, , ,

Dergilik

Modadan spora; yaşamdan eğlenceye; iş dünyasından hobiye; dekorasyondan mutfağa Türkiye'nin popüler yüzlerce dergi ve gazeteleri cebinizde!

Dergilik

Modadan spora; yaşamdan eğlenceye; iş dünyasından hobiye; dekorasyondan mutfağa Türkiye'nin popüler yüzlerce dergi ve gazeteleri cebinizde! Turkcell Dergilik* uygulaması okuma alışkanlığınızı değiştirecek!

Üstelik Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri Dergilik uygulaması ile cep telefonu ve/veya tabletlerinden diledikleri dergiyi ve gazeteyi okurken, Dergilik uygulamasına ile özel sunulan tam 5GB internet paketi üzerinden kullanım gerçekleştirirler. Böylece mevcut internet paketinizin kotasını bitirmeden, dilediğinizce dergi veya gazete okuyabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Dergilik uygulamasına iOS ve Android akıllı telefon ve tablet uygulamaları üzerinden erişebilir, okuma keyfine hemen* başlayabilirsin. 

 

 • Aylık Dergilik aboneliğinizi hemen başlatmak için DERGILIK yazıp 3030'a gönderebilirsiniz.
 • Dergi ve gazete taşıma derdine son! Tek dergi fiyatına yüzlerce dergiyi IOS 9+ ve ANDROID 4+ işletim sistemli tablet ve telefonlarınızdan indirip okuyabilirsiniz.
 • Ana sayfada size uygun makaleleri daha hızlı bulabilirsiniz!
 • Türkiye’nin en popüler yüzlerce dergi ve gazetesini güncel ve eski sayılarını okuyabilirsiniz.
 • Otomatik indirme özelliği ile tek dokunuşla otomatik indir talimatı verip, dilediğiniz dergilerin güncel sayısı geldiğinde otomatik olarak cihazınıza indirilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Favori özelliği ile favorilerinize eklediğiniz dergilerin güncel sayılarından haberdar olabilirsiniz.
 • Derginin okumakta olduğunuz sayfasına ayraç ekleyerek, kaldığınız yerden okumaya devam edebilirsiniz.
 • Cropy ile dilediğiniz sayfaları kesip saklayabilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
 • 300’den fazla dergi ve gazeteden seçilen makaleler ana sayfa altında yer alıyor. Yüzlerce sayfa karıştırmadan ilgi alanınıza uygun haberlere/makalelere hızla ulaşabilirsiniz.
 • Dergilerinizi ve gazetelerinizi indirip dilediğiniz zaman internetiniz olmadan da okuyabilirsiniz
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell ve/veya Lifecell'li isen Dergilik uygulaması, dergi veya gazete okurken Dergiliğe özel 5GB internet kotasından düşer!
 • Üstelik cep telefonu ve/veya tabletinden Dergiliğe ulaşabilirsin!

Turkcell Dergilik aylık aboneliği 16,90 TL / 260 kontördür.

Turkcell Dergiliğe Apple App ve Google Play Store marketleri üzerinden erişebilirsiniz. Dergilik uygulamasını Apple Store ve Google Play üzerinden akıllı telefon ve/veya tabletinize yüklemeniz, açılış ekranı veya dergi indirme ekranında GSM numaranız ve Turkcell süper şifrenizi ilgili alana girmeniz yeterlidir.

Turkcell süper şifrenizi, telefonunuzun kısa mesaj alanından SIFRE yazıp 0532 755 22 22 numarasına göndererek alabilirsiniz. 

IOS 9+ ve Android 4+ sürümlerinde Dergilik uygulaması çalışmaktadır. 

Evet, Dergilik uygulamasını iPhone IOS 9+ ve Android 4+ cihazlar ile kullanabilirsiniz.

Turkcell Dergilik'e Apple App ve Google Play Store marketleri üzerinden erişebilirsiniz. Dergilik uygulamasını Apple Store ve Google Play üzerinden akıllı telefon ve/veya tabletinize yüklemeniz, açılış ekranı veya dergi indirme ekranında GSM numaranız ve Turkcell süper şifrenizi ilgili alana girmeniz yeterlidir.

Turkcell süper şifrenizi, telefonunuzun kısa mesaj alanından SIFRE yazıp 0532 755 22 22 numarasına göndererek alabilirsiniz. 

Dergilik uygulaması sadece Türkiye uygulama marketlerinde bulunmaktadır. 

Dergilik uygulamasını cep telefonundan ve/veya tabletten kullanmak için öncelikle kullanmakta olduğun cihaza uygun uygulama sürümünü ilgili Store’lar üzerinden indirmelisiniz.

Turkcell Dergiliğe Apple App ve Google Play Store marketleri üzerinden erişebilirsiniz. Dergilik uygulamasını Apple Store ve Google Play üzerinden akıllı telefon ve/veya tabletinize yüklemeniz, açılış ekranı veya dergi indirme ekranında GSM numaranız ve Turkcell super şifrenizi ilgili alana girmeniz yeterlidir.

