Turkcell Faturalı Dünyasına Hoş Geldiniz

 • Turkcell Faturalı Dünyasına Hoş Geldiniz

  Hattınızla ve kullanmak isteyebileceğiniz ürün ve servislerimizle ilgili önemli bilgileri sizin için bir araya getirdik.
   
  Dilediğiniz zaman, Turkcell hatlı telefonunuzdan sadece 533'yi tuşlayarak ister sesli yanıt sisteminden, isterseniz müşteri temsilcisiyle işlemlerinizi kolayca yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Diğer operatörler ve sabit hatlardan ise 0533 878 0 533 ’ü arayabilirsiniz. 
  Ayrıca, kktcell.com' a ücretsiz bağlanarak istediğiniz konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Önemli sorgular:
  Süper şifre için SIFRE yazıp 8780’e,
  Henüz faturalandırılmamış güncel tutarınız: GUNCEL yazıp 8780’ye göndererek takip edebilirsiniz
  Turkcell hatlı telefonunuzdan sadece 533'yi tuşlayarak ister sesli yanıt sisteminden, isterseniz müşteri temsilcisiyle işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Diğer operatörler ve sabit hatlardan ise 5325320000’ı arayabilirsiniz.

  Akıllı Aşım:
  Aşım çözümü ile paket bitişi sonrasında rahat rahat konuşup, mesajlaşıp, internete girebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

  Akıllı Fatura:
  Paketiniz bittiğinde kullanımınız dursun ve faturanız beklediğinizden yüksek gelmesin isterseniz Kontrol Sende Servisi veya Limit servisinden faydalanabilirsiniz. Bilgi almak için buraya tıklayın.

  Hesabım:

  Kuzey Kıbrıs Turkcell Hesabım sayesinde hat işlemlerinizi uygulama üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hesabım Uygulamasını indirmek için buraya tıklayın

  SIM kartınız bloke olursa:
  **05*PUK numarası*yeni PIN numarası*yeni PIN numarası# arama tuşuna basınız. Bu işlemi 10 defadan fazla yanlış yapmanız durumunda, SIM kartınızı değiştirmeniz gerekir.

  SIM kartınız kaybolursa:

  Numaranızı değiştirmeden Turkcell Mağazalarından yedek SIM kartınızı hemen alabilir ve paketiniz varsa kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Faturanızı nasıl ödeyebilirsiniz?
  Kuzey Kıbrıs Turkcell Mağazaları, kktcell.comvveya anlaşmalı bankalar aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.

  Fatura Bilgilendirme:
  Hattınız açıldıktan sonra çıkacak fatura tutarlarınız size ücretsiz gönderilecektir. 

  Bu içerik size yardımcı oldu mu?

  Evet Hayır
Sayfayı kaydırın