutarlarından birisine ücretsiz kayıt olarak, fatura dönemleri içinde seçtiğiniz fatura tutarına ulaştığınızda kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Fatura Kontrol Servisi'ni Hesabım'a giriş yaparak açık konuma getirebilir, uyarı için limitinizi anında belirleyebilirsiniz. Hemen Fatura Kontrol ayarlarınızı yapmak için tıklayın! Fatura kontrol servisine kayıt olduğunuzda, fatura dönemi içinde güncel tutarınız seçmiş olduğunuz tutara ulaştığında, kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

KONTROL yazıp 8780 ‘e kısa mesaj göndererek güncel tutarınızı ücretsiz öğrenebilirsiniz. Yapacağınız sorgulama anında size iletilen güncel tutarınız yaklaşık olarak iletilecektir. Henüz sisteme yansımayan kullanımlarınız bu tutara dahil olmayacaktır. 

UYARI yazıp 8780 ‘e ücretsiz kısa mesaj göndererek dilediğiniz fatura miktarına eriştiğinizde bilgilendirme mesajı alırsınız. Seçebileceğiniz uyarı tutarları ; 30 TL, 50 TL, 75 TL, 100 TL, 150 TL, 250 TL’dir. Bu servis abonelik seklinde işlemektedir. Seçtiğiniz uyarı tutarının %80 ve %100 ‘üne eriştiğinizde sizi uyaran ve bilgilendiren bir servistir. Dilediğiniz zaman uyarı tutarınızı değiştirebilirsiniz.

 

Fatura Kontrol servisinden faydalanmak ücretsizdir.

 

Evet . Aynı anda her iki servisten de yararlanabilirsiniz. KONTROL servisi anında talebinizle size güncel fatura tutarınızı ileten servisimizdir. UYARI servisi ise, seçmiş olduğunuz uyarı tutarında sizi bilgilendiren ve siz değişiklik talebi yapana kadar her ay bu bilgilendirmeleri yapmaya devam eden ücretsiz abonelikli servistir.

Evet . Aynı ay içerisinde uyarı tutarınızı değiştirebilirsiniz . (Örnek : UYARI 75 TL aboneliğiniz bulunmaktadır. Ay ortasında UYARI 100 yazarak 8780 e göndererek UYARI tutarınızı değiştirebilirsiniz. ) Talebiniz anında devreye alınmaktadır.

UYARI talebiniz anında devreye girer. Talepte bulunduğunuz uyarı tutarı başvuru yaptığınız andaki güncel fatura tutarından büyük ise güncel fatura tutarınız ile ilgili bilgilendirilirsiniz. Ve dilediğiniz anda uyarı tutarınızı ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

Evet. UYARI servisinde ay içerisinde yaklaşık fatura tutarınız seçtiğiniz uyarı tutarının %80 ve %100 üne gelindiğine size bilgi verilmektedir. KONTROL servisinde ise, talep yaptığınız anda sisteme yansımış olan tüm kullanım ve abonelik ücret toplamınızı içermektedir. (Talepte bulunduğunuz anda, Sisteme yansımamış olan kullanımlarınız tutara dahil olamayabilir.)

Abonelik: UYARI boşluk tutarı yazarak 8780 e SMS atarak ,ücretsiz servis aboneliğinizi başlatabilirsiniz. (örnek: UYARI 75 --->8780)
Sorgulama: KONTROL yazıp 8780'e kısa mesaj atarak öğrenebilirsiniz.
Abonelik İptali: UYARI IPTAL yazıp 8780'e kısa mesaj göndererek iptal edebilirsiniz.

Sayfayı kaydırın