Turkcell super şifrenizi, telefonunuzun kısa mesaj alanından SIFRE yazıp 0532 755 22 22 numarasına göndererek alabilirsiniz. 

Dergilik uygulamasını sadece IOS 9+ ve Android 4+ işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler ile kullanabilirsiniz

Turkcell Dergilik'e Apple App ve Google Play Store marketleri üzerinden erişebilirsiniz. Dergilik uygulamasını Apple Store ve Google Play üzerinden akıllı telefon ve/veya tabletinize yüklemeniz, açılış ekranı veya dergi indirme ekranında GSM numaranız ve Turkcell super şifrenizi ilgili alana girmeniz yeterlidir.

Turkcell super şifrenizi, telefonunuzun kısa mesaj alanından SIFRE yazıp 0532 755 22 22 numarasına göndererek alabilirsiniz. 

Turkcell Dergilik paketine tüm faturalı, faturasız, bireysel ve kurumsal Kuzey Kıbrıs Turkcell ses aboneleri faydalanabilmektedir.

Kuzey Kıbrıs Turkcell faturalı ve faturasız ses hattı kullanıcıları, Turkcell Dergilik paketi için DERGILIK yazıp 3030’a göndererek, aylık Dergilik paket aboneliklerini hemen başlatabilirler.

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell faturalı ve faturasız ses hattı kullanıcıları, Turkcell Dergilik paketi için DERGILIK yazıp 3030’a göndererek, aylık Dergilik paket aboneliklerini hemen başlatabilirler.

 • Aylık Dergilik paketi aboneliği: DERGILIK = 3030 - Aylık Ücretli

Uygulamanın GAZETELER sekmesi altında yer alan ve ücretli abonelik gerektiren Hürriyet, Sabah, Takvim, Daily Sabah, Fotomaç, Yeni Asır gazeteleri için günlük ücretsiz okuma kampanyası mevcuttur. Bu gazetelerin her biri için; o gün içerisinde gazeteyi indirmek isteyen ilk 2500 abonemiz, ilgili gazeteyi ücretsiz indirebilir. İlk 2500’e giren müşterilerimiz gazeteyi indirmek istediği zaman ücretli abonelik sorulmaz, gazete ve gazetenin eklerini de direkt indirilebilir. Günlük ilk 2500 kişilik kotanın dolumu sonrasında, bu gazeteleri indirmek isteyen kullanıcılarımızın aylık abonelik yaptırması gerekmektedir. Hürriyet gazetesi için aylık 10,99 TL; Fanatik gazetesi için aylık 9,99TL; Sabah, Takvim, Daily Sabah, Fotomaç, Yeni Asır, Posta gazeteleri için aylık 7,99 TL, Cumhuriyet Gazetesi için aylık 29,99TL abonelik bedeli ödeyerek gazeteleri günlük indirip okumaya devam edebilirler. 

Ücretsiz gazete indirme kotasından Hürriyet için günlük 2500 adet, Posta gazetesi için günlük 2000 adet, Fanatik gazetesi için günlük 1500 adet ücretsiz olarak Dergilik kullanıcıları faydalanabilirler. 

Ücretli gazeteler sadece kredi kartı aracılığı ile uygulama marketler üzerinden satın alınabilmektedir.

Evet. Turkcell Dergilik aboneliğiniz 31 günde bir otomatik yenilenecektir. Faturasız hatlar ve limitli faturalı hatlarda, paket yenilenme tarihinde hattınızda yeterli kontör veya limit bulunmalıdır. Yeterli kontör veya limit bulunamadığı durumda paket otomatik iptal edilecektir.

Evet, tekil paketleri dilediğiniz tarife ile alabilirsiniz. Paketler 31 günde bir otomatik yenilenecektir.

Evet, limitli hat kullanan abonelerimizde Dergilik paketlerine sahip olabilirler. Paketinizi almak için başvurduğunuz anda hattınızda yeterli limitinizin olması gerekmektedir. Paketiniz başladıktan sonra siz iptal etmediğiniz sürece paketiniz 31 günde bir otomatik olarak yenilenmektedir. 

Turkcell Dergilik kullanımlarınız için, paketinizle beraber ek 5GB internet paketi hattınıza otomatik yüklenecektir. 5GB internet sadece Dergilik kullanımları için geçerlidir. 5GB internetiniz ile dilediğiniz kadar Dergilik içeriklerini kullanabilir, ek ücret ödemezsiniz.

Uygulama genelinde sadece Twitter, Facebook, vs. giriş yapılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, ek cepten internet paketiniz varsa, kullanımlar paketinizden düşülür. 

Turkcell Dergiliğe özel sunulan 5GB internetin dolması durumunda, ek paketiniz bulunmuyorsa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Dergiyi veya gazeteyi bir kez indirdikten sonra internet bağlantısına ihtiyaç duymadan istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

Dergiler yayınlanma periyoduna bağlı olarak haftalık, aylık, dönemsel olarak yenilenir. 

Dergilik, okuduğunuz dergilerin otomatik indirme özelliği ile yeni gelen sayısını akıllı cihazınızın internet bağlantısı olması durumunda otomatik indirilmesini sağlar.

