Platinum Plus 20GB

4.5G'nin Platinum Plus paket dünyası yeni ve zengin özellikleri ile sizlerle!

6 AYLIK KONTRATLI ABONELİK
1729 TL/AY
PLATINUM PLUS 20 8780
Platinum Plus 20GB Paketi
İnternet KONUŞMA SMS Ek Avantaj Ücret
20 GB İNTERNET
25 GB SOSYAL MEDYA
2.000 DK YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
Sınırsız KUZEY KIBRIS TURKCELL'LİLERLE
2.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
LIFECELL WIFI 25MBPS
TV+ PREMIUM ÜYELİK*
5GB TV+ PAKETİ
GB DEPOM
GB TRANSFER
AYDA 5 GÜN ÜCRETSİZ TRANSİT SERVİSİ
3 AY HEDİYE YOUTUBE PREMIUM ÜYELİĞİ
1729 TL/AY 6 AYLIK KONTRATLI ABONELİK
PAKETE DAHİL EK FAYDALAR
Tv+

Facebook

instagram

Netflix

Twitter

WhatsApp

Youtube
 • GB Depom: 4.5G paketlerine özel GB DEPOM kampanyası ile aylık fatura tutarınıza göre hediye internet kazanırsınız. 
 • GB Transfer: 15GB içeren 4.5G paketlerine özel GB TRANSFER kampanyası ile paketiniz ile sunulan internet faydasını dilediğiniz bir hatta transfer edebilir, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 
 • YouTube Premium: 4.5G paketlerine özel 3 ay ücretsiz YouTube Premium deneyimi sunulmaktadır. 
 • Sosyal GB: 4.5G paketleri ile sunulan bol uygulama seçenekleri ile ek 25GB internet sunulmaktadır. Bu uygulamalara özel sunulan interneti dilediğiniz gibi, dilediğiniz uygulamada kullanabilirsiniz. Uygulama bazında bir kota bulunmamaktadır. Facebook, Instagram, WhatsApp, Netflix, Youtube uygulamalarında kullanabilirsiniz.
 • Bitmeyen İnternet: İnternet faydasının dolması ile internet kullanımları için ek ücret yansımayacaktır. Paket ile sunulan internetin dolması durumunda, ek cepten internet paketi olmaması durumunda internet hızı 250 Kbps’a indirilecektir. Bir sonraki fatura dönemi paket faydalarını yenilenene kadar internet kullanımı ücretsiz 256 Kbps üzerinden devam edecektir.
 • Akıllı Aşım Paketi: Paketinizi aşanız bile avantajlı fiyatlarla konuşmaya devam edersiniz.
 • Akıllı Devir Paketi: Paketinizde kullanmadığınız faydaları bir sonraki aya aktarabilirsiniz.
 • Akıllı Yurt Dışı Paketi: Yurtdışında avantajlı kullanım ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.
 • Transit ServisTransit servisi ile artık paket faydalarınızı ek hiçbir işlem yapmadan yurt dışında tam 69 ülkede kullanabilirsiniz.
 • Sabit fiyat garantili 4.5G Turbo paketleri ile 6 aylık abonelikte taahhüt süresi boyunca aynı paket ücretini ödersiniz, paket fiyatınız taahhüt süresince değişmez.
 • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi halde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Yurt içi her yöne ve yurt dışına dakika, Kuzey Kıbrıs Turkcell aboneleri ile sınırsız konuşma, her yöne SMS, GB Depom, GB Transfer, transit servisi avantajı ve internet faydası içeren paketimizdir. 
 • Pakette 20GB cepten internet faydası bulunmaktadır. Ek olarak uygulamalarda kullanılmak üzere Sosyal GB havuzuna 25GB tanımlıdır. Sosyal GB’ları kullanabileceğiniz uygulamalar aşağıdaki gibidir.
  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook
  • Whatsapp
  • Netflix
  • TV+
  • Spotify
 •  Whatsapp, Instagram ve Facebook üzerinden yapılan sesli, görüntülü konuşmalar ve canlı yayınlar haricindeki tüm kullanımlarınız Sosyal GB internet kotasına dahildir.
 • TV+ Üyelik Detayları : 
  Kontratınız süresince üyeliğiniz devam etmektedir. Kontratlı Platinum paketinize TV+ Premium paket üyeliği dahil olup, kontratınız süresince her ay 12 TL olarak ücretlendirilecektir.
  Aylık TV+ üyeliği paket ücretiniz Kuzey Kıbrıs Turkcell tarafından tahsil edilecektir. TV+ servisi, Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş tarafından sağlanmakta olup, TV+ üyelik paketi Lifecell Digital Ltd. tarafından sunulmaktadır. TV+ Servisinden yararlanabilmeniz için verilerin işlenmesi/paylaşılması onayınızın olması gerekmektedir. TV+ Premium paket üyeliği ile ilgili detaylı bilgi için https://www.kktcell.com/servisler/tvplus adresini ziyaret edebilirsiniz

Platinum Paketlerden faturalı hat müşterilerimiz faydalanabilir.

