ER MEYDANI BiP İletişim Kanalı

Mustafa Alkan ile ER MEYDANI artık BiP'te!

ER MEYDANI BiP İletişim Kanalı

Merakla izlenen ER MEYDANI programı BiP'te yarini alıyor, sizlerle dijital platformda buluşuyor.

BiP uygulamasını indirip aktivasyonunu tamamlamış faturalı & faturasız hat kullanan Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri yapacakları BiP aramalarından ücretsiz yararlanabilirler.

Cihazınızda BiP yüklü ise, uygulama içerisindeki KEŞFET bölümünden ER MEYDANI kelimesini aratarak uygulamaya erişebilir, uygulamaya eriştikten sonra TAKİP ET butonunu tıklayarak takibe başlayabilirsiniz.

Cihazınızda BiP yüklü değilse, önce işletim sistemine göre Google Play Store veya Apple App Store'dan BiP uygulamasını indiriniz. Sonrasında uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan aktivasyon ekranına telefon numaranızı girerek, aktivasyon için gerekli SMS şifresini isteyiniz. SMS ile gelen kodu BiP uygulaması aktivasyon sayfasında girerek aktivasyonu tamamlayabilirsiniz. Daha sonra kanalı, uygulama içerisindeki KEŞFET bölümünden ER MEYDANI kelimesini aratarak uygulamaya erişebilir, uygulamaya eriştikten sonra TAKİP ET butonunu tıklayarak takibe başlayabilirsiniz.

Hayır, BiP indirmek veya ER MEYDANI kanalını kullanmak ücretsizdir.

Başlangıç Tarihi: 10.09.2019
Bitiş Tarihi: -
Kampanya bitiş tarihi, kampanyadan yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlamak sureti ile bilgi verilecektir.

POPÜLER SERVİSLER

Sayfayı kaydırın