Dijital Sosyal Sorumluluk

Sosyal sorumlulukta dijital platformlarımızı keşfedin!

Dijital Sosyal Sorumluluk

Adanın dijital sosyal sorumluluk platformu: gonuldenbagliyiz.biz
Adamızdaki Sivil Toplum Örgütleri ile hayır kurumlarını bir araya getiren, ihtiyaçlar doğrultusunda projeler açıp, gönüllü kişilerle yapılan bağışlarla sosyal sorumluluk projelerinin hayata geçirilmesini sağlayan Kuzey Kıbrıs Turkcell’in dijital sosyal sorumluluk platformudur.
Platformda çocuk, genç, teknoloji, çevre, sağlık, hayvanları koruma ve engelsiz yaşam başlıklarındaki birçok projeye bağışçılar destek sağlıyor. Bunun yanında projelere gönüllü olup, etkinliklerde de yer alma imkanı sunan gönülden bağlıyız.biz platformuna kredi ve banka kartınızla dilediğiniz zaman online olarak bağışta bulunabiliyorsunuz.
Kuzey Kıbrıs Turkcell’in katkılarıyla hayata geçirilen ve faaliyetini sürdüren bu proje insanımıza, doğamıza kısacası adamıza katkı sunmak amacıyla dijital ortamda hayata geçirilen adanın ilk dijital sosyal sorumluluk projesidir.

Bir fidan, iyi gelecek! e-fidan Kıbrıs www.efidankibris.com
e- fidan projesi Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Orman Dairesi ve Kuzey Kıbrıs Turkcell iş birliğinde ülkemize ve doğamıza sahip çıkmak amacıyla hayata geçirilmiştir. Projenin en önemli amacı yanan veya kuruyan ormanların yeniden yapılandırılması ve hayat bulmasıdır. Dijital ortamdan gerçekleştirilecek her bağış ile ülkemize, ormanlarımıza ve çevremize katkı sağlanacaktır. Herkesin bağışına açık olan bu platformdan bugüne kadar 75 binin üzerinde bağış gerçekleşmiştir. Kuzey Kıbrıs Turkcell’in dikim gerçekleştirdiği ormanlarla bu rakam 250 binin üzerindedir. e-fidan projesine www.efidankibris.com internet sitesi üzerinden erişiliyor.

  • Projeye herkes fidan bağışında bulunabiliyor.
  • Proje kapsamında kurumlar da IBAN numarası ile bağış yapabiliyor.
  • Site üzerinde ayrıca Orman Dairesi’ne bağlı hesap numarasına ücreti yatırılarak herkes dilediği kadar fidan bağışında bulunabiliyor.
  • Bağış karşılığında kişinin veya kurumun ismine özel 14 ayrı başlıkta sertifika da gönderiliyor. Bunlar, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Dünya Kadınlar Günü, Öğretmenler Günü, yeni doğan bebek için tebrik, vefat, evlilik yıl dönümü, doğum günü, yeni yıl kutlaması, düğün, noel ve bağış için genel teşekkür sertifikası şeklinde yer alıyor.


Sayfayı kaydırın