Haber Kıbrıs - BiP Haber Kanalı

Kuzey Kıbrıs ve dünyadaki tüm gelişmeleri Haber Kıbrıs BiP Haber Kanalı ile takip edebilirsiniz.

Haber Kıbrıs - BiP Haber Kanalı

Kuzey Kıbrıs ve dünyadaki tüm gelişmeleri Haber Kıbrıs BiP Haber Kanalı ile takip edebilirsiniz. Gün boyunca, gün boyunca tüm önemli gelişmeleri artık BiP kanalı ile sizlere daha hızlı ve daha dijital ulaştırıyoruz.

Haber Kıbrıs kanalından, BiP uygulamasını indirip aktivasyonunu tamamlamış faturalı & faturasız hat kullanan Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri ve diğer operatör müşterileri yararlanabilirler.

Cihazınızda BiP yüklü ise, uygulama içerisindeki KEŞFET bölümünden HABER KIBRIS kelimesini aratarak uygulamaya erişebilir, uygulamaya eriştikten sonra TAKİP ET butonunu tıklayarak takibe başlayabilirsiniz.

Cihazınızda BiP yüklü değilse; önce işletim sistemine göre Google Play Store veya Apple App Store'dan BiP uygulamasını indiriniz. Sonrasında uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan aktivasyon ekranına telefon numaranızı girerek, aktivasyon için gerekli SMS şifresini isteyiniz. SMS ile gelen kodu BiP uygulaması aktivasyon sayfasında girerek aktivasyonu tamamlayabilirsiniz. Daha sonra HABER KIBRIS kanalını, uygulama içerisindeki KEŞFET bölümünden HABER KIBRIS kelimesini aratarak uygulamaya erişebilir, uygulamaya eriştikten sonra TAKİP ET butonunu tıklayarak takibe başlayabilirsiniz.

Hayır, BiP indirmek veya Haber Kıbrıs kanalını kullanmak ücretsizdir.

Uygulama içerisinden takibi bırak seçeneği ile, takip etmekten vazgeçebilirsiniz.

Mail olarak ekran görüntüleri gönderilecektir.

Başlangıç Tarihi: 08.02.2019
Bitiş Tarihi: -
Kampanya bitiş tarihi, kampanyadan yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlamak sureti ile bilgi verilecektir.

POPÜLER SERVİSLER

Sayfayı kaydırın