Abone olmak için;

 • Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından
 • Kontratlı yıllık abonelik için paket için PLATINUM 20 yazıp 8780'e kısa mesaj göndererek
 • kktcell.com'a giriş yaparak internetten
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
 • 0533 878 0 533 Çağrı merkezinden

başvurabilirsiniz.

6 aylık kontrat süreniz boyunca paket ücretinde değişiklik olmayacaktır.

Paketiniz ilk fatura kesim tarihinden itibaren geçerli olur. Güncel tarifeniz Giriş veya Standart tarife ise paketiniz anında başlar. 

Paketiniz başlayınca bilgilendirme SMS’i gönderilir. Paketinizin başladığına yönelik bilgilendirme SMS’i hem paketiniz ilk başladığında hem de her ay paketiniz başladığında gönderilmektedir.

Evet. Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

 • PLATINUM KALAN yazıp 8080'e SMS göndererek
 • Ayrıca www.kktcell.com dan giriş yapıp hesabım içerisindeki kalan kullanımlarım bölümünden
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulanmasında Kalan Kullanımlarım bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden ve ya 0533 878 0 533 Çağrı Merkezi'nden başvurabilirsiniz. 6 ay kontratlı sabit fiyat garantili Platinum 20GB paketten faydalanıyorsanız kontrat süresi dolmadan Turkcell İletişim Merkezlerinden erken iptal bedelini ödeyerek iptal edebilirsiniz.

Paketinizdeki konuşma dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Paket harici veya paket aşımlarınızda kullanımlarınız, ek paketiniz olmaması durumunda Standart tarifeden ücretlenir. 

Paket harici veya paket aşımlarınızda kullanımlarınız, ek paketiniz olmaması durumunda Standart tarifeden ücretlendirilir. Akıllı Aşım paketi bir kere pakete talep yaptıktan sonra tarifeniz kapsamında sunulan dakikaların bitmesi ile otomatik devreye giren aşım paketimizdir. Siz iptal etmediğiniz sürece otomatik devreye girer. Akıllı Aşım paketi ile KKTC'de geçerli yurt içi her yöne ve Türkiye'deki tüm cep telefonları yönüne 60 dakika sunulmaktadır. Paketten faydalanmak için ASIM yazıp 6767'ye gönderebilirsiniz. Ücretlendirme ve diğer tüm detaylar için tıklayınız.

Daha fazla dakika ihtiyacınız olması halinde; Platinum pakete ek 250 dakika paketi ile de avantajlı konuşmaya devam edebilirsiniz. Platinum'a ek 250 dakika paketi 31 günlük bir paket olup; yurt içi & Türkiye her yöne dakika faydası; KKTC sınırları içerisinde Kuzey Kıbrıs Turkcell, diğer operatör, yurt içi sabit hatlar, Türkiye GSM ve sabit hatlar yönüne yapacağınız kullanımlarda geçerlidir. İhtiyacınız olduğu anda PAKET yazıp 7770'e kısa mesaj göndererek paketinizi başlatabilirsiniz. Paketiniz bittikçe dilediğiniz an paketinizi başlatabilirsiniz. Ücretlendirme ve diğer tüm detaylar için tıklayınız.

Hayır. Sabit ücret alınmamaktadır.

6 aylık kontrat döneminiz varken SMS ile kontratlı paketler arasında geçiş yapabilirsiniz.

"İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve bir sonraki faturalama dönemi yeni talep ettiğiniz tarifeniz devreye girer. Tarifeniz bir sonraki fatura dönemi değişene kadar Platinum faydalarınızı kullanmaya devam edersiniz.

Numara değişikliği yapmanız durumda fayda ve paketiniz devam eder, hattınız kontrat süresince başka birine devredilemez, ödenmemiş 2 fatura sonrası paketiniz Giriş Tarifesi olarak değişir ve hattınıza erken iptal bedeli yansır.

Taahhüt sürenizin son ayında farklı paket talebi ya da iptal işlemi yapmamanız durumunda, taahhüttünüz aktif paketinizin güncel abonelik fiyatı üzerinden yenilenir.

Paketler ile sunulan internet faydası ve Sosyal GB faydası hem KKTC hem de Türkiye’de yapılan kullanımlarda geçerlidir.

Paket ve kampanyalara ait taahütlere ulaşmak için tıklayınız.

Başlangıç Tarihi: 07.09.2023
Bitiş Tarihi: -
Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir