Cebim Güvende

Cebim Güvende Cihaz Koruma hizmeti ile artık akıllı telefonunuz için endişelenmenize gerek kalmaz!

Cebim Güvende
  • Cebim Güvende ile KKTCELL’den almış olduğunuz cihazınızı, günlük hayatta başınıza gelebilecek olası hasarlara karşı koruyabilirsiniz. Yılda iki defa yararlanabileceğiniz onarım imkânı sağlayan Cebim Güvende ile cihazınızı güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • KKTCELL’den aldığınız cihazınıza ek Cebim Güvende hizmetini, mağazalarımızda aynı gün içerisinde yaptırabilirsiniz.
  • Cihazlara ait Garanti, cihazı tedarik eden firma sorumluluğundadır ve garanti kapsamında olan arızalar Cebim Güvende kapsamı dışındadır. Kullanıcı hatalarından kaynaklı garanti kapsamı dışında ve sıvı temas haricinde olacak tüm problemler Cebim Güvende dahilinde tamir edilecektir. Cebim Güvende kapsamında; cihazın garanti kapsamı dışında kalan toplamda 2 tamirat yapılmasını kapsar. Bu kapsam 1 Ekran değişimi + 1 genel tamirat veya 2 genel tamirat olacak şekilde gruplandırılabilir.
  • Ekran kırılması/çatlaması, ana kart hasarı, kamera kırılması/çatlaması, arka kasa kırılması, çarpma, düşme etkisi ile oluşacak kırılmaların, kullanım esnasında oluşan donanımsal arızalar, cihaz tuşlarının çalışmaması, parmak izi ve/veya yüz tanıma özelliklerinin çalışmaması, bozuk pil, vs. sebebi ile cihazda oluşabilecek tüm teknik sorunlarda hizmet devam ettiği sürece paket süresi boyunca en fazla 2 defa yapılacaktır. Kısacası cihaz ile oluşabilecek tüm problemler kapsanacaktır.
  • Kapsam dahilinde olup da herhangi bir sebepten dolayı tamir edilemeyen durumlarda, Firma, müşteriye tazminat olarak tamir dönemindeki en pahalı parçanın ücretini güncel kurdan nakit olarak ödeyecektir.
  • Cebim Güvende kapsamı dışında kalacak durumlar ise; sıvı teması, şarj cihazı, hafıza kartı, yan sanayi tüm aksesuarlar, 2. el cihazlar, çizikler, lekeler, ezikler, çatlaklar (ekran harici) ve kullanımı etkilemeyen durumlar olacaktır.
  • Yıl içerisinde belirtilen arızalardan 2 kez kullanımın yapılması durumunda Cebim Güvende sona erecektir.
  • Tamir süresi azami 10 iş günüdür.
  • Ekran dahil Cebim Güvende kapsamında yapılacak olan tüm parça değişimleri orijinal olacaktır.
Paket Taahhüt Süresi Aylık Tutar
Düşük Segment 12 ay ₺159,99
Orta Segment 12 ay ₺219,99
Yüksek Segment 12 ay ₺339,99
iPhone Segment 12 ay ₺429,99


*Cihazınıza ait segment bilgisini şubelerimizden öğrenebilirsiniz.

Cebim güvende hizmetinden Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yeni akıllı telefon (smartphone) alan herkes faydalanabilir.

Cebim güvende hizmeti cihaz alındığı gün başlatılmalıdır, sonradan ilave edilemez.

Ekran kırılması/çatlaması, ana kart hasarı, kamera kırılması/çatlaması, arka kasa kırılması, çarpma, düşme etkisi ile oluşacak kırılmaların, kullanım esnasında oluşan donanımsal arızalar, cihaz tuşlarının çalışmaması, parmak izi ve/veya yüz tanıma özelliklerinin çalışmaması, bozuk pil, vs. sebebi ile cihazda oluşabilecek tüm teknik sorunlarda hizmet devam ettiği sürece paket süresi boyunca yapılacaktır.

Sıvı teması, şarj cihazı, hafıza kartı, yan sanayi tüm aksesuarlar, 2. el cihazlar, çizikler, lekeler, ezikler, çatlaklar (ekran harici) ve kullanımı etkilemeyen durumların tamiratı hizmete dahil değildir.

Hizmet süresince 1 Ekran değişimi + 1 genel tamirat veya 2 genel tamirat yapılabilecektir.

Cebim güvende hizmeti sadece yeni alınan akıllı telefon (smartphone) cihazlarında kullanılabilir.

Cebim güvende ile tamir edilemeyen arızalarda, ilgili firma (en pahalı parça ekran olduğu için) ekran ücretini güncel kurdan nakit olarak müşteriye ödeyecektir.

Sayfayı kaydırın