Otomatik indirme talimatını, okumak üzere seçtiğiniz derginin indirilmesi esnasında çıkan bilgilendirme mesajını onaylamanız ya da Ayarlar / Otomatik İndirme bölümümden dergi listenizi oluşturarak verebilirsiniz.

Dergilerin güncel sayıları geldiğinde haberdar olmak için beğendiğiniz dergileri ekranın sağ üst köşesindeki bulunan favori işaretini tıklayarak ya da Ayarlar / Favori Dergilerim bölümünden listenize eklemeniz yeterlidir.

Okumakta olduğunuz bir dergi/gazete yazısını, görselini ya da dergi içindeki bir sayfayı e-posta, sosyal medya platformları veya BiP gibi mesajlaşma uygulamaları üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunun için okumakta olduğunuz derginin herhangi bir sayfasının üzerindeki “Cropy” ikonuna tıklamanız ve paylaşmak istediğiniz içeriği seçmeniz yeterlidir. Paylaşım için cihazınızda e-posta, Twitter, Facebook, mesajlaşma uygulamasını seçmeniz yeterlidir.

BiP uygulaması üzerinden yapacağınız paylaşımlar Dergiliğe özel sunulan 5GB internetten düşmeyecektir.

Evet, paketiniz Türkiye’de de geçerli olacaktır.

Turkcell Dergiliğe özel sunulan 5GB internetin dolması durumunda, ek paketiniz bulunmuyorsa Türkiye’de geçerli standart tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Paketiniz sadece KKTC ve Türkiye sınırları içinde geçerli olacaktır.

Yurtdışı kullanımları mevcut standart roaming ücretleri üzerinden ücretlendirilecektir.

Turkcell Dergilik paketleri ile özel sunulan 5GB internetin dolması durumunda, ek paketiniz bulunmuyorsa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Platinum ve Lifecell paket müşterileri, Dergilik paketi kapsamında verilen 5GB internet paketini KALAN yazıp 3030'a yazarak sorgulayabilirler.Aylık Dergilik paketi ile sunulan 5GB internetin kalan kullanımlarını sorgulamak için DERGILIK KALAN yazıp 3030’a yollayarak sorgulayabilirsiniz.

Ayrıca, paketiniz ile sunulan 5GB internetin kullanımı 80% ve 100%’e ulaşınca size otomatik uyarı SMS’i yollanacaktır.

Aylık Dergilik paket kullanıcıları: DERGILIK KALAN = 3030

Platinum ve Lifecell kullanıcıları: LIFE KALAN = 3030

Evet, Dergilik paketinizi tethering yaparak farklı bir cihazdan Dergilik kullanımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Aylık Dergilik paket aboneliğinizi iptal etmek için DERGILIK IPTAL yazıp 3030’a gönderebilirsiniz.

Tüm iptal işlemlerinde, paket bitiş tarihine kadar paket kullanımınıza devam edebilirsiniz.

Aylık Dergilik paketi kullanıcıları: DERGILIK IPTAL = 3030

 

 

Uygulama marketleri üzerinden veya uygulama üzerinden gerçekleştirilen abonelikler sadece uygulama market ve uygulama üzerinden iptal edilebilmektedir. Paketi hangi kanal aracılığı ile başlattıysanız, yine aynı kanal aracılığı ile iptal etmeniz gerekmektedir.

Evet, indirebilir ve internetiniz olmadığı zaman çevrimdışı olarak okuma keyfine devam edebilirsiniz.

Uygulamanın GAZETELER sekmesi altında yer alan ve ücretli abonelik gerektiren Hürriyet, Sabah, Takvim, Daily Sabah, Fotomaç, Yeni Asır gazeteleri için günlük ücretsiz okuma kampanyası mevcuttur. Bu gazetelerin her biri için; o gün içerisinde gazeteyi indirmek isteyen ilk 2500 abonemiz, ilgili gazeteyi ücretsiz indirebilir. İlk 2500’e giren müşterilerimiz gazeteyi indirmek istediği zaman ücretli abonelik sorulmaz, gazete ve gazetenin eklerini de direkt indirilebilir. Günlük ilk 2500 kişilik kotanın dolumu sonrasında, bu gazeteleri indirmek isteyen kullanıcılarımızın aylık abonelik yaptırması gerekmektedir. Hürriyet gazetesi için aylık 10,99 TL; Fanatik gazetesi için aylık 9,99TL; Sabah, Takvim, Daily Sabah, Fotomaç, Yeni Asır, Posta gazeteleri için aylık 7,99 TL, Cumhuriyet Gazetesi için aylık 29,99TL abonelik bedeli ödeyerek gazeteleri günlük indirip okumaya devam edebilirler. 

Ücretsiz gazete indirme kotasından Hürriyet için günlük 2500 adet, Posta gazetesi için günlük 2000 adet, Fanatik gazetesi için günlük 1500 adet ücretsiz olarak Dergilik kullanıcıları faydalanabilirler. 

Ücretli gazeteler sadece kredi kartı aracılığı ile uygulama marketler üzerinden satın alınabilmektedir.

NASIL GÖRÜNÜYOR

Sayfayı kaydırın