Emlak Dünyası - BiP Kanalı

Sen hayalini bize taşı, gerisi Emlak Dünyası!

Emlak Dünyası - BiP Kanalı

Dijital emlak kanalı, Emlak Dünyası ile sana en uygun emlağı BiP'ten aramaya başlayabilirsin! En güncel ilanlarla, sektörden haberlere, yepyeni emlak seçenekleriyle Emlak Dünyasını dijital platforma, sana bir adım daha yakına taşıdık. EMLAK yaz ve gönder, aramaya başla... Sen hayalini bize taşı, gerisi Emlak Dünyası!

BiP uygulamasını indirip aktivasyonunu tamamlamış faturalı & faturasız hat kullanan Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri yararlanabilirler.

Cihazınızda BiP yüklü ise, uygulama içerisindeki KEŞFET bölümünden EMLAK DÜNYASI kelimesini aratarak uygulamaya erişebilir, uygulamaya eriştikten sonra TAKİP ET butonunu tıklayarak takibe başlayabilirsiniz.

Cihazınızda BiP yüklü değilse, önce işletim sistemine göre Google Play Store veya Apple App Store'dan BiP uygulamasını indiriniz. Sonrasında uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan aktivasyon ekranına telefon numaranızı girerek, aktivasyon için gerekli SMS şifresini isteyiniz. SMS ile gelen kodu BiP uygulaması aktivasyon sayfasında girerek aktivasyonu tamamlayabilirsiniz. Daha sonra BiP KEŞFET bölümünden EMLAK DÜNYASI kelimesini aratarak uygulamaya erişebilir, uygulamaya eriştikten sonra TAKİP ET butonunu tıklayarak takibe başlayabilirsiniz.

Hayır, BiP indirmek veya Emlak Dünyası kanalını kullanmak ücretsizdir.

Uygulama içerisinden takibi bırak seçeneği ile, takip etmekten vazgeçebilirsiniz.

Başlangıç Tarihi: 22.01.2019
Bitiş Tarihi: -
Kampanya bitiş tarihi, kampanyadan yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlamak sureti ile bilgi verilecektir.

POPÜLER SERVİSLER

Sayfayı kaydırın