Lapta Belediyesi - BiP Hizmet Hattı

Lapta Belediyesi artık bir BiP uzağınızda!

Lapta Belediyesi - BiP Hizmet Hattı

Lapta Belediyesi BiP ile dijitalleşiyor, Lapta halkı ihtiyaç duyduğu her an BiP hizmet hattı üzerinden ücretsiz olarak Belediyeye ulaşıyor.

BiP uygulamasını indirip aktivasyonunu tamamlamış faturalı & faturasız hat kullanan Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri yapacakları BiP aramalarından ücretsiz yararlanabilirler.

Cihazınızda BiP yüklü ise;
uygulama içerisindeki aramalar bölümünden Lapta Belediyesi ihbar hattı numarasına arama yaparak ücretsiz faydalanabilirler.
İhbar Hattı numarası: 0539 102 55 55

Cihazınızda BiP yüklü değilse;
Önce işletim sistemine göre Google Play Store veya Apple App Store'dan BiP uygulamasını indiriniz. Sonrasında uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan aktivasyon ekranına telefon numaranızı girerek, aktivasyon için gerekli SMS şifresini isteyiniz. SMS ile gelen kodu BiP uygulaması aktivasyon sayfasında girerek aktivasyonu tamamlayabilirsiniz. Daha sonra uygulama içerisindeki aramalar bölümünden Lapta Belediyesi ihbar hattı numarasına arama yaparak ücretsiz faydalanabilirler.

İhbar Hattı numarası: 0539 102 55 55

Hayır, BiP indirmek veya Lapta Belediyesi hizmet hattı kanalını kullanmak ücretsizdir.

Başlangıç Tarihi: 04.02.2019
Bitiş Tarihi: -
Kampanya bitiş tarihi, kampanyadan yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlamak sureti ile bilgi verilecektir.

POPÜLER SERVİSLER

Sayfayı kaydırın