Financell (Turkcell Finansman A.Ş.)

Financell markasıyla hizmet veren ​Turkcell Finansman Şirketi

Financell (Turkcell Finansman A.Ş.) Financell (Turkcell Finansman A.Ş.)

 • Financell kredi kurgusu nedir, nasıl başvurabilirim?

  Financell markasıyla hizmet veren Turkcell Finansman Şirketi, Turkcell grup şirketlerinden olup BDDK’dan aldığı yetki ile ürün ve hizmet finansmanı sağlamak amacı ile faaliyete geçen finansman şirketidir.

  Turkcell’den kontratlı cihaz almak isteyen müşterilerimize Financell üzerinden kredi sağlanarak cihazlı kampanyalardan faydalanmaları sağlanmaktadır.

  Turkcell İletişim Merkezlerimizden başvuru talebinizi ileterek, çok kısa sürede başvuru yapabilir ve anında Financell kredi tutarınızı öğrenebilirsiniz.

  Bu içerik size yardımcı oldu mu?

  Evet Hayır
 • Financell tekliflerinden kimler faydalanabilir?

  Financell tekliflerinden Bireysel Turkcell aboneleri yararlanabilir.

  Ayrıca seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için Financell kredi tutarınızın, kampanya kapsamında sunulan cihaz için yeterli olması gereklidir. Financell kredi tutarınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması gereklidir.

  Bu içerik size yardımcı oldu mu?

  Evet Hayır
 • Ödemeleri ne şekilde yapacağım?

  Financell kredili cihaz taksit ödemeleriniz, Turkcell faturalarınıza yansıtılmaktadır. Mevcutta Turkcell faturanızı nasıl ödemeyi tercih ediyorsanız aynı şekilde ödemeye devam edebilirsiniz

  Bu içerik size yardımcı oldu mu?

  Evet Hayır
 • Kaç taksite kadar kredi kullanabilirim?

  Seçtiğiniz cihaz kampanyasının sunduğu teklifler ile paralel 12, 24 veya 36 taksitli ödeme planlarından faydalanabilirsiniz.

  Bu içerik size yardımcı oldu mu?

  Evet Hayır
 • Financell kredili cihaz kampanyasının iptali durumunda erken iptal ücreti nasıl hesaplanır?

  Taahhütnamenin iptali, taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda geçerlidir. Erken ödeme tutarı, söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği gün itibarıyla Financell cihaz finansman geri ödemelerinden kalan anaparanın, kalan vade ve aylık faizi üzerinden hesaplanır.

  Bu içerik size yardımcı oldu mu?

  Evet Hayır
 • İptal başvurumda cihaz ve tarife tutarı aynı anda iptal olur mu?

  İptal başvurularınızda cihaz tutarınız iptal edilerek faturanıza yansıtılır. Tarife tutarınızın iptal için ayrıca tarife iptal başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Aksi durumda seçtiğiniz tarifeniz devam edecektir

  Bu içerik size yardımcı oldu mu?

  Evet Hayır
 • Kampanyayı başka bir hattıma devredebilir miyim?

  Kampanyanız başka bir numaraya devredilemez.

  Bu içerik size yardımcı oldu mu?

  Evet Hayır
Sayfayı kaydırın