Final Üniversitesi - BiP İletişim Kanalı

Üniversite tüm bilgileri artık cebinde, Final Üniversitesi BiP'te!

Final Üniversitesi - BiP İletişim Kanalı

Uluslararası Final Üniversitesine ait BiP İletişim kanalı, üniversiteyi tanıtan, kampüs yerleşkesini, fakülte ve programlarını görselli bir şekilde gösteren, online işlemlere direk ulaştıran ve online kayıt alınabilen bir kanaldır.

Final Üniversitesi kanalından, BiP uygulamasını indirip aktivasyonunu tamamlamış faturalı & faturasız hat kullanan Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri ve diğer operatör müşterileri yararlanabilir.

Cihazınızda BiP yüklü ise, uygulama içerisindeki KEŞFET bölümünden FİNAL kelimesini aratarak uygulamaya erişebilir, uygulamaya eriştikten sonra TAKİP ET butonunu tıklayarak takibe başlayabilirsiniz.
Cihazınızda BiP yüklü değilse, önce işletim sistemine göre Google Play Store veya Apple App Store'dan BiP uygulamasını indiriniz. Sonrasında uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan aktivasyon ekranına telefon numaranızı girerek, aktivasyon için gerekli SMS şifresini isteyiniz. SMS ile gelen kodu BiP uygulaması aktivasyon sayfasında girerek aktivasyonu tamamlayabilirsiniz. Daha sonra kanalı, uygulama içerisindeki KEŞFET bölümünden FİNAL kelimesini aratarak uygulamaya erişebilir, uygulamaya eriştikten sonra TAKİP ET butonunu tıklayarak takibe başlayabilirsiniz.

Hayır, BiP indirmek veya Final Üniversitesi kanalını kullanmak ücretsizdir.

Uygulama içerisinden takibi bırak seçeneği ile takip etmekten vazgeçebilirsiniz.

POPÜLER SERVİSLER

Sayfayı kaydırın