Turbo Yıldız 6GB

Faturalı hatta geçin, 4.5G yeni paket dünyasından avantajlı yararlanın!

6 AYLIK KONTRATLI ABONELİK
669 TL/AY

Faturalı hatta geçin, 4.5G yeni paket dünyasından avantajlı yararlanın!

Turbo Yıldız 6GB Paketi
İnternet KONUŞMA SMS Ek Avantaj Ücret
6 GB İNTERNET
10 GB SOSYAL UYGULAMALARDA GEÇERLİ
250 DK YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
250 DK KUZEY KIBRIS TURKCELL YÖNÜNE
1.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
BİTMEYEN İNTERNET
GB DEPOM
3 AY ÜCRETSİZ YOUTUBE PREMIUM
LIFECELL WIFI 2MBPS
669 TL/AY 6 AYLIK KONTRATLI ABONELİK
PAKETE DAHİL EK FAYDALAR
Facebook

instagram

WhatsApp
 • Paket ile sunulan dakikalardan en fazla 90 dakikası ile Turkiye Turk Telekom ve Turkiye Vodafone yönlerine arama yapabilirsiniz.
 • GB Depom : 4.5G paketlerine özel GB DEPOM kampanyası ile aylık paket tutarınıza göre hediye internet kazanırsınız. 
 • YouTube Premium : 4.5G paketlerine özel 3 ay ücretsiz YouTube Premium deneyimi sunulmaktadır. 
 • Bitmeyen İnternet : İnternet faydasının dolması ile internet kullanımları için ek ücret yansımayacaktır. Paket ile sunulan internetin dolması durumunda, ek cepten internet paketi olmaması durumunda internet hızı 250 Kbps’a indirilecektir. Bir sonraki fatura dönemi paket faydalarını yenilenene kadar internet kullanımı ücretsiz 250 Kbps üzerinden devam edecektir.
 • Sosyal GB : 4.5G paketleri ile sunulan bol uygulama seçenekleri ile uygulamalara özel GB’lar sunulmaktadır. Bu uygulamalara özel sunulan interneti dilediğiniz gibi, paketiniz dahilinde sunulan uygulamalarda kullanabilirsiniz. Paketiniz içindeki uygulamalar için uygulama bazında bir kota bulunmamaktadır. 
 • Akıllı Aşım Paketi: Paketinizi aşanız bile avantajlı fiyatlarla konuşmaya devam edersiniz
 • Akıllı Devir Paketi: Paketinizde kullanmadığınız faydaları bir sonraki aya aktarabilirsiniz.
 • Akıllı Yurt Dışı Paketi: Yurtdışında avantajlı kullanım ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.
 • Transit Servis: Transit servisi ile artık paket faydalarınızı ek hiçbir işlem yapmadan yurt dışında tam 69 ülkede kullanabilirsiniz.
 • Sabit fiyat garantili 4.5G Turbo paketler ile 6 aylık abonelikte taahhüt süresi boyunca aynı paket ücretini ödersiniz, paket fiyatınız taahhüt süresince değişmez.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

4.5G Turbo Yıldız paketler ile

 • GB Depom,
 • 3 ay Ücretsiz YouTube Premium,
 • Sosyal GB,
 • Bitmeyen İnternet özellikleri sunulmaktadır.

Özelliklere ait bilgileri DETAYLI BİLGİ alanında yer almaktadır.

Faturasız hattını Faturalı hatta çeviren aboneler bu paketinden yararlanabilmektedir. 

Paket'e abone olmak ;

başvurabilirsiniz.

KKTC sınırları içerisinde gönderilen başvuru SMS’i ücretsizdir. Yurt dışında iken gönderilen başvuru SMS’leri 1 SMS ücreti olarak ücretlendirilir. Paket iptal, kalan sorgulama SMS’leri ücretsizdir.

6 aylık kontrat süreniz boyunca paket ücretinde değişiklik olmayacaktır.

Paketiniz başlayınca bilgilendirme SMS’i gönderilir. Paketinizin başladığına yönelik bilgilendirme SMS’i hem paketiniz ilk başladığında hem de her ay paketiniz başladığında gönderilecektir.

Paketiniz ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır. Bir sonraki aya aktarılmaz.

Paketinizdeki konuşmaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

 • KALAN yazıp 8780'e SMS göndererek
 • kktcell.com'dan giriş yaparak hesabım menüsünden
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell Uygulamasında "Kalan Kullanımlarım" bölümünden

öğrenebilirsiniz

Paketiniz ile verilen faydaların kullanım süresi 1 ayd��r. Bir sonraki aya aktarılmaz.

Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

Paketler ile sunulan internet faydası ve Sosyal GB faydası hem KKTC hem de Türkiye’de yapılan kullanımlarda geçerlidir.

Tarifeniz ile sunulan dakikaların bitmesi durumunda Akıllı Aşım paketinden faydalanabilirsiniz. Akıllı Aşım paketi bir kere pakete talep yaptıktan sonra tarifeniz kapsamında sunulan dakikaların bitmesi ile otomatik devreye giren aşım paketimizdir. 

Aşım Paketine abonelik için ASIM yazıp 6767’ye SMS gönderebilirsiniz. Akıllı Aşım paketinin detayı için tıklayınız

Hayır, ek sabit ücret alınmamaktadır.

6 aylık kontrat döneminiz varken SMS ile kontratlı paketler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Wi-Fi özelligi olan telefon veya tabletinizdeki Wi-Fi servisini aktif edip Wi-Fi şebekeler listesinden ilgili LIFECELL Wi-Fi şebekesini seçmeniz gerekmektedir. Ekrana gelecek ara yüze isim soy isim, 10 haneli telefon numaranızı yazıp son kullanıcı sözleşmesini onaylayarak gönder tuşuna basmanız gerekmektedir. Wi-Fi hizmetinden yararlanmak için, kısa mesaj olarak size gönderilecek 4 haneli şifreyi arayüze 5 dakika içerisinde giriş yapmanız gerekmektedir.

6 aylık kontrat süreniz dolmadan SMS ile iptal talebi yapılmamaktadır. Kontrat süresi bitmeden iptal talebi sadece Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezlerinden veya 533’ü arayarak Çağrı Merkezi’nden yapılabilir. Kontrat süresi dolmadan iptal olması durumunda erken iptal bedeli yansır

"Tarife İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve bir sonraki faturalama dönemi tarifeniz "Giriş Paketli Standart tarife" olarak değişir. Tarifeniz bir sonraki fatura dönemi değişene kadar Fırsat paketi faydalarınızı kullanmaya devam edersiniz.

Numara değişikliği yapmanız durumda fayda ve paketiniz devam eder, hattınız kontrat süresince başka birine devredilemez, ödenmemiş 2 fatura sonrası paketiniz Giriş Tarifesi olarak değişir ve hattınıza cayma bedeli yansır.

Taahhüt sürenizin son ayında farklı paket talebi ya da iptal işlemi yapmamanız durumunda, taahhüttünüz aktif paketinizin güncel kontratlı abonelik fiyatı üzerinden yenilenir.

Başlangıç Tarihi: 07.09.2023

Bitiş Tarihi: -

Paket bitiş tarihi, paketten yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Paket ve kampanyalara ait taahütlere ulaşmak için tıklayınız.