Turbo Yıldız 15GB

4.5G'ye özel Turbo Yıldız 15GB ile internetinizi doya doya kullanın, sosyal medya uygulamalarında 4.5G hızında internet deneyimini yaşayın!

4 HAFTALIK ABONELİK
949 TL/4 HAFTA
Turbo Yıldız 15GB Paketi
İnternet KONUŞMA SMS Ek Avantaj Ücret
15 GB İNTERNET
20 GB SOSYAL MEDYA
300 DK YURT İÇİ HER YÖNE VE TÜRKİYE YÖNÜNE*
300 DK KUZEY KIBRIS TURKCELL YÖNÜNE
1.000 SMS YURT İÇİ VE TÜRKİYE HER YÖNE
LIFECELL WIFI 4MBPS
949 TL/4 HAFTA 4 HAFTALIK ABONELİK
PAKETE DAHİL EK FAYDALAR
Facebook

instagram

WhatsApp

Youtube
 • Paket ile sunulan dakikalardan en fazla 60 dakika ile Türkiye Türk Telekom ve Vodafone Türkiye yönlerine arama yapabilirsiniz.
  • GB Depom: 4.5G paketlerine özel GB DEPOM kampanyası ile aylık fatura tutarınıza göre hediye internet kazanırsınız. 
  • GB Transfer: 15GB içeren 4.5G paketlerine özel GB TRANSFER kampanyası ile paketiniz ile sunulan internet faydasını dilediğiniz bir hatta transfer edebilir, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.
  • Sosyal GB : 4.5G paketleri ile sunulan bol uygulama seçenekleri ile ek internet sunulmaktadır. 20GB Bu uygulamalara özel sunulan interneti dilediğiniz gibi, dilediğiniz uygulamada kullanabilirsiniz. Uygulama bazında bir kota bulunmamaktadır.
  • Geçerli uygulamalar :
   • WhatsApp
   • Youtube
   • Instagram
   • Facebook
  • Bitmeyen İnternet: İnternet faydasının dolması ile internet kullanımları için ek ücret yansımayacaktır. Paket ile sunulan internetin dolması durumunda, ek cepten internet paketi olmaması durumunda internet hızı 250 Kbps’a indirilecektir. Bir sonraki fatura dönemi paket faydalarını yenilenene kadar internet kullanımı ücretsiz 250 Kbps üzerinden devam edecektir.
  • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi halde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
  • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız. 

Yıldız 15GB Paket kapsamında 28 gün süreyle geçerli yurt içi her yöne ve Türkiye yönüne geçerli 300DK ve Kuzey Kıbrıs Turkcell'lilerle konuşabileceğiniz 300DK bulunmaktadır.Yurt içi her yöne ve Türkiye yönüne geçerli 300DK faydası içerisinde Vodafone Türkiye ve Türk Telekom hatlarına yapılacak görüşmelerin kotası 60DK ile sınırlıdır. Paket kapsamında WhatsApp ta geçerli 5GB internet faydası bulunmaktadır. Paket kapsamında kullanabileceğiniz 15GB Türkiye'de de kullanabileceğiniz internet faydası bulunmaktadır.Paketiniz abonelikli bir paket olup her 28 gün sonunda hattınızda yeterli kontör olması durumunda yenilenmektedir.

Yıldız paketlerinden bireysel faturasız hat müşterilerimiz faydalanabilir.

Yıldız 15GB Paket'e abone olmak ;

 • BASLAT 15 yazıp 5588'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından
 • 533 no'lu Çağrı Merkezi'ndenGönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Başvuru yapıldıktan sonra tüm faydalar anında hattınıza yüklenecektir.

Evet. Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

Yıldız 15GB Paketi için *123*375# tuşlayarak kalan kullanımınızı ve paketinizi geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

Evet. Yönlendirme yapmanız durumunda yönlendirme dakikaları paketiniz kapsamında geçerli olur.

Hayır. Kampanya kapsamında verilen faydanın kullanım süresi 4 hafta (28 gündür). 

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Yıldız 15 GB için IPTAL 15 yazıp 5588’e SMS gönderebilirsiniz. İptal işleminden sonra mevcut paketinizi paket sonlanma tarihine kadar kullanabilirsiniz ancak iptal talebi yaptığınızdan bir sonraki dönem paketiniz yenilenmeyecektir.

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan siz iptal edene kadar her ay hattınızdan paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir. 

Paket yenilenme tarihinde kontörünüz yok ise, Yıldız Paketiniz otomatik olarak iptal olacaktır. Kontör yükledikten sonra yeniden başvuru yapabilirsiniz.

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Dakikalar ve SMS’ler sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Evet. Aktif paketiniz olsa bile, yeni bir Yıldız Paketi alabilirsiniz.

Aynı ay içerisinde dilediğiniz kadar Yıldız Paketi alabilirsiniz.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Paketinizdeki faydalar bitince yaptığınız kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Paketinizdeki Konuşma ve Mesajlaşma faydaları sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları içerisinde, internetiniz de hem Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti hem de Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

Hayır. Devam etmemektedir.

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

Başlangıç Tarihi: 27/04/2023
Bitiş Tarihi: -

